Jump to content



Приложения за Смартфон


Препоръчани коментари

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой може ли да ми даде някакъв сейф на играта "My talking Tom" с някакво по-високо ниво ?

Моят котак беше около 50ти-60ти левъл, но нямам идея дали някъде из папките има нещо като сейф файл. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Super Sharp - супер яка игра :1000 (33): Перфектната комбинация между мислене и забавление.

 

image.png

 

Мисля, че по принцип струва 1 или 2 кинта, но ако си свалиш апа на Starbucks, всяка седмица има безплатно приложение и тази седмица е супер шарп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Minions Paradise

1434011897_minions_paradise-5.jpg

 

 

Супер яки олигофренчета са тея 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif Играта не е нищо ново, има доста от този типаж, но е интересна и зарибяваща. С всяко ниво спасяваш още един Минион от потъналия кораб 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Minions Paradise

1434011897_minions_paradise-5.jpg

 

 

Супер яки олигофренчета са тея 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif Играта не е нищо ново, има доста от този типаж, но е интересна и зарибяваща. С всяко ниво спасяваш още един Минион от потъналия кораб 1000%20(29).gif

Супер е,ама я деинсталирах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot_2015_11_12_16_47_06.png

Теглете играта много ми харесва и е забавна.Специално за всички чалгари,препоръчано! :D

 

Изтеглих го това, но не схващам смисъла? :confused1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм си със стандартните приложения: Фейсбук, Инстаграм, Туитър, Тумблр, Тубата, Райбера. Рядко тегля някакви приложения, които едва ли някой ден ще използвам, дори и тези които имам също рядко ги използвам :D Повечето телефона го използвам за разговори :)

За снимки: PicsArt, Kiwi Camera

Музика: Radio NRJ, Fresh, Power FM, SoundCloud of course.

Едно от най-полезните е ЧИД - приложение, което си преглеждам всеки ден и следя кой има имен ден, да не пропусна някой :D А едно от любимите ми е SMS Parking за синята зона. Вместо да търся 2 часа табелата да видя номера директно ми изкача.

Игри: 8 ball pool, Criminal Case, Pyramid Solitare Saga, Zynga poker, Candy Crush Soda, Belot, UFC <3, Top Eleven, O!Думи, AlphaBetty и Paradise bay :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Кажете хубави фото редактори за Андроид. :girl_witch:

 

За фотографите няколко апликейшънa, които могат да им свършат добра работа:

 

1.VSCO

2.PicsArt

3.Lidow

4.Camera360

Link to comment
Сподели в други сайтове

WeChat - супер добро приложение за гласови разговори и видео разговори. Връзката е 100 пъти по-добра от Вайбър. Определено за хора в чужбина е супер.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...