Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Мерси! Много хубави песни, но като гледам и там типичното за тях звучене е на изчезване.

 

davena, Александра е топ! Слушах я тази песен днес и затова се сетих да питам за някакви подобни. :1000 (29):

От новите певици май само тя става, на Александра Младенович също и е много добра песента, Рада и Харис тая година са пълен минус. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От новите певици май само тя става, на Александра Младенович също и е много добра песента, Рада и Харис тая година са пълен минус. :mf_surrender:

 

Аз чрез тези 4 месеци се уверих колко е добър албума на Прииович, всяка песен в даден момент ми харесваше повече от останалите, освен този дует с Ацо и Сенке, които никога не са ми харесвали.

Рада пусна супер качествена песен, снимала е клип и на нова песен "Pola dva" се казва и била дискотечна.

Александра Младенович добре се котира, скоро си сложила силикони в гърдите.

Тези от последната сезона ЗГ пуснаха нови песни, мен не ми харесват :

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление "типичното звучене" е отдавна на заден план .....за съжаление !!!

 

Но ....комерсиалното се търси и основно това се налага !!! Това не значи , че ще се спре да се слуша старата класика - напротив ,оказва се ,че като поемат повечко алкохол и млади и стари се връщат назад във времето със истинските Jugo Hitovi....там в края на краищата е истината !!!

 

Ето една от най-добрите балади на 2017г. .... поздрав за всички фенове !!!

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена тези дни е снимала клип в които младите колежки играят нея от различните и' етапи от кариерата.

Vanja Mijatović, Nikolina Kovač, Slađana Mandić, Tijana Dapčević, Katarina Živković, Ljupka Stević i Anabela Atijas са едни от участниците в заснемането.

 

Сигурно ще е яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стереото преди 1 седмица ми постна Isplaci se, bice ti lakse и Азис я е изпял хахахахах. СлучаЕност? :1000 (29):

 

Няма случайности при Азо! Знам, че ме следва където и да съм. Два пъти го отбих в Инстаграм, хаха.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шкорич е доста добра певица с прилични песни. Просто липсата на харизма и амбиция за повече не я е тласнала повече. Иначе я знаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шкорич е доста добра певица с прилични песни. Просто липсата на харизма и амбиция за повече не я е тласнала повече. Иначе я знаят.

 

Мира Скорич, Цеца и Драгана Миркович са си били голяма конкуренция през 90-те...ей, много сборни видеокасети издаваха на времето..с уникално интро започваше касетата... :Vishenka_05:

Какво мислите за Злата Петрович?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откачи, Манастирска врата и този дует с Аца Лукас е останало от Мира Шкорич, ще правила концерт по повод 30г. на сцената. Казва че и когато майка и' починала Цеца не и звънала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откачи, Манастирска врата и този дует с Аца Лукас е останало от Мира Шкорич, ще правила концерт по повод 30г. на сцената. Казва че и когато майка и' починала Цеца не и звънала.

 

Да си направи сметка тогава колко са били приятелки. Щото 90-те години, когато Зоран Басанович, който първо е бил с Мора, стана мениджър и гадже на Драгана, Мира се отдръпна от нея и се съюзиха с Цеца. В тоя период са били бесни, че Драгана взима награди. За да й отмъстят, Аркан е удрял шамар на Басанович и е принудил Туцакович да си предаде всички текстове за Драгана след албума й от 1994 на Цеца. Въпреки всичко в оня период Драгана посетила в болница Мира. Те поначало са били приятелки. В последните години са в добри отношения, даже Мира ходи често в ДМ сат. Има жестоки песни и е един от безпупречните вокали в Сърбия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за Злата Петрович?

 

За своите години има хубаво тяло, най-голям хит и' е Dodji da mi ruke grejes, била е в вързки/бракове с известни персони - Хасан Дудич, Пея (водещ), с Саша Попович е била в вързка преди да отвори Гранд, и тя е запознала него с Сузана. В последните години беше в вързка с бившо гадже на Весна.

А не знам дали знаете че Кемиш преди Зорица е бил в брак с Весна, много години се мразеха но последните години си заровиха секирите и са добри сега.

Кемиш не е баща на Николия, друг е. :D

 

Джуришич определя Зорица за по-добра певица от Весна /в присъствие на Николия/, какво мислите ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трупа доста гледания, но не ми харесва изпълнението му.

 

Падна ми шапката от този младеж, пее та се къса, има клипчето като 7-8 годишен как свири и пее едновременно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Падна ми шапката от този младеж, пее та се къса, има клипчето като 7-8 годишен как свири и пее едновременно.

[/color]

 

Скоро ще има дует с Теа Таирович. Не ме кефи стила които пее. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана Николич и Раста изпиха ракията, изпушиха тревата и се развеждат. Честито.

 

Този момент когато си предвидиш съдбата в песен :1000 (29):

 

При тях има ли национално турне, както правиха Пайнер..

 

Не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...