Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Не съм гледал още концерта от снощи. Драгана беше нещо превъзбудена още в гримьорната. Отделно и изборът на тоалет не беше ок, коментирахме го, но и Брена с тия корони на главата като Тутанкамон и балсамирана жрица, препарирана от емоции, стегната от ботокс... Абсолютен бастун ми е тая жена, в последните години не я усещам като енергия. Има си хора за всякакъв вкус. Не знам какво толкова е направила Драгана, но пак си е сред хората, весела е... Концертът ѝ в Арена 2014 още държи рекорд по високо ниво като шоу, сцена и всичко. Може с годините да се е променила, но не мисля, че е редно да бъде отписвана.

Да не би Брена и Цеца да са пуснали дори много по-хубава песен от "Сад и заувек", примерно? Или последните им албуми да са много по-добри от последния на Драгана? Те са си трите големи така или иначе и това няма да се промени. Разбирам, че те е яд, защото си я харесвал някога... и сега това днес is not your cup of tea... но... не се е превърнала във Весна, все пак.

Ако в Драгана има някакъв проблем, ти го беше назовал преди много време и беше прав, мисля - нещо, свързано с мъжа ѝ с емигрирането ѝ - изгуби си самоличността покрай цялото това нещо. И другото - нейните задържани емоции от 90-те, знаем защо, избиват сега, както и проблемите с щитовидната жлеза. Няма как хормоните също да не повлияват - на 55 г. и я тресе критическата, не знаем на какво положение е. И катастрофа претърпя, и проблеми с кръста... Разкъсва се между 100 държави, това е, няма как това да е вечно и вълкът да е сит - и агнето цяло.

Честно казано, наистина аман от Александра Прийович. Новата песен е хубава, но истерията около нейната особа и концерти вече минава границите. Бяха питали една жена на улицата - в ТикТок следвам един канал и само досаждат на хората с Александра... какво мисли за хайпа около концертите ѝ и тя каза това, което мисля и аз - "Не отричам успеха, хората са там заради нея. Това, че не е по мой вкус, си е мой проблем, но успехът е благодарение и на масиран маркетинг и хората около нея".

Концерти правят и много други хора. Хайде нека да има уважение за всеки, де. За много години! :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината се е доближила максимално до Весна, и мислех да го напиша, но реших да не подхождам толкова емоционално. Всъщност, като изгледаш концерта ще видиш сам, може пък да ти хареса, около мен всички са шокирани - основно от пеенето й, лицето й е след това. 

Може би е подценила концерта - това също е причина за тая халтура, защото не е без възможнст за действие. Бенда й не става, опропастиха и те сумати песни, Сама звучеше абсолютно немощно и дървено. После тя с пеенето, а не е като да нямаше ефект на микрофона. После репертоара - от емблематични песни по едно припевче акапелно, а някои бози целите и хората тъпеят. Сценично присъствие като на циганските сватби по Хепи телевизия - обиколи масите, снима се с баровците, ходи натиска някви копчета по йоничката, по нея ходи един с кафяв анцуг и раница и я снима, носи и водички и тя си пие насред песните...Все още се опитвам да не е емоционално :D 

Брена естествено, че има театрален момент, ама тя си е шоугърл. Въпросната корона я свали след 5 минути, черното горно също и остана със синя рокля, на която после махна още една част, да може да подскача. Редуваше лайф записи и живо пеене, но звучеше напълно ок и мощно, бих казал. Имаше си интро, светлинно шоу спрямо музиката, графики за стените, 2 беквокалистки и бенд с брас секция. Отделно един, който прибираше букетите, разнасяше стола й и стойката за микрофона. Самата Брена буквално правеше концерт, водеше публиката, както трябва. Пя дори Сузе бришу све, която много харесвам. Бих казал, че няма да отида повече на нея, но определено размислих. 

Разбира се, че при Прия има маркетинг, Филип се грижи за тази част и се справя идеално, което е още повече за похвала. Без скандали, без хиляда медийни изяви, без циркове. Евала. А за Мица чакахме ти да изразиш по-широко мнение за концерта, хората са доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В днешно време без маркетинг нищо не може да стане. Не е като през 80-те и 90-те, да те завъртят по 3 радиа и 2 телевизии и всичко да се случи. И аз се радвам за Прийович, тая година е нейната просто. Още като излезе албумът се чу, че ще гърми. 

Драгана беше фалшива, нещо не беше в кондиция. Брена вече и мен не ме впечатлява, много влачи и е бавна. Този концерт нито беше за заснемане, нито за излъчване. Имали са в същата зала много по-добри концерти.

Sara Jo паднала на сцената, ама пише, че всичко живо се тресяло и никой не забелязал, хахаах, много е смешно. :D Със ставането започна веднага да танцува, сякаш е било част от хореографията. Уникална е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сама си го пусна, от Мойе 3 тя е най-читава, жалко че не уцелва хит. 

Синето на кралицата майка, мн е популярен в бг интернета, вс лелички се изредиха да го благославят как се е метнал на майка си...

WWW.INSTAGRAM.COM

3,151 likes, 114 comments - marko.vnm on June 25, 2023: "Nobody knows. 🎥 - @ivansto #rollsroyce #luxury #lifestyle #fyp #cars"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца записвала нови версии на старите песни и аранжиментите отново са на Фута.

През януари щяла да запише и песните за новия си албум.

Тука пее сок от мойе пичке. :D Много яко е станало с нейния глас.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Цеца записвала нови версии на старите песни и аранжиментите отново са на Фута.

През януари щяла да запише и песните за новия си албум.

Тука пее сок от мойе пичке. :D Много яко е станало с нейния глас.

 

 

В лицето е негледаема - грозен евтин траверс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щот нали не е... Чудесно е, че ще осъвремени старите си песни, защото по програмите като пусне площите с детското гласче...Фута нали е мъжа на Марина? Ето, няма проблем с него, сина им само се опитваше да издрънчи пари с грозни провокации. 

 

Йеца е станала треш певица и по участия вече пее хитовете на Прия 😅

VM.TIKTOK.COM

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мъж на Марина, ама му се случиха кофти неща. Първо единият им син се самоубил преди доста години, после Марина боледуваше от рак и почина, а миналата година намерили и другия му син мъртъв. Голям парадокс, хората, които твориха песни, да забавляват няколко народа, имат такава съдба...

Йеца-Кеца уж направи 2 албума, гига, мега силни и нечувани, а сега пее на Сашка песните... :D полудЕ.

И този подкаст с нея е много добър, много неща каза.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.01.2024 г. от 18:45, DrAkO каза:

В интерес на истината се е доближила максимално до Весна, и мислех да го напиша, но реших да не подхождам толкова емоционално. Всъщност, като изгледаш концерта ще видиш сам, може пък да ти хареса, около мен всички са шокирани - основно от пеенето й, лицето й е след това. 

Може би е подценила концерта - това също е причина за тая халтура, защото не е без възможнст за действие. Бенда й не става, опропастиха и те сумати песни, Сама звучеше абсолютно немощно и дървено. После тя с пеенето, а не е като да нямаше ефект на микрофона. После репертоара - от емблематични песни по едно припевче акапелно, а някои бози целите и хората тъпеят. Сценично присъствие като на циганските сватби по Хепи телевизия - обиколи масите, снима се с баровците, ходи натиска някви копчета по йоничката, по нея ходи един с кафяв анцуг и раница и я снима, носи и водички и тя си пие насред песните...Все още се опитвам да не е емоционално :D 

Брена естествено, че има театрален момент, ама тя си е шоугърл. Въпросната корона я свали след 5 минути, черното горно също и остана със синя рокля, на която после махна още една част, да може да подскача. Редуваше лайф записи и живо пеене, но звучеше напълно ок и мощно, бих казал. Имаше си интро, светлинно шоу спрямо музиката, графики за стените, 2 беквокалистки и бенд с брас секция. Отделно един, който прибираше букетите, разнасяше стола й и стойката за микрофона. Самата Брена буквално правеше концерт, водеше публиката, както трябва. Пя дори Сузе бришу све, която много харесвам. Бих казал, че няма да отида повече на нея, но определено размислих. 

Разбира се, че при Прия има маркетинг, Филип се грижи за тази част и се справя идеално, което е още повече за похвала. Без скандали, без хиляда медийни изяви, без циркове. Евала. А за Мица чакахме ти да изразиш по-широко мнение за концерта, хората са доволни.

Не знам какво да изразя за Мица. На мен ми трябва пълен запис с добро качество на концерта. Споменах, че за мен Кралица юга вероятно е бил много по-добър пърформанс... у емотивном смислу. :D

В Арена не я усетих в пълнота от самите записи. Възможно е и двата малки техническа гафа да са я смутили - тя е перфекционист, има бая Деви в наталната си карта и е голям педант. :D Емоционално според мен се е пренавила, но нормално - тя тоя момент го чака отдавна и го е овърреактнала. Може и от изтощение човек да не е в топ форма. Видя ми се на пресконференцията след концерта много спокойна и облекчена от приключилия вече концерт, леко понапълняла, сладка, черпеше журналята с ракии от дядо си. :D 

Мица има хубави качества и наистина се надявам хората по-малко да я свързват с Карла в негативна конотация. В смисъл такъв - двете са си отделно, Йеца има свой животни став. Мица може и без нея, просто са се мач-нали в някакъв период. Но и двете са лъвици и дано, ако прерасне в приятелство, да са си верни. Йеца е откачена и досадна, но понякога говори доста истини и смятам, че играе феър плей. Ако пуснат готин запис от концерта, споделете го тук. :) Радвам се, че са доволни хората. Но тая Арена... на Мица може би ѝ трябва отворен простор. Лятото ще има в Загреб.

Сега чак ще опра до Драгана и ще видя какви ги е сътворила, барабар с върховната египетска жрица Бренда. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, обаче инструменталът е станал много як с новия аранжимент.

А Мая беше качила също песента, но с диалози тук там и не се чуваше цялата - вече е изтрита, сигурно Цица е приритвала....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че на 10ти януари Цеца пускала в ютуб първата си песен от новите - вярно ли е, или по - скоро ще ги пусне всички заедно като албум.

 

Четох някъде, че щерка й е бременна ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана Миркович дарява парите от всичките си концерти през 2024 за благотворителност.
Сръбската певица реши тази година в знак на своята 40 - годишна кариера и благодарност към всички свои фенове не само да направи турне, с което да зарадва почитателите си, но и да помогне на всички онези, които имат нужда от подкрепа.
Певицата споделя: " Взех решение, че това турне ще бъде в знак на хуманност, така че приходите ми от всеки концерт да бъдат насочени към тези, които имат най-голяма нужда от помощ. Просто чувствах, че четиридесетте години кариера са повод да благодаря на всички мои почитатели. Щастието се увеличава, когато е споделено, а всяка възможност да направя добро и хуманно дело винаги ме е правела неописуемо щастлива. Ето защо сега повече от всякога искам да зарадвам колкото се може повече хора и имам основателна причина за това. "

415480084_777755024399053_34306874464282

Лили Иванова кога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Andrew Cunanan. каза:

Изглежда абсурдно с тея огромни джуки и косища. Освен това е дебела!

Не е дебела, нали беше ходила да я извайват в Турция през 2023. Просто гУзата й е дебела и изкуствена и изглежда като анимационен герой. В лицето постоянно е различна, всеки път е с нови джуки. :D

Браво на Драгана. Нашата Лили най-много да си дари букетите в Пирогов на мед. сестрите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът с Тутанкамон... и ми хареса, и не ми.

- Драгана е в особен период. Тя нещо иска да се предаде сякаш, а е по-млада от всичките тия бабиери там, дето още малко и с бастуна ще кретат. В нея има енергия. Не си е изживяла миналото, не е простила на Цеца и Аркан... и на Басанович не е, и на Новица Урошевич... и на всички кланове и политици, които са ѝ извивали ръцете... явно доста коства на психиката на един свестен човек като нея да се запази като такъв.

- Пя доста неконтролируемо на въпросния концерт - или е от преумора от ангажиментите покрай Арена и пътуванията от Австрия... или емоции - видях, че на интрото на "Плачи, земльо" е насълзена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Любави" и "Защо ме тражиш", както и половината Южни ветар неща можеше да си ги спести, за сметка на други песни от други албуми, като този от 1993... и песни като "Живот мой" и "Кажи ми, сунце мойе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът беше и зле заснет и монтиран - клатещи се камери, кофти светлина и пикселизация. Не беше за излъчване чак. Да бяха концерта от Арена 2014 излъчили.

Сори за поредицата от коментари, но не можах да ги събера в един. @meleto, кога ще се оправи този бъг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...