Jump to content

Lana Del Rey - Общи приказки


Препоръчани коментари

С нетърпение очаквам следващия шедьовър на Кралицата - "Tropico" :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Лана е велик артист! Не мога да опиша колко много харесвам всеки един неин проект. Харесва ми това, че влага смисъл във всяко едно нещо, страхотна е! А за "Tropico" просто няма какво да кажа, останах тотално без думи! С нетърпение очаквам новият албум.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои са родени за велики неща просто.. Срази ме с Tropico! Определено милионите месеци чакане си заслужаваха!

Нямам търпение сега пък за новия албум.. още от заглавието предполагам, че ще го заобичам! Но не трябваше да го съобщава, ако няма намерение да го издаде скоро.. Само да ни държи в напрежение.. :D


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

 

 

Обожавам това изпълнение! :Vishenka_05: Толкова е сладка, обожавам я :heart:

С нетърпение очаквам албума! :gun_bandana: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Добре, а песните от "Tropico" има ли ги някъде отделно и всички нови сингли ли са? Нещо много се обърках покрай този проект.

Те са в "Paradise Edition-а" на "Born To Die".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Once upon a dream е невероятна! Побиха ме тръпки от първото слушане.. особено ако слушаш вечер, на тъмно.. няма такава наслада! Creepy, as usual.

И много хубава новина се носи из facebook, но не знам колко е хубава - Ultraviolence излиза на 1 Май!


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

"West Coast" е заглавието на първият сингъл от албума "Ultraviolence"

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1609805_668194503239976_6751087649841638280_n.jpg

Ще чуем West Coast в понеделник

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

 

 

Нямам търпение да излезе целият албум!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Колкото и да обичам Лана, не мога да не бъда обективен.. Новият албум се оказа доооста по-слаб от Born To Die. Там имаше повече динамични песни, клиповете бяха изпипани, а тук.. нещата са други. Заради супер слабия клип към Ultraviolence, песен, която имаше шанс за някакъв успех, всичко отиде на вятъра. Не знам дали ще клипира още, но, ако го направи ще е добре да е някоя силна песен, а именно Black Beauty или Brooklyn Baby. Продадени са над 1 милион копия от албума, което според мен си е зле. Надявам се нещата да се оправят, защото това е един страшно талантлив изпълнител, който ми е страшно специален. Обожавам я и искам отново да вкара всички в малкият си джоб.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Ланче няма ли да пуска ново видео? Това, че няма хит в албума не значи, че трябва да го зарязва. Феновете го одобряваме напълно. Бих искал да снима "Pretty When You Cry"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...