Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Драгана трябва да спре да носи тези опашки с обеми в основата над челото, много архаична прическа и главата й изглежда няколко пъти по-голяма отколкото е. 😕 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Драгана трябва да спре да носи тези опашки с обеми в основата над челото, много архаична прическа и главата й изглежда няколко пъти по-голяма отколкото е. 😕 

Главата й трябва да изглежда голяма, за да си кореспондира с тялото. Ок е в главата.

 

Много яки песни е изкарала тази:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама стига с това обсъждане на глави, тела, гъзове, коси, цици, усти... Аз на страшни коментари се натъквам, не само за нея - тия сърби и те големи хейтъри, а половината не са погледнали себе си...

Концертите бяха супер по всеки параграф, всичко останало е суета. Далеч по-важни неща е направила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Страхотни концерти... сцена, осветление, мултимедия, шоу... Няма друга такава там, само Милица се доближава до тоя маниер и креативност. Не като само да разхождаш по сцената като някои други, по които има огромен хайп в момента и които си вадят домочадието на сцената. 

Щото Драганка не си беше довела мъжа и сина, дето го кри цял живот. Пък той се опаза мутреещ се селски бек, ама то кръвта вода не става. 

А колегите й не я уважиха, защото принципно не я уважават, снимат се с нея само за пред медиите. Защо ли. 

И двата концерта са били селски вечеринки, Ивана същите панаири ги правеше 2006 някъде. Кич до тавана. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DrAkO каза:

Щото Драганка не си беше довела мъжа и сина, дето го кри цял живот. Пък той се опаза мутреещ се селски бек, ама то кръвта вода не става. 

А колегите й не я уважиха, защото принципно не я уважават, снимат се с нея само за пред медиите. Защо ли. 

И двата концерта са били селски вечеринки, Ивана същите панаири ги правеше 2006 някъде. Кич до тавана. 

 

Много си груб с нея от известно време. Не знам защо. Тоест... коментирали сме, че има какво да подобрява, но то това важи за всички, не само за нея.

- Довела ги е, може и сами да са се довели. Ама не са давали интервюта. Особено Мануела мина през камерите без грам поза. Пораснали са, всеки има правото да се покаже - майка им има повод. Оттам насетне, колкото и да е селски Марко, по селяния няма как да мине Велко. Там парадирането е... виждаш сам.

- Как да не я уважават - Ана Бекута ѝ е била на рожден ден, а пък Драгана гост на неин концерт; с Весна бяха близки и ѝ помагаше по здравословни причини, както се оказа, че е помагала и на Джей... Изключвам новогодишните програми, където всичко е протокол, но на концерта през 2014 бяха и Снежана Джуришич, и Брена, и Здравко Чолич, и кой ли не... Сега обаче работата там е още повече "разделяй и владей". А на повечето от тях е помагала. Имаше такива, които я поздравиха лично. Имаше такива, които отидоха. Но не беше достатъчно... и не беше заради нея. Защо, когато Цеца я захапа, после Драгана каза в интервю, че "толкова подкрепа от колеги е получила, че не ѝ се вярва"... Щото е истина - уважават я, обаче като стане дума за Цеца, си траят и си мълчат от страх... Но на Цеца реално са ѝ останали само Мая Берович и Дара да ѝ се връзват на глупостите. Нали виждаш и в Хърватска какво стана?

- Всеки отива там, където са силни на деня - в случая Ана Бекута отива при Александра. Само че Драгана веднъж прави 40 г., а Александра тепърва ще прави концерти. Който е поискал, е направил уважение. Все тая. Концертите минаха успешно.

- Бях сигурен, че ще сравниш с Ивана, но просто няма база сравнение... щом така си решил, така да е, няма да споря.

Кой друг ще направи това, кажи ми:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта е просто потрес, и визуално, и концептуално, и музикално. И тя милата се е обградила само с лизачи като една наша, кхм, и изобщо не знае къде се намира. Това се видя и в изявите зад кулисите, и на пресконференцията. 

Годината е 2024, Драгана празнува 40 години и разполага с неограничен бюджет. И тя прави тоя панаир продължил 5! часа, в който ту е по нещо като анцуг с корсет и пола, ту е като паяк качена връз кула от хора, ту се бори с плюшен тигър, после пее на хората на ухо, после има нещо като клас по зумба, после реве за Шабан, после дайте телефон да си припомня текста...Манджа с грозде.

Цялата тази ретроспекция можеше да бъде представена съвременно, в съответствие с годините й, на блокове, с някаква мисъл и оригиналност. Отделно от половината концерт натам - вие точно като в София.

А относно колегите й - тук говорим за реални отношенията между хора, не за престиж. Доста по престижно е да си в арената в Београд, а не в спортната зала на Осийек. Така че, тука е друго. А Мира Шкорич е жалка до небето. Тая песен от албума на Цеца не я е пяла 25, сега се присетила за нея, злобарка забравена. Другата й гостенка - Сандра Решич, простачка без никакъв морал, която дори не е общувала с баща си, сега използва спомена за него до откат.

п.с. Велко е турбо селянин, обаче с медиите винаги е супер приятелски настроен, отговаря им, държи се на ниво. Майка му поне на това го е научила. А ситуацията с огърлицата се оказа е пълно фалшименто, дори и Цеца скоро го коментира, след като се е появил записа от гостуването й при Минимакс където никой не се е обаждал с въпросните изявления.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

Концерта е просто потрес, и визуално, и концептуално, и музикално. И тя милата се е обградила само с лизачи като една наша, кхм, и изобщо не знае къде се намира. Това се видя и в изявите зад кулисите, и на пресконференцията. 

Годината е 2024, Драгана празнува 40 години и разполага с неограничен бюджет. И тя прави тоя панаир продължил 5! часа, в който ту е по нещо като анцуг с корсет и пола, ту е като паяк качена връз кула от хора, ту се бори с плюшен тигър, после пее на хората на ухо, после има нещо като клас по зумба, после реве за Шабан, после дайте телефон да си припомня текста...Манджа с грозде.

Цялата тази ретроспекция можеше да бъде представена съвременно, в съответствие с годините й, на блокове, с някаква мисъл и оригиналност. Отделно от половината концерт натам - вие точно като в София.

А относно колегите й - тук говорим за реални отношенията между хора, не за престиж. Доста по престижно е да си в арената в Београд, а не в спортната зала на Осийек. Така че, тука е друго. А Мира Шкорич е жалка до небето. Тая песен от албума на Цеца не я е пяла 25, сега се присетила за нея, злобарка забравена. Другата й гостенка - Сандра Решич, простачка без никакъв морал, която дори не е общувала с баща си, сега използва спомена за него до откат.

п.с. Велко е турбо селянин, обаче с медиите винаги е супер приятелски настроен, отговаря им, държи се на ниво. Майка му поне на това го е научила. А ситуацията с огърлицата се оказа е пълно фалшименто, дори и Цеца скоро го коментира, след като се е появил записа от гостуването й при Минимакс където никой не се е обаждал с въпросните изявления.

Ами всичките тези неща ги е пресъздала така, както го е правила тогава, с малко ъпдейт.  Танцьорите са леко зле, ама нали и танцувално предаване направи... откъм танцьори и игра през 2014 г. концертът беше на много по-високо ниво, това не мога да не призная, дори самата тя танцуваше много по-добре, но тогава е била на 45 г. Можеше да викне Джогани да изпраскат нещо заедно.

- Дрехите не са лоши сами по себе си, съчетанието им не е уместно... и то защото слага клинове, панталони или фусти отдолу. Трябва или да е само костюм - панталон със сако... или само рокля... или дълъг черен кожен комбинезон както през 1998 в Хала пионир, за да танцува свободно. Но тогава е била в топ форма, сега не е. Тя за други изяви е имала много по-издържани тоалети. Като стане дума за сцена, понякога залага на лак или пайети, или клинове и става като Котарака в чизми. А когато сложи една хубава рокля по мярка, като на благотворителния си концерт в Сава центар 2010 - дългата бяла... еми много е хубава. Но според мен тук тя си ги избира сама моделите. Както и да е. Все пак не мисля, че лелки от народа или швестерки от народа трябва да обсъждат модни решения, след като самите те не са с адекватни такива. И в двата случая злобата прозира.

- Не знам с кого се е обградила. Аз от Глория се разграничих, защото ми дойде в повече от токсичната и лицемерна среда около нея... Не можеш да бъдеш правилно разбран, дори и да си пълен с идеи и да си най-дипломатичният и търпеливият. Ще ти се радва отстрани, ще се вдъхновява от теб за нещичко, но никога няма да ти направи реверанс. От страх ли, от гордост ли - тя си знае. Дано се осъзнае. Драгана ми се струва, че вслушва обаче, но просто не работят правилните хора с нея. Тя самата казва: "Аз не се смятам за най-умната, допускам да ми казват"... И поне не пести енергия и има желание за нещо богато и пищно. Не я мързи. Това говори за широко сърце. Вложила е и много пари - спомена, че не ѝ е по силите вече.

- Мира беше заболяла тежко, нека не се подиграваме. Цеца избяга от нея тогава... и когато майка ѝ почина. Тя така много обича да прави с всички, затова и тя е останала с двама лизачи. Както Саша Видич каза, преди да почине - ако Мира и Драгана проговорят, на Цеца ще ѝ се стори тесен Белград. Нали знаеш историята със Снежана Джуришич и Цеца, на Желко Митрович пак с нея, и да не набраямо йош? Не за всичко е пряко виновна, но винаги има някъде някакво участие. И това с огърлицата не е измислица само защото Цеца го е опровергала... Лъже на поразия, защо ѝ вярваш?! Все едно да вярвам на Б. Борисов, като се кръсти в църквата, колко е набожен, пък той си знае, че е пълен с грехове и си проси индулгенция. Моля ти се... особено пък Цеца на тема морал някой да защитава е толкова недопустимо... Освен това е кралица кокаина, ама това е друга тема, досега не сме я захващали. На Велко му купува и победите... а той самият агресира по хора, които пишат против майка му, влиза в саморазправи. Няма на кого да прилича... С Марко си приличат само по това, че са мамини синчета... но го изразяват по различен начин.

Ана Бекута също се е включила, както и Рада, та всъщност се е промъкнала на концерта:

 

Сека и тя поздрави. Сигурно и колегите от Южни ветар щяха да дойдат...

Марко и Мануела са сладки иначе, но това не променя факта, че имат много голяма разликата на живо спрямо снимките си от инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

30 години кражби, удари под кръста, политически номера и мутренска пропаганда.

То и на Бойчето му прекратиха Барселонагейт и какво ли не, но това не значи, че е чист. Проглеждайте вече, хора! Цеца си умира за власт, повече я влече от самата музика - и тук ви го казват. Не е все едно как си станал някой си!

Една огърлица да е окрала - с мед да я намажем. Тя е била чудо на чудесата, тука сега за една огърлица да я оправдаете, ще замажем ли останалите неща... айде, знаем се.

Не е тема на разговор в момента - като направи концерт, тогава я коментирайте нея какво шоу е направила... че кой знае пак колко ще е надрусана, за да издържи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

❤️ volim ovu pesmu.

Рада и Драгана обсъждали песни за дует, Рада ги избрала... но нещо не са одобрени май. Да не се отказва. Нещо няма късмет с дуетите тая жена... да пуска албум и тя, време е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цаца реди флоп след флоп тая година, крайно време е да й копаме мафиотската кариерка и да й правим панахида. Нов фейс и гъз си сложи и пак никой не я ебава за нищо. Последната й песен имаше 200К за първите 24 часа, а Карли Бич - на милион. Личи си коя е кралицата на балканити ❤️ 

преди 1 час , pinkprincess каза:

Ето го най-накрая предаването със спорната огърлица. 30 години митове и легенди.

Розова принцеске, какво мислиш за последните два албума на кралица Милица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана е адски скучна и безинтересна, да не говорим, че прилича на клоун. Малко на Рени ми напомня - никаква адекватност по тема обличане и поведение. Адел също беше ходещо буре, но винаги стилна!

Да се учи от най-добрата!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Цаца реди флоп след флоп тая година, крайно време е да й копаме мафиотската кариерка и да й правим панахида. Нов фейс и гъз си сложи и пак никой не я ебава за нищо. Последната й песен имаше 200К за първите 24 часа, а Карли Бич - на милион. Личи си коя е кралицата на балканити ❤️ 

Розова принцеске, какво мислиш за последните два албума на кралица Милица?

Там е работата, че кариерката ще се посъживи, като пусне албум и обяви концерт на стадион... и ще почне и там един хайп, сигурно по-досаден от този и по Прийович...

Нека прави жената ща хоче... и хитове да изкара даже (нали злобно пожелаваше нови такива на Драгана) - аз може пак да си купя албума. Само с Радойка, Среден Радович и компания политичари да не правят номера на други хора. В един момент кармата те застига още в тоя живот и ти излизат кирливите ризи наяве.

преди 3 минути, -A. каза:

Драгана е адски скучна и безинтересна, да не говорим, че прилича на клоун. Малко на Рени ми напомня - никаква адекватност по тема обличане и поведение. Адел също беше ходещо буре, но винаги стилна!

Да се учи от най-добрата!

 

Вие май всички много разбирате от мода нещо? Някакъв ценз по темата?

Баш от тоя бабиер ще се учи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Драгана е адски скучна и безинтересна, да не говорим, че прилича на клоун. Малко на Рени ми напомня - никаква адекватност по тема обличане и поведение. Адел също беше ходещо буре, но винаги стилна!

Да се учи от най-добрата!

 

Адел е свиня, ще изяде и Брена и Драгана и пак няма да й е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво й липсва на Драгана, че вечно трябва да я жалим. Има кариера, има хитове, има семейство, има пари, има всички предпоставки да е щастлива. Какво не й е стигнало, и тя ли жали за стари железа от 94та. Да не говорим, че Цеца дъъъълги години беше в ефира на ДМ сат, и по програмите им участваше и тогава всичко беше наред. Сега изведнъж мъченицата се мъчила.

Драгана вместо да си синтезира кариерата, да си оправи правата на песните и да си ги качи в нета, да си направи канал и да си качи клиповете тя танцьори на зумба ще избира и плюшен тигър ще разхожда. 

Сериозно й препоръчам от Касидол директно да заминава за Дубай, да се отдаде на баклави и фрапета и зобщо да не се появява повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , DrAkO каза:

А какво й липсва на Драгана, че вечно трябва да я жалим. Има кариера, има хитове, има семейство, има пари, има всички предпоставки да е щастлива. Какво не й е стигнало, и тя ли жали за стари железа от 94та. Да не говорим, че Цеца дъъъълги години беше в ефира на ДМ сат, и по програмите им участваше и тогава всичко беше наред. Сега изведнъж мъченицата се мъчила.

Драгана вместо да си синтезира кариерата, да си оправи правата на песните и да си ги качи в нета, да си направи канал и да си качи клиповете тя танцьори на зумба ще избира и плюшен тигър ще разхожда. 

Сериозно й препоръчам от Касидол директно да заминава за Дубай, да се отдаде на баклави и фрапета и зобщо да не се появява повече.

 

Това прави в момента, на съд е с Миле Бас и оправя права и тогава вероятно ще върне канала, но може да направи дигитален ремастер на старите неща и да пусне нов албум, примерно. Не е заради наградите от 90-те, получавала си е... заради друго е и знаеш много добре, но като си задържал и мълчал, сега избива - психологически ефекти.

Виж коментарите за Цеца относно огърлицата, и не само - има хора, които са гледали емисията на живо тогава и знаят какво е станало, не можеш да ги излъжеш... знаят и много други неща, защото много от тях са били потърпевши пряко или косвено от паравоенната дейност на господина. Да, починал е през 2000... но на хората им държи влага, защо на Драгана да не ѝ... Масово няма един положителен коментар за тая жена и в Босна и Хърватска не я щат. Аз ако съм на нея, ще се скрия... или ще внимавам къде какво казвам или опровергавам. Хората не са прости. Тя ги взима за смотаняци и освен това от толкова лъжи и тя не знае къде е истината вече. Сигурно даже още държи оръжие в мазетата вкъщи и има бомбоубежище. Може да ѝ е много болно, това ще си върви с нея, докато е жива. Иначе, едно не мога да ѝ отрека... има силна психика.

Карлеуша прекалява, макар да е права за повечето неща, тя се е зарекла да я гони до дупка... и в името на майка си най-вече, знаем защо. Драгана не бих я упрекнал... бих упрекнал защо през всичките тези години Шкорич, Брена, Сека, Видич и компания мълчаха, а сега дойдоха на нейната... и се присламчиха, щото онази ги отби. А други още мълчат, от какво ги е страх - да не ги гръмне? Способна е да е поръчител, де...

При Драгана това напълняване си личи, че е и от заболяване и хормони, затова нека не се подиграваме. И е тъпо да я сравняваме с Рени, Ивана и подобни - концерти каквито тя е правила и прави, те никога няма да направят. Въпреки че са имали някакви все пак, не може да им се отрече.

Няма да иде в Дубай скоро, цяла година ще те тормози от различни градове, турнето си тече. :D (не се заяждам). Жаля я чисто човешки какво и защо е изтърпяла... за нищо друго - с всеки човек бих го направил. А иначе, когато е въртяла Цеца по ДМ сат, го е правила от добра душа и защото се е надявала, че това ще се оцени, но когато Цеца отново си върна позициите при Митрович... нищо, че го отвличаха заради нея... пак  почна с номерата и забраниха Драгана на Пинк. Тия неща там нямат начало и край, това е цял живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не я сравнявам с Ивана по килограми, а по липсата на вкус и стил. Ивана същите циркове ги правеше на наградите - то Стояна, пък балет, латино танцьори, жонгльори, заря, пък връзваше и развръзваше и тя парцали по себе си, та уж да промени аутфита... Има в Сърбия и виц, че концерта на Гага бил като китайската нова година 🤭 Много ликра, заря и тигър 🎎

Иначе сериозно, явно нещо се случва между нея и мъжа й, за това се е върнала да живее в Белград, не е само до подготовката. Довечера ще видим:

received_769961381309033.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя се е завърнала в Сърбия, защото й предстои турне. Не вярвам нещо да се е случило.

Според мен към днешна дата няма никакъв смисъл да се жалва от Цеца. По-добре да генерира енергия за концерти, песни и канала си, отколкото да говори по нечий адрес. В крайна сметка има съд, защо не задвижи нещата и не я съди, както Карлеуша прави.

Не виждам никаква продуктивност и резултат от това.

Аз в последната година нещо не мога да я разбера Драгана. Уж се завърна, предаване направи, песен пусна, турне, концерти, в същото време се жалва напред-назад и хвърля бомби, че ще се пенсионира и че повече Арени няма да прави. А относно канала й- може да си качи другите видеа и песни след Южни ветар, не са малко и това не е причина да не го прави. Не знам какво се случва, ама май не ме и вълнува вече чак толкова. Малко е разпиляна.

 

Лепа Брена есента ще има концерт в НДК - съсипА се. :D Ще е поредната скучна вечеринка, каквато беше в Арената. Няма да си даде зор, защото я канят някакви частници и вместо да е в заведение, ще е в зала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Тя се е завърнала в Сърбия, защото й предстои турне. Не вярвам нещо да се е случило.

Според мен към днешна дата няма никакъв смисъл да се жалва от Цеца. По-добре да генерира енергия за концерти, песни и канала си, отколкото да говори по нечий адрес. В крайна сметка има съд, защо не задвижи нещата и не я съди, както Карлеуша прави.

Не виждам никаква продуктивност и резултат от това.

Аз в последната година нещо не мога да я разбера Драгана. Уж се завърна, предаване направи, песен пусна, турне, концерти, в същото време се жалва напред-назад и хвърля бомби, че ще се пенсионира и че повече Арени няма да прави. А относно канала й- може да си качи другите видеа и песни след Южни ветар, не са малко и това не е причина да не го прави. Не знам какво се случва, ама май не ме и вълнува вече чак толкова. Малко е разпиляна.

 

Лепа Брена есента ще има концерт в НДК - съсипА се. :D Ще е поредната скучна вечеринка, каквато беше в Арената. Няма да си даде зор, защото я канят някакви частници и вместо да е в заведение, ще е в зала.

Не може да я осъди, приятелю... половината неща към днешна дата са недоказуеми или ненаказуеми... Трябвало е тогава, но тя не е нито преди, нито сега такъв човек. А можело е... но както казваше сама в интервюта - "То су биле 90-те. Храброст не би помогла. Я сам изабрала да се склоним и чутим". Туй то по тая тема. Най-добрият съд е кармата. Просто възмездието невинаги идва в този живот... или идва, но много често удря по деца, внуци... което е кофти и е не е справедливо според нашите разбирания. Няма кого да съди - станалото станало, последиците върху здравето са налице. Да си гледа здравето, семейството и кариерата. 

За пенсионирането не вярвам някой да ѝ вярва, а и те новинарите си правят бомба заглавия. Тя каза да не я отписват, защото "много фенове ще завършат в Бърза помощ". :D Така че не е бенефис, а умора. Тя така и 2014 щеше да престане, и 2004. Не ѝ вярвайте. Тя не е по разума, а по емоциите.

Те другите песни са си качени в канала и си стоят... просто е скрит заради съдебния процес и песните с Южни ветар, които няма нужда да бърза да трие или крие, докато не се разреше казусът с Миле Бас, който междувпрочем качва яко неща с нея. В крайна сметка, да му ги отстъпи, щом ламти, той е бетер Митко Щерев - изпълнителското право не може да ѝ забрани, а бестове едва ли е тръгнала да издава. Дето викаш, има и други песни. Лошото е, че екипът на ДМ сат е много скопен. Трябват ѝ добри маркетинг специалисти. Много е олдскуул за някои неща.

Брена на общия им концерт каза, че се надява пак да имат общ с Драгана в София, но трябвало организатори да говорят и с нея. Явно ще са отделно. И на Драгана турнето ще мине през БГ, но още не се знае коя зала. Не знам защо Брена се е спряла на НДК. Явно е "добила яко интересантан позив". :D

Таня Савич и Дара подготвят нови песни. Милица също... дори с Цеца са си харесали една и съща песен на един композитор и е станал конфликт. :D Ама Милица си подписва договор за 10 години права. Цеца е изтървала яка балада. 

Напоследък слушам Magazin и Beat street:

 

Пачо - гледай този сайт, ако обичаш аудиокасетки, чат-пат излизат готини неща сръбски, аз си взех някои съвсем скоро. 

WWW.HOT-VINYL.COM

Онлайн магазин за грамофонни плочи, аудио дискове, аудио техника и аудио касети

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли Карла в "Преди обед" по БТВ - тотал щета беше интервюто, водещите бяха кръгла нула. Чак малко я збуниха. :D A преводачът превеждаше на всеки 2 думи... и той пълна щета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече извадиха някои отрязъци от интервюто - някои са много добри, други покъртителни... По принцип не смятам, че трябва да съдим децата за делата на родителите им, но от друга страна, тези хора са техни деца и няма как да не си приличат или да не се защитават... За такъв тип семейство целта оправдава средствата. Не съм го чул още до края, след това ще дам по-обстойно мнение, но се опасявам, че нямам нерви за цялото.

Има ли го качено интервюто с Карли при нашите? То и тази водеща горе не е с особен капацитет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...