Jump to content



Жената в огледалото


Препоръчани коментари

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Би било хубаво след "Жената в огледалото", да излъчат отново и "Трудна любов" (отново с Паола Рей). Той ми е по-любим.

 

В началото беше интересен, ама после май го разбозиха.

 

Иначе Марица тъкмо да кажа на Рехина коя е и изведнъж се отказа... :gun_bandana: За 57 епизода сигурно 100 пъти направи същия номер. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тоя Педро, ако ми е пред очите бих го мачкал, мачкал докато не умре от кръвоизлив! Ще го направя да си държи червата с вилица, педераст долен, не мога да го понасям...

Вярно, че всичко е само филм, но така ме дразни и с гнусната си помиярска физиономия, че бих му я размазал в стената. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тоя Педро, ако ми е пред очите бих го мачкал, мачкал докато не умре от кръвоизлив! Ще го направя да си държи червата с вилица, педераст долен, не мога да го понасям...

Вярно, че всичко е само филм, но така ме дразни и с гнусната си помиярска физиономия, че бих му я размазал в стената. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Ужасен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тоя Педро, ако ми е пред очите бих го мачкал, мачкал докато не умре от кръвоизлив! Ще го направя да си държи червата с вилица, педераст долен, не мога да го понасям...

Вярно, че всичко е само филм, но така ме дразни и с гнусната си помиярска физиономия, че бих му я размазал в стената. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Ще помагам!Толкова ме дразни, че наистина бих го потрошил от бой. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сценката с избухващата кола беше много смешна.1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gifРазхвърчаха се някви крака и ръце от кукла докато колата падаше...Ами поне и Марица да беше изпаднала отнякъде.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взе да става интересно сега с Хуан Тобиас като разкрие тайната на Хулиана. После не помня какво ставаше, то е било преди години.

Хуан Тобиас и Хулиана ще се оженят.. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм го гледала, ама вече някои моменти ми се губят. Но помня някои неща.

Аз го гледах преди няколко дена на испански от един сайт и за това знам какво ще стане,иначе ако не бях го гледал нямаше да знам нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Жалко, че Хуан Тубиас умря :gun_bandana: Искам Барбара вече да изгори и да си получи заслуженото. :gun_bandana:

 

Без Барбара сериалът е пълна боза,нямам търпение вече да идва 86 епизод :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е :Vishenka_05: Кой епизод ще излъчват днес?

 

72

 

Не съм гледал епизода вчера, но Хуан Тобиас май не е мъртъв, защото май присъстваше в последния епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се,че питам тук,но искам да попитам дали някой помни как се казва един сериал.Даваха го преди много години по евроком кабел.Разказваше се за един дядо,който го убиха заради парите май и той се преражда в тялото на някакъв млад мъж ,после май заработваше в имението и се опитваше да отмъсти.Не беше типична сапунка,поне така мисля,беше по-мрачен сериал.

Ако някой се сети мерси. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се,че питам тук,но искам да попитам дали някой помни как се казва един сериал.Даваха го преди много години по евроком кабел.Разказваше се за един дядо,който го убиха заради парите май и той се преражда в тялото на някакъв млад мъж ,после май заработваше в имението и се опитваше да отмъсти.Не беше типична сапунка,поне така мисля,беше по-мрачен сериал.

Ако някой се сети мерси. :)

 

Не съм го гледал, но съм гледал римейка.Сигурно говориш за този: http://www.telenovella-bg.com/movies/info/en-cuerpo-ajeno

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...