Jump to content



Lana Del Rey - Общи приказки


Препоръчани коментари

Скоро се запознах с творчеството на момичето.Бях попаднал на някакъв лайф от концерт и ми се стори крайно безинтересна, но от седмица не съм спрял да въртя Summertime sadness..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не видях, че сте направили тема и за Лана. Какво мога да кажа освен, че от няколко месеца насам ми е новата голяма любимка. Честно казано не съм от хората, които лесно си менят любимите изпълнители и мислех, че след Адел и Джеси ще се мине много време, докато някой друг ми направи такова голямо впечатление. Но в момента, в който чух "Blue jeans", а след нея "Born to die", която като че ли си ми остава най-специална, просто разбрах, че това е моята певица. Този начин на пеене, чувството на тъга, депресия, но и страст, които създава. Просто е велика. Последното видео е много лудо, като изповед е. Надявам се в България не само "Summertime sadness" да успее да се забележи, защото според мен има много песни над тази. Дори "Химна" ме накефи на макс, просто няма такава хипноза.

 

След хвалбите обаче искам да попитам дали някой знае дали това, което изтече като албум в нета е официалната версия на целия проект. Говоря за "Paradise". Защото по тракерите е качен като edition на "Born to die" и нещо здраво се обърках. Мерси предварително. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

След хвалбите обаче искам да попитам дали някой знае дали това, което изтече като албум в нета е официалната версия на целия проект. Говоря за "Paradise". Защото по тракерите е качен като edition на "Born to die" и нещо здраво се обърках. Мерси предварително. :)

 

Доколкото съм запознат, ще се продава по два начина, като "Born to die" edition (албумът "Born to die" + новите 9 песни) и отделно само "Paradise" (само новите песни)

 

 

А това е лимитираната луксозна версия на "Born To Die - The Paradise Edition":

543311_282053301905563_409082278_n.jpg

Тя включва диск с ремикси, плоча с песента "Blue Velvet", 4 картички и DVD с всички клипове й клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пет номинации за Световните музикални награди: :Vishenka_05:

 

Best Song - "Video Games"

Best Video - "Born to die"

Best Album - "Born to die"

Best Female - Lana Del Rey

Best Entertainer - Lana Del Rey

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пет номинации за Световните музикални награди: :Vishenka_05:

 

Best Song - "Video Games"

Best Video - "Born to die"

Best Album - "Born to die"

Best Female - Lana Del Rey

Best Entertainer - Lana Del Rey

 

Много се зарадвах като видях, че си пуснал това, но нещо не ми е ясно.

Защо във всяка категория има по 372342853467525325 номинирани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Предполагам готви голямо избухване, затова пуска подобни сантиментални, бавни кавъри в момента.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Имам чувството, че която и нейна песен да чуя ми звучи еднаква с останалите 608 драматични мелодии, на които спокойно можех да си отрежеш вените.След година-две никой няма да помни коя е Lana Del Rey и "Summertime sadness"..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че която и нейна песен да чуя ми звучи еднаква с останалите 608 драматични мелодии, на които спокойно можех да си отрежеш вените.След година-две никой няма да помни коя е Lana Del Rey и "Summertime sadness"..

 

А ти колко точно песни чу? И върху колко се замисли..

Ясно е, че Лана не е лесна за възприемане. И не е за всеки. Под "никой няма да я помни" се надявам да говориш единствено за себе си, защото има доста хора, които като мен я усещат. Може би няма най-великият глас на земята, но музиката й е докосваща и това е лично изживяване, което много не могат да изпитат. For them I feel sorry.


Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти колко точно песни чу? И върху колко се замисли..

Ясно е, че Лана не е лесна за възприемане. И не е за всеки. Под "никой няма да я помни" се надявам да говориш единствено за себе си, защото има доста хора, които като мен я усещат. Може би няма най-великият глас на земята, но музиката й е докосваща и това е лично изживяване, което много не могат да изпитат. For them I feel sorry.

Айде да не преиграваме. Слушам Лана от доста време и е повече от ясно, че почти всичките й песни имат сходно звучене, в което няма лошо, защото това си е нейният стил. Но със сигурност трябва скоро да промени малко звученето, защото с едни и същи песни 30 годишна кариера не се прави.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че която и нейна песен да чуя ми звучи еднаква с останалите 608 драматични мелодии, на които спокойно можех да си отрежеш вените.След година-две никой няма да помни коя е Lana Del Rey и "Summertime sadness"..

 

Че то кой я знае, че да я запомни? Лана е само някаква градска легенда, нито е известна по някакъв начин, нито нищо. Имаше едно мини-хитче и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Top 10! :drunk:

Не ги следя много класациите, но за "Summertime"-а ли става на въпрос? Не разбирам защо останалите песни сякаш остават по-малко забелязани, някои са много по-хубави. Например последната "Young and beautiful" е просто нещо уникално, толкова време я слушам и не ми омръзва.

 

Пък тук прочетох някакви изказвания, че Лана щяла да се затрие скоро, нямало да си я спомнят. Хора, айде да позволите на истинските творци и таланти да създават изкуство, пък вие се кефете на Дисни - няма лошо. Само не се излагайте, защото изпълнители като нея са нужни на музиката и всеки ги уважава без да трябва брои колко пъти са били номер 1, колко диска са продали и бла-бла още простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да не преиграваме. Слушам Лана от доста време и е повече от ясно, че почти всичките й песни имат сходно звучене, в което няма лошо, защото това си е нейният стил. Но със сигурност трябва скоро да промени малко звученето, защото с едни и същи песни 30 годишна кариера не се прави.

 

Каза големият фен на Гаргата, която си знае едни и същи електрота от както е излязла. Лана е доста на по - високо ниво като музика, за мен и като стил на представяне на песни като клипове, но тук вече зависи дали харесваш извратено или по - арт!

 

 

Незнайно защо сега "Лятната депресия" стана доста пробивна с ремикса, след като беше тотален мегахит миналата година. Иначе се надявам скоро да пусне нещо защото няма слабо в предния и албум, "Ride" и "Young and Beautifull" също са страхотни попадения най вече като текстове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Някой подочул ли е нещо за Black beauty? И това Tropico, което от не помня кога готви и все не излиза.. :D

"Black Beauty" беше изтекла в интернет. Късометражния филм рябва съвсем скоро да се завърти в няколко киносалона, а една от прожекциите ще е на Hollywood Forever Cemetery.

Наскоро четох в интернет, че Лана си дава почивка от музиката за неопределен период от време. В причините за това нейно решение не съм много сигурен, но се пишеше, че нямала муза да пише нови песни, а тези, които ги записвала за новия албум изтичали в интернет. Явно това убива мотивацията й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...