Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Дара заказала концерт в арената за април 2018.

Тези дни Брена пуска песен с клип "Zar je vazno dal se peva ili pjeva" се казва песента.

Индира е отново в Гранд, планувала албум през пролетта 2018.

Милица Павлович вече имала готови 5 песни за нов албум. Казва че досега два пъти е влизала в сериозни кризи за пари около скъпите песни и клипове за предните албуми и вземала предварително парите от предстоящите си участия за да изплати всичко. И затова много благодари на Саша Попович.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това не значи , че ще се спре да се слуша старата класика - напротив ,оказва се ,че като поемат повечко алкохол и млади и стари се връщат назад във времето със истинските Jugo Hitovi....там в края на краищата е истината !!!

 

 

Ето това е истината! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица Павлович вече имала готови 5 песни за нов албум. Казва че досега два пъти е влизала в сериозни кризи за пари около скъпите песни и клипове за предните албуми и вземала предварително парите от предстоящите си участия за да изплати всичко. И затова много благодари на Саша Попович.

 

И да се пъне, и да не се пъне, пак ще свърши където й е мястото - при наша Дора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, мислиш ли, че Дара ще напълни Арена и въобще как ти се вижда положението й към днешна дата? Наскоро написа, че вече не е както преди. Албумът й е страхотен, но май не се възприе така, както трябваше. Май Сека е в по-изгодна позиция?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, мислиш ли, че Дара ще напълни Арена и въобще как ти се вижда положението й към днешна дата? Наскоро написа, че вече не е както преди. Албумът й е страхотен, но май не се възприе така, както трябваше. Май Сека е в по-изгодна позиция?

 

Не знам, моето мнение е че липсва гърба на Гранд зад концерта на Дара. На Сека ще и' е по-лесно, все пак тя беше единствената с 7-8 години кариера да напълни Арената. За концерта на Дара вече са пуснали билетите а концерта е чак на 21 Април, за Сека не се знае датата само че ще е през февруари. Сигурно с толкова рано пускане на билетите искат да видят как ще върви продажбата и интереса околко концерта. Примерно за Цеца на Ушче билетите пускаха точно месец преди концерта а сега чак 6 месеци преди това. Не мисля че ще е празно при Дара но трябва много да се постараят и тези от Пинк и самата Дара за реклама и промоция, ще пускала клип на Биография, вярвам че за тази песен все още не е късно да се развие а и мисля че ще се слуша и след години макар че не е голям хит. Досега най-голям провал в Арената е бил Миле Китич през 2009, когато Саша Попович го съветвал да прави концерт в Сава Центар а той искал Арената, като и "саботаж-а" на концета на Миле от страна на Драгана. :3fdb8960598fa63e:

 

Сара започва много да ми харесва в Задруга, в конфликт са с Зорана, Андрияна излезе миналата седмица.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.kurir.rs/stars/2939697/video-dr...alo-ispred-hale

<a href="http://www.ekskluziva.ba/IDEMO-JAKO-IDEMO-...u-/119852.html-" target="_blank">http://www.ekskluziva.ba/IDEMO-JAKO-IDEMO-...u-/119852.html-</a> Драганчето мачка на турнето в Щатите. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че никога не бих си позволил да сложа Драгана до онази българската "певица", пееща "Трепни" в USA, но си мислех да постна някой клип от турнето на Драгана в темата на въпросната с риск да предизвикам гнева на 2-мата й фена тук.

Мачка. Това е турне, това е концерт без да пее чужди хитове.

 

Гледахте ли последния епизод на Звезде Гранда - Мира Шкорич супер стои на мястото на пияндурника, а Вики й сипа сериозно на Йъ Къ по въпроса за харизмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че никога не бих си позволил да сложа Драгана до онази българската "певица", пееща "Трепни" в USA, но си мислех да постна някой клип от турнето на Драгана в темата на въпросната с риск да предизвикам гнева на 2-мата й фена тук.

Мачка. Това е турне, това е концерт без да пее чужди хитове.

 

Гледахте ли последния епизод на Звезде Гранда - Мира Шкорич супер стои на мястото на пияндурника, а Вики й сипа сериозно на Йъ Къ по въпроса за харизмата.

Направи го - ако не, аз ще го направя, че аман от двойни стандари при разни форумци. :D Иначе то е ясно коя е едната и коя - другата. Драгана обиколи доста държави - като почнем от Балканите. Голям праз, че не събра хора за Варна тук. Имала е много други успешни концерти у нас - включително последния, в Банско, пък за по света да не говорим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина вече преля чашата и Вики под хитно да напуска журито, това не и' е от полза.

Не че нещо, но Йелена наистина в мрежата е някакъв фактор, а извън нея не е нещо кой знае какво. Ето влачи си албума вече сто месеца. Последните й 2 песни май не бяха това, което всички очакваха, с гледанията хич не върви добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но Йелена наистина в мрежата е някакъв фактор, а извън нея не е нещо кой знае какво. Ето влачи си албума вече сто месеца. Последните й 2 песни май не бяха това, което всички очакваха, с гледанията хич не върви добре.

 

Докато не се появи Лимонадата, Банкина беше хит на лятото. Добре си минаха песните. Единствено в Турция е позната заради съпруга си. И сигурно днес е по-голяма звезда от Вики, в певчески посоки сигурно не но в всики останали да, дори и в концертни. Карлеуша продава, затова всяка нейна акция получава такъв медиен интерес, не за друго пишат новини за това на кой лайкнала снимка на кого коментирала итн.

На Вики съпруга и' е композитор но нейния последен пик остана в 2005, и умна беше та използва да направи няколко концерти тогава.

Жал ми е за деградирането на Вики от страна на ЈК, но не мога да кажа че нещата които казва Карлеуша не са истина.

 

Вики може да мечате за такъв спектакъл.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на сърбите, че качват оригиналните инструментали на песните им. Този на Драгана Миркович много ме кефи.....айде нашите певачки да пеят оригиналните песни на сърбите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен не знам дали е хит в Сърбия, но не знаех, че е от 2016, защото сега е хит в България....поне по радиото прави впечатление, че я въртят много често....преди не ми харесваше, понеже за първи път я чух лятото, но започна да ми харесва. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо супер, не очаквах да чуя оригиналния инструментал...супер!!! Че тези аматьорските инструментали, които правят някои не ми харесват.. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите сръбски песни тази година. Страхотна е - музика, изпяване, има нещо мега ретро, тотална резачка! Билянчето е супер сладурка! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Цеца бавила дуета заради клипа, тепърва ще снимали клип с Миличевич и все още не е започнала да работи по нов албум.

Тая е ненормална, от година ни говори, а от поне пет няма, албум и още не го е почнала. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...