Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

Аз най-много държа да клипира "Square One" - тая песен буквално я обожавам.... Ще бъде грешка, ако бъде подмината!

На същото мнение съм,но явно ще си я подмине като стой та гледай...дори не е включена в програмата на турнето. Явно и се клипират сладникави песни..Tunder е на ръба де,много да внимава коя ще е следващата,eдна Кейти Пери си имаме вече. Надеждата ми е за Breathe.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На същото мнение съм,но явно ще си я подмине като стой та гледай...дори не е включена в програмата на турнето. Явно и се клипират сладникави песни..Tunder е на ръба де,много да внимава коя ще е следващата,eдна Кейти Пери си имаме вече. Надеждата ми е за Breathe.

"Breathe", "Square One" и "Excuse My Rude", както и "Daydreaming" са ми любимите песни в албума, а и, според мен, песни с най-голям потенциал. Трябва задължително да бъдат снимани....

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Nobody's perfect :mf_surrender:

Хахахаха наистина си личи че е правена по нейната схема.

 

изпълнението на Teen awards

 

Тhunder

 

 

 

 

Full

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мадафака тва трябва да излезе на носител цялото...страхотно,дано!!

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко съм разочарован,песента не е кой знае какво,а сега и клипа 4 минути дъщерята на Лорд Волдемор... :mf_surrender: Страхотно поведение пред камера и все пак краисва визия,но само това?

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво прави тази жена?Не можеш да имаш такива песни в новия си албум,а ти да снимаш клипове на пълнежите!Няма ли хора около нея?Не съм следял класациите,но едва ли това са най-харесваните песни?Надявам се,че просто е решила да снима всички песни.Това ще оправдае и семплите клипчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче от VEVO въобще не залагат на нея... Дори не са пуснали информация във фейсбук страницата си относно новия ѝ клип, нито са го публикували......

Много слаб интерес има към Джеси. "Thunder" за 3 дни няма и 1 милион. Какво става?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Не знам дали някой го е показвал това тук,но е супер въздействащо и уникално :notworthy:

Именно тва показва какъв артист и какъв талант във всяко едно отношение е,точно за това няма правото да пада на такова ниво с такива песнички.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно тва показва какъв артист и какъв талант във всяко едно отношение е,точно за това няма правото да пада на такова ниво с такива песнички.

 

Точно тези изпълнения ме накараха да я заобичам истински!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mале, страхотни са, настръхнах 16 пъти!

 

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

 

 

Номинация Грами за най-добър саундтрак,заедно с Лана, Колдплей и др. :1000 (33):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Крака ще ми целуваш Светулке :1000 (29):

 

:1000 (29): Дует! :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Не знам дали някой го е показвал това тук,но е супер въздействащо и уникално :notworthy:

 

От няколко дена си пускам това клипче по няколко пъти на ден.Изключително въздействащо, няма такъв глас.Колкото повече слушам това изпълнение, толкова ме изпълва девойката.Да се стяга и да прави точно такива песни, а не да ми гони таргета на Кейтита и Мейтита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красота

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...