Jump to content



"Glee" / "Клуб Веселие"


Препоръчани коментари

Започнах да го следя и аз и засега стигнах до 3-ти сезон. Зарибих се, много позитивизъм ми носи сериала, надявам се да са добри епизодите и нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След последния епизод съвсем ми се върна вярата в сериала! :1000 (29):

 

ПП: Броуди - жиголо???

 

Май има нещо такова...

Куин и Сантана?! Бях с отворена уста, но пък са сладки.

Вкараха и момичето в инвалидната количка от The Glee Project, което ме изненада.

И ако Рейчъл е бременна май ще е от Броуди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните епизоди не съм ги гледал, но гледам песните в youtube и от там подразбирам разни неща..

 

Най-положителното нещо, което се е случвало този сезон за Куин и Сантана заедно! Двете са секс експлозия!!!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сериалът е страхотен, а кавърите им в почти всички случаи са по-добри от оригиналите :)

 

И има страхотен смисъл, за разлика от българското си копие Революция не знам си какво. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И има страхотен смисъл, за разлика от българското си копие Революция не знам си какво. :)

 

"Революция Z" също е хубав, той не е точно копие на "Glee", а смесица от няколко...1000%20(29).gif

Нямам търпение вече за новия епизод!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Революция Z" също е хубав, той не е точно копие на "Glee", а смесица от няколко...1000%20(29).gif

Нямам търпение вече за новия епизод!

 

Ами не знам смесица от какво е, но дори подборът на актьорите и самите персонажи прилича на Glee...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Последния епизод много ми хареса. А изпълнението на Сантана беше може би най-доброто в тази серия, изкефи ме много. Сю също радваше, както винаги откачалка голяма. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Супер е, че ще има още сезони сериала. Слушат ми се още много техни изпълнения.

Последния епизод много ми хареса. Особено версията на "We will rock you" беше супер готина. Сю също разбива, особено като си пише в дневника, винаги ми е адски смешно. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Страхотно е че ще има нови епизоди, но много се надявам действието да не се развива около Майли и компания, защото всички нови образи за мега скучни.

П.п. Серията със изстрела беше мега неадекватна.. без никой да провери какво става се залостиха. Постъпката на Сю беше невероятна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Никой ли не следи настоящия сезон? :(

Доколкото знам чак на 7 ноември излиза новия епизод. Последния епизод беше адски тъжен, но трябваше да го има. Много се разчуствах, изпълненията бяха прекрасни!! ;((

 

- това ми е личния фаворит сред изпълненията :((

 

А също и това - http://www.youtube.com/watch?v=mLpMcXh-ew8

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ли не следи настоящия сезон? :(

Доколкото знам чак на 7 ноември излиза новия епизод. Последния епизод беше адски тъжен, но трябваше да го има. Много се разчуствах, изпълненията бяха прекрасни!! ;((

 

- това ми е личния фаворит сред изпълненията :( (

 

А също и това - http://www.youtube.com/watch?v=mLpMcXh-ew8

 

Аз си го следя.

Епизодът бе ужасно тъжен. Многократно го пусках и започвах да рева още в началото и така няколко дни не можех да го изгледам целия.

На мен лично общото изпълнение и изпълнението на Сантана са ми фаворити, особено непредвидините кадри, в които Сантана спира да пее и се разплаква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също си го следя. Това лято за не повече от 3 седмици изгледах 4-те сезона на един дъх. Определено един от най-добрите сериали, на които съм се натъквал. А последният епизод беше страшно сърцераздирателен, на изпълнението на Сантана душата ми се късаше. Нейните моменти просто бяха съкрушителни. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Аз напук на всички негативни мнения смятам, че този сезон е на едно доста добро ниво. Хубави сюжетни линии, интересни епизоди и добри изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Свърши...не съм гледал нито 5-ти, нито 6-ти сезон...но въпреки това е тъжно. Ще ги гледам де. Чувам, че 6-ти сезон бил мого добър. Последното изпълнение е страхотно.

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...