Jump to content



"Glee" / "Клуб Веселие"


Препоръчани коментари

„Клуб Веселие” (на английски: Glee) е американски сериал на FOX. В центъра на сюжета — певчески клуб "Нови посоки" (англ. New Directions) създаден в гимназията Маккинли в Лима, щата Охайо. Пилотният епизод е пуснат на 19 май 2009 г.
За своя първи сезон сериалът е номиниран за деветнадесет награди Еми, печелят четири, а също получават четири награди Златен глобус в това число и в категорията Най-добър комедиен сериал или мюзикъл през 2011 г. До сега шоуто е било номинирвано в различни категории над сто пъти и печели над петдесет пъти.

360px-Glee_title_card.svg.png
Жанр:
Драма
Мюзикъл
Комедия-драма

Един от главните герои Уил Шустър, учител по испански, организира клуб, който се занимава с пеене. Първоначално в него се записват тийнейджъри, малтретирвани от съученици (гей, инвалид, афро-американка, азиатка и пр.). Скоро се записват и други ученици от гимназията. Постепенно членовете на клуба се превръщат в екип и си имат доверие, развиват имунитет срещу стереотипите в училище.

wiki

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преди време, когато попаднах на него си мислех, че ще е твърде детски за мен, но не беше така.

Сериалът ми хареса страшно много! Песните, които изпълняват са подбрани перфектно. Персонажите също са твърде различни и интересни.

Само не знам как ще чакам почти два месеца за 15 епизод, след катастрофата в 14... :x

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Преди време, когато попаднах на него си мислех, че ще е твърде детски за мен, но не беше така.

Сериалът ми хареса страшно много! Песните, които изпълняват са подбрани перфектно. Персонажите също са твърде различни и интересни.

Само не знам как ще чакам почти два месеца за 15 епизод, след катастрофата в 14... :x

Следващата седмица излиза. В епизода ще стане ясно какво ще стане с Куин... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19): ...иии Сантана!

И двете радват, ама Британи просто сцепва отвсякъде.Най-добрия и смешен образ в целия сериал.Няма как да подминеш сцена с нея без да се смееш като ненормален на тъпотиите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете радват, ама Британи просто сцепва отвсякъде.Най-добрия и смешен образ в целия сериал.Няма как да подминеш сцена с нея без да се смееш като ненормален на тъпотиите й.

Любимият ми момент е когато мислеше, че е бременна и я питаха дали си е направила тест и тя каза "Не, но семейство щъркели си направиха гнездо на гаража - не съм глупачка знам какво означава това" :1000 (29):

 

А за Куин и аз не вярвам да стане нещо с нея, но пък от друга страна точно в тоя епизод се размина смърта на Каровски и си мисля, че щяха да разделят двете събития между епизодите за да не се повтарят нещата. Но ще видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимият ми момент е когато мислеше, че е бременна и я питаха дали си е направила тест и тя каза "Не, но семейство щъркели си направиха гнездо на гаража - не съм глупачка знам какво означава това" :1000 (29):

 

Велика е:1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ако съм разбрал правилно, това беше последния епизод на сериала. Общо взето действието в него премина мудно от началото до края. Това вероятно е била идеята, за да обърне внимание на изпълненията, но това не оправдава малоумния край. Защо приеха Рейчъл, която се издъни на прослушването, а Кърт който се справи чудесно не... И всъшност защо трябваше да свърши с Рейчъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако съм разбрал правилно, това беше последния епизод на сериала. Общо взето действието в него премина мудно от началото до края. Това вероятно е била идеята, за да обърне внимание на изпълненията, но това не оправдава малоумния край. Защо приеха Рейчъл, която се издъни на прослушването, а Кърт който се справи чудесно не... И всъшност защо трябваше да свърши с Рейчъл...

 

Защото в този сериал всичко се върти около Рейчъл- тя е мега, гига, хипер!!! Другите герои, по гласови качества, са като гарги пред славей.

Това почва много, ама много да омръзва. Харесвам Рейчъл и съм голям фен на таланта й, но за три сезона се уморява човек от толкова централизиране на образа й за сметка на всички останали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако съм разбрал правилно, това беше последния епизод на сериала. Общо взето действието в него премина мудно от началото до края. Това вероятно е била идеята, за да обърне внимание на изпълненията, но това не оправдава малоумния край. Защо приеха Рейчъл, която се издъни на прослушването, а Кърт който се справи чудесно не... И всъшност защо трябваше да свърши с Рейчъл...

Това беше просто последният епизод на 3-ти сезон. От септември започва 4-ти...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Свалих първи епизод от скука, очаквах да е мега простотията, а се оказа страшно добър филм. Единственото, което ме дразни адски много е говедото Рейчъл. :wacko: Изключително дразнещ персонаж, ако има тип жени, които не харесвам, то са точно такива чапли като нея. Нито е най-красивата, нито най-талантливата - примерно негърката е 10 пъти по-добра.

Ема е номер 1. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Много е слаб 4-ти сезон, нито изпълненията грабват, нито историите. Гледам го по навик, дано вдигнат летвата :(

Има страхотни изпълнения в 4-ти сезон, особено последния епизод. И все пак, новите персонажи не ме кефят. Искам си Амбър Райли! :1000 (19):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има страхотни изпълнения в 4-ти сезон, особено последния епизод. И все пак, новите персонажи не ме кефят. Искам си Амбър Райли! :1000 (19):

Е да, забравих 'Don't speak' и 'The Scientist' :1000 (33): Най- доброто от сезона досега, а и Кейт Хъдсън :Vishenka_05:

 

За новите съм съгласен, безкрайно безлични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, забравих 'Don't speak' и 'The Scientist' :1000 (33): Най- доброто от сезона досега, а и Кейт Хъдсън :Vishenka_05:

 

За новите съм съгласен, безкрайно безлични.

Хаххахахахахахахахаах, невероятно е но трите песни, които най-много ми харесват досега са The Scientist, Don't speak и Americano с Кейт. :1000 (29): Кефи ме също и Boys/boyfriend :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че голяма част от действието се пренесе в Ню Йорк, всъщност, само тя ме интересува, честно казано, с изключение на Ема и Уил в Охайо.

 

Кейт Хъдсън и Сара Джесика Паркър са страхотни в ролите си! Изпълнението на Рейчъл " Ooops... I Did It Again" ме впечатли, особено с хореографията, много ми хареса и двойното изпълнение на "New York State of Mind".

 

Като цяло развитието на отношенията между героите не ми допада, ясно е, че ги разделят, за да вкарат драма, но това за мен е досадно и по- скоро губя интерес.

 

Общо взето, очаквам силен сезон, ако залагат повече на хубавите песни и танци, а не толкова на тийн тъпотиите, но като ги знам какви са сценаристите, май ще има още много от последните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Сантана се нанася при Рейчъл и Кърт.... якоооооооооооооооооооо :1000 (6):

Не съм гледал последните епизоди след прекъсването, но ще накарам да ми ги изтелят. И все пак, понеже гледам всички клипове знам каков горе долу става. Честно казано ако може всички да се преместят в Ню Йорк, че така като са ги разделили е малко досадно, а искам да слушам максимално много песни от Мерцедес и Сантана!!!!!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледал последните епизоди след прекъсването, но ще накарам да ми ги изтелят. И все пак, понеже гледам всички клипове знам каков горе долу става. Честно казано ако може всички да се преместят в Ню Йорк, че така като са ги разделили е малко досадно, а искам да слушам максимално много песни от Мерцедес и Сантана!!!!!

 

Добри са епизодите от тази година, най-вече защото не залагат толкова на безличните Марли и онази новата мажоретка. Усети се липсата на силни персонажи като Сантана и Мерцедес и поне едната ще я върнат. А и в съжителство с Рейчъл и Кърт мисля, че ще се получи нещо добро. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...