Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 2 минути, pacho каза:

Янко пак се яви в Звезде Гранда и ги разби с пеене. След 43-та минута. Но вече е в отбора на Снежана.

 

Тази корица с всичките наредени... има доста материал за психолозите, ако гледаме езика на тялото. :D

Новата песен - "Сузама сам лепила тапете" :D :D :D Тая Карла...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не спомена Дидуле? :D Даже това Даворике дайке вече не го слушат толкова и не е чак такъв хит.

Цеца се е заключила, не ще да прегръща никого, ахахахах. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Защо не спомена Дидуле? :D Даже това Даворике дайке вече не го слушат толкова и не е чак такъв хит.

Цеца се е заключила, не ще да прегръща никого, ахахахах. :D 

А Ана и Снежка са готови да правят лютеници и да затварят компоти. Представям си как отвъртат и завъртат капачките. :D Шегувам се. Готини са. Мара е най-бойна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога... и Драгойка иде кроз шливике и ливаде и припява: Ту на наше место старооо... :D

Лепа Лукич минава да прекади. :D Зорица прави ритуали за късмет и Шемса забива този трак:

 

Истински самодиви ще са. :D

Пачо, Глория веднъж на лайв се беше пуснала и пееше тази песен:

 

Представяш ли си да я запише... изумявам се понякога какви песни знае... беше яка изненада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме подкарали динозаврите, тая песен на Зорка ми е любимата, имаше я в една сръбска сборка от едно време:

https://www.youtube.com/watch?v=f_gYN4H9jAk - плашеха ме едно време с нея като с Баба Яга, не знам защо. :D

И обожавам ову песму такодже:

 

Напоследък много я слушам. Драгойче да викне баба си да я изпеят в Арена тоя път! Да не ми запълва пак време с Хуса от Бийт стрийт и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина Рада, не знаех, че е имала такава трагедия и то на млади години. Харесва ми как разсъждава и че има кой да я приземява. Само да не я клепят така, че не й ходи. Очаквам доста от новите й песни, предният албум беше много добър.

 

Как може в Сърбия да имат толкова съдържателни предавания, а на нас тука да ни се предлагат двете лелки от "Търси се" и превзетият Драго Чая.... нищо не можем да произведем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази беше в сезона на Пинкове, когато жури бяха Драгана, Шабан, Зорица, Дара и Александра Радович, Мая Николич също. Гледам, че доста е дръпнала и я сравняват с Прийович и Цеца. Добър глас има, макар че тогава имаше и други добри кандидати, но нещо не изплуваха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана почти се търкаля вече, но пак е супер яка и енергична. Брена сигурно се е присетила за 1993-1994г., когато запя и сигурно за това се разрева, нали мениджърът им тогава почива.

Това с масите отдолу е изключителна гадория и комплексарщина, и на Мазонакис беше така, и на Цеца, сега и на тях.... голям зор комплексарите с пари да са седнали на маса и да хрупат фъстъци и лешници, докато отгоре певицата пее... абсолютно се губи атмосферата на концерта. Да ходят в Се Ла Ви! Като са долу и са дали по 300-500 за стол са много специални и богопомазани. Гледам, че чат-пат и в Сърбия го правят. Ами, да почнат да изкарват и скарите с плескавиците викам.

Сигурно е бил добър концертът, аз нямах желание този път, едно и също... а и вече Брена хич я няма, доста записи е направила и симулира пеене, а живото й пеене малко ме измъчва вече, много влачи. :D Май е отворила в БГ магазин за чорапогащници на собствената си марка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Сигурно е бил добър концертът, аз нямах желание този път, едно и също... а и вече Брена хич я няма, доста записи е направила и симулира пеене, а живото й пеене малко ме измъчва вече, много влачи. :D Май е отворила в БГ магазин за чорапогащници на собствената си марка. 

Да, в Парадайс мол. Има бая клипчета с нея от откриването на магазина като върви по коридорите на мола и в коментарите бая хора са писали, че ако е била без охрана..хората нямало да я познаят 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага както нямаше нужда да се доказва, така обявила "най-голямото музикално турне в последните 30 години" 😄 6 държави и над 40 концерта в зали, арени и...площади 😁 Дотук има дати за 6 концерта, ма нищо, то турнето сигурно ще е 10 години минимум.

Скоро нов албум и от Рада - визията ала Теа, обаче е много яка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана не че е толкова пълна, колкото често не подбира какво облича. Каква беше сега тая сребриста фуста, дето е надянала... Понякога има убийствени комбинации. Много пъти е била стилна на интервюта, например, или в Пинкове звезде, а за сцена избира страшни парцали, макар и маркови. Чудесно е, че е толкова младолика и енергична - като я погледнеш, веднага ти създава настроение.

Брена вярно много влачи с пеенето. Направили са добър концерт. Това с масите е тъпо, факт. Проблемът на бг публиката е, че стоят като пенсионери. Пачо, с теб сме били на Драгана в НДК, после аз съм бил в Арена... не беше така. На тоя концерт на някои песни голямо мъртвило, а особено Гага има топ хитове, които вдигат. Защо са толкова вдървени...

Много мил момент, когато се прегърнаха и плакаха... предполагам, е не само заради Рака Джокич, но и защото са заедно почти от самото начало... в периода покрай войната и санкциите, раждането на Стефан... Нормално да си имат по-силна връзка. Нашите да взимат пример. Тука се съмнявам някоя да се прегърне така искрено с друга. Най-много Глория с Тони Дачева и дотам.

Гага викнала и Саша Попович в танцувалното шоу...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магазина иначе го видях... на Черния петък бях от сутринта в Парадайс по работа... и минавам покрай една от витрините и гледам, хоп - Фахрета по бедър. :D После видях кадри в ТикТок, че отворила сергия. :D Интересен маркетинг. Няма лошо. Бизнес дама е жената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо след като вече не можеш да изнесеш цял концерт трябва да се пънеш и да жестикулираш? 

Като цяло съм по-голям фен на Брена, но нейният плейбек е смешен, толкова си личи. Модерните телефони записват клипчета и буквално толкова добре се чува плейбека, че е смешно да гледаш даже. В Сърбия е по същият начин. Трудно й е с живото песен, разбираемо, не е я нападам, не е на 35 години, но да се пенсионира вече и да прави по един юбилеен концерт на година в някоя от залите. Има толкова песни, които плачат за нови аранжиементи и интерпретации. 

Драгана - тази жена имам чувството, че колкото по-остарява, толкова става по-блага, по-детска, по-пееща. Страхотна е! ❤️ Дории да е постановка, получава й се. Пеенето й винаги е бетон. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...