Jump to content

Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

Малко скучен епизод, но края беше брутален......

Как ще чакам 1 година за другя сезон.... :X

 

2, последния сезон ще се излъчва през 2019

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още не е ясно кога ще се излъчи. ;)

 

Епизодът беше страхотен!!

Какво мислиш?

Дали злото ще победи?

Сега излиза, че Дени и Джон са брат и сестра или братоведи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да не е потвърдено още. Дано е 2018, че то зрителите ще загубят интерес малко или много.

 

Финалът не беше един от най-силните. Скандално е, че Денерис е леля на Джон.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш?

Дали злото ще победи?

Сега излиза, че Дени и Джон са брат и сестра или братоведи :D

 

Денерис е леля на Джон, сестра на баща му Регар.

Финалът ще е малко горчиво-сладък, от типа на "Властелинът на пръстените". Поне такъв е замисълът на Мартин, а доколкото знам той е разкрил на продуцентите идеите си и се предполага, че книгата и сериалът ще завършат по сходен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Практически не мога повече! :1000 (29): :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/KitHaringtonFan/ph...e=3&theater

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Може ли малко повече инфо относно книгите?

Ко точно те вълнува по книгите?

 

А да - одеве мярнах и явно е ново - потвърдено е че последния сезон няма да е тази година. 2019 щял да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
преди 2 часа , meleto каза:

Нещо трейлърите не ме впечатлиха. Или ще е епичен финал, или ще е доста тегав новият сезон.

Според мен ще е епичен...

Нямам търпение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

хахаха

Колкото и да обожавам Денерис и Джон... и аз съм за тях :1000(29):

 

Логично е да спечелят, колко глави на главни герои литнаха. Ще е твърде лигаво ако добрите победят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Това никога не съм го гледал,а всички ме карат.Заслужава ли си?

Ако си падаш по фентъзи истории. Аз не харесвам, но самият сериал е направен доста комерсиално и с много яки ефекти. Има за всеки вкус сюжетни линии. И е непредвидим. Например, в първите 5 серии отсякоха главата на главния герой :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Ако си падаш по фентъзи истории. Аз не харесвам, но самият сериал е направен доста комерсиално и с много яки ефекти. Има за всеки вкус сюжетни линии. И е непредвидим. Например, в първите 5 серии отсякоха главата на главния герой :D 

Обожавам фентъзи с хорър оттенък. Ще го започна като имам повече сводобно време значи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Ако си падаш по фентъзи истории. Аз не харесвам, но самият сериал е направен доста комерсиално и с много яки ефекти. Има за всеки вкус сюжетни линии. И е непредвидим. Например, в първите 5 серии отсякоха главата на главния герой :D 

 Не трябваше да му казваш за Нед, защото тъкмо ще му стане фаворит и ще му отрежат главата :1000(29):

Някой ще гледа ли в 04:00 премиерата?

Аз мисля да започна от началото ( за 3-ти път ) и тамън ще свърша до седмица/две и почвам 8 сезон.

Моля да не пускате спойлери, защото ще си гледам от началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

 Не трябваше да му казваш за Нед, защото тъкмо ще му стане фаворит и ще му отрежат главата :1000(29):

Някой ще гледа ли в 04:00 премиерата?

Аз мисля да започна от началото ( за 3-ти път ) и тамън ще свърша до седмица/две и почвам 8 сезон.

Моля да не пускате спойлери, защото ще си гледам от началото.

Това е само за зарибявка. После знаеш, че и други са под ножа. :D Аз мисля утре да го гледам. Нямам нерви да ставам в 4 сутринта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз започнах да ги гледам в началото на годината и за месец и нещо изгледах и седемте сезона, та не ми се наложи да чакам много. Гледам, че почти веднага ги качват и в ХБО го, което е супер. Иначе ми се струва, че всичко е леко бавно в този епизод, а и както съм свикнал да си пускам по колкото епизода си искам и когато си поискам, ще е тегаво чакането сега хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за 2 седмици ги изгледах да си припомня, че признавам бая неща бях забравила. Но на места прескачах де, дето се гледат един друг по 5минути... 

А интересното като гледам ще е от следващия епизод, поне по трейлъра дето мернах. Интересно ми е Денерис като разбере за Джон как ще реагира. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...