Jump to content



Rihanna - Общи приказки


Препоръчани коментари

Само на мен ли ми се струва, че Рияна няма свестна песен от 2 години насам?

 

Да

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само на мен ли ми се струва, че Рияна няма свестна песен от 2 години насам?

 

Kiss it better е най-свястната, няма такава песен. Топ ми е от всичките й. Love on the brain също, макар че бие леко на стила на Eurythmics. А в BBHM края на песента е култов, особено ако си го пуснеш с онзи лайв с хеликоптера.

Не ми харесват гангстерските им бълвочи с Бийонсе, това не е музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесват гангстерските им бълвочи с Бийонсе, това не е музика.

Но пък с тези "бълвочи" се получава адското шоу. Танци, мултимедийно шоу. Мен ме кефят такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Страхотна песен!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Кое беше първото нещо, с което Риана ви грабна?

 

Disturbia

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое беше първото нещо, с което Риана ви грабна?

 

Тук пее - I don't wanna be a murderer.. а след това убива 3-4 човека в клиповете си :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

пп. С тази песен ме спечели :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Може ли някой да ми я разархивира, че нямам толкова нет, за да дръпна програмата на тела? Благодаря.

 

http://www94.zippyshare.com/v/Eaeli9aD/file.html

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ри ги убива, пусна толкова топ сингли, всички са брутални, силни. Мислех, че нещо се случва с нея, но тя просто от половин година е голяма... И само как пее на живо, какви перформанси... Обичам я, от "Diamonds" не съм й се кефил така! Искам я в България!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Риана пак ли смята да си зареже албума? :gun_bandana:

Днес открих нов хит докато си ровех из телефона. "Sex With Me" задължително трябва да има клип, макар че съм сигурен, че ще направи подобие на по*но. :D

 

Да, даже и в Билборд 100 е в момента тази песен. Ами Рира си има навик да снима някой песни към краят на ерите на албумите и, така че няма да ме учуди ако октомври - ноември клипира още поне две песни от албума и не знам.

Нали се говореше и нов албум щяла да издава, дано не е тази година :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...