Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

 

 

 

 

някви скапани миксове :D

Няма що... :1000 (29): Първото горе долу става,но второто бетер катеричоците...

 

Като говорим за ремикси,тези са ми най-най-най любимите

 

 

 

 

 

 

 

На дъбстепчето много си избухвам,хоум алоун особено :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

527054_600978496612248_670811414_n.jpg

 

Траклистът:

1. It's my party

2. Thunder

3. Square one

4. Sexy lady

5. Harder we fall

6. Breathe

7. I miss her

8. Daydreamin

9. Excuse my ride ft. Becky G

10. Wild ft. Big Sean & Dizzee Rascal

11. Gold

12. Conquer the world ft. Brandy

13. Alive

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми се искаше Hero и Magnetic да са включени, но няма как.

 

Сеньор, на нас си ни харесва.. ще ми сравнява Джеса с Хана Монтана и "творчеството" ѝ, ако естествено има такова. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми се искаше Hero и Magnetic да са включени, но няма как.

 

Сеньор, на нас си ни харесва.. ще ми сравнява Джеса с Хана Монтана и "творчеството" ѝ, ако естествено има такова. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

В случая я сравнявам, защото и на Майли обложката е ужасна (както казах, по-ужасна от на Джеса). А иначе да - не може да се сравняват на Джеса лиготиите с на Майли яките песнички, да. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая я сравнявам, защото и на Майли обложката е ужасна (както казах, по-ужасна от на Джеса). А иначе да - не може да се сравняват на Джеса лиготиите с на Майли яките песнички, да. ;)

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Най-голямата глупост, която бях чела в Рамания, най-голямата! И Зайка дори така не се е изсирала с изказване...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля хора харесващи карикатури като Брита да не се изказват за талант като Джеси Джей,благодаря :Vishenka_05: Обложката е невероятно стилна!

 

 

Някой може ли да ми обясни какво точно значи pre-order :D Нещо като предварителна заявка ли,какво

 

555038_601091506600947_60407140_n.jpg

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля хора харесващи карикатури като Брита да не се изказват за талант като Джеси Джей,благодаря :Vishenka_05: Обложката е невероятно стилна!

Някой може ли да ми обясни какво точно значи pre-order :D Нещо като предварителна заявка ли,какво

 

555038_601091506600947_60407140_n.jpg

Значи, че поръчваш албума, плащаш го, но го получаваш едва като излезе. Идеяата е, че си сигурен, че ще има в наличност(което беше важно, когато албумите се продаваха на дискове) и че го имаш в секундата, в който излезе. Понякога има и бонус неща при pre-order.

 

 

Реших все пак да проверя дали няма и друго обяснение и в уикипедия намерих абсолютно това, което аз ти казах:

 

A pre-order is an order placed for an item which has not yet been released. The idea for pre-orders came when people found it hard to get popular items in stores due to their popularity. Companies were then given the idea to allow people to reserve their own personal copy, before the release, which has been a huge success. Pre-orders allow consumers to guarantee immediate delivery on release, manufacturers can gauge how much demand there will be and hence how large initial production runs should be, and sellers can be assured of minimum sales. Additionally, high pre-order rates can be used to further increase sales.

Pre-order incentive[edit source | editbeta]

 

Pre-order incentive, also known as pre-order bonus, is a marketing tactic whereby a retailer or manufacturer/publisher of a product (usually a book or video game) encourages buyers to reserve a copy of the product at the store prior to its release.

Reasons for this vary, typically publishers wish to ensure strong initial sales for a product, and the offered incentive is used to induce shoppers (who might otherwise wait for positive reviews or a specific shopping period like the holiday season) to commit to a purchase. Having paid for part or all of the purchase when placing the order, these consumers will usually complete the transaction shortly after the product's release, often on its first day in stores. Individual stores or retail chains may also offer bonuses for a popularly anticipated product, to ensure that the customer chooses to buy at that location, rather than from a competitor.

The pre-order bonus may be as simple as a discount on the item's purchase price or other related merchandise (another marketing strategy), or may consist of an actual item or set of items. These items may be related merchandise or exclusive items available only through the pre-order program.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, че поръчваш албума, плащаш го, но го получаваш едва като излезе. Идеяата е, че си сигурен, че ще има в наличност(което беше важно, когато албумите се продаваха на дискове) и че го имаш в секундата, в който излезе. Понякога има и бонус неща при pre-order.

Мерси!

 

Джес е много доволна че за 10 часа е стигнал 6то място. :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля хора харесващи карикатури като Брита да не се изказват за талант като Джеси Джей,благодаря :Vishenka_05: Обложката е невероятно стилна!

 

 

Някой може ли да ми обясни какво точно значи pre-order :D Нещо като предварителна заявка ли,какво

 

555038_601091506600947_60407140_n.jpg

Май само британчетата може да си го поръчат предварително. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sexy lady ще е няква копие на Domino...Джесо,много моля,в албума други песни в този стил да няма! :1000 (29):

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Sexy lady ще е няква копие на Domino...Джесо,много моля,в албума други песни в този стил да няма! :1000 (29):

 

Е тя е 1:1 бе :mf_surrender: :mf_surrender:

Джесао, Джесо.. да те хвана за перчема! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джесао, Джесо.. да те хвана за перчема! :gun_bandana:

Хахахаха като прочетох тва и погледнах снимката от клипчето в цитата ти-все едно те е чула и е направила тая физиономия хахаха мн смешно ми стана :1000:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха като прочетох тва и погледнах снимката от клипчето в цитата ти-все едно те е чула и е направила тая физиономия хахаха мн смешно ми стана :1000:

 

хаха верно, е аз ако я хвана тя верно така ше гледа :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, ама няма да стане... Не включва готините нови, но лиготии - да. Не одобрявам "Партито" да е пилотното парче, със сигурност повечето песни са по-силни. Заглавията много не ми говорят, но дано бъдем удовлетворени с нещо некомерсиално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз нямам търпение да чуя как звучи студиино Square one, ако е със силата на лайфа,съм сигурен,че тва ще ми е любима песен просто..

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз нямам търпение да чуя как звучи студиино Square one, ако е със силата на лайфа,съм сигурен,че тва ще ми е любима песен просто..

 

 

Уоу, ето това е нещо наистина страхотно. Не знам как ще дочакам албумааа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Превюта на песните...мале страх ме е да го пусна :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

От това което чух съм възхитен,изключително разнообразен албум,има от всичко,много от песните звучат наистина хитово без да са малоумен комерс.

 

Умирам вече за Square one,тва ше ми е песента май май наистина....дуета с Бранди също ми е много интересен,изключителна певица е и тя.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучат добре, може би очаквах малко повече песни като "Square one", но и така е супер. То пък и не може все да е драматично, за да е хубаво. Но със сигурност "Square one" е и моята песен, откакто видях тук един линк не съм спрял да я слушам, просто е невероятна и ми е като продължение на "Who you are". "I miss her" също ми хареса много от малкото, което чух. Не съм се съмнявал, че ще ми допаднат. И "Партито" дори ме кефи вече, просто Джес е голям талант, а понякога това е достатъчно, за да усетиш и песен, която иначе не би ти допаднала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://soundcloud.com/jessiejfansuk/alivea..._medium=twitter

 

Ето повече време от песните!

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи,страхотни неща,откачам!!!

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...