Jump to content


ЛиЛана: Записах парче с Nicki Minaj


Препоръчани коментари

http://www.musicspace.bg/pop/lilana_zapisa...e_s_nicki_minaj

Поп певицата и бивша телевизионна водеща ЛиЛана направи сензационното разкритие пред Music Space TV, че е записала общо парче със световната хип-хоп звезда Ники Минаж (Nicki Minaj). Песента обаче все още не е видяла бял свят.

"Тогава Ники Минаж дори още не беше известна. Това се случи преди 2 години, когато записвах песента с Flo Rida. Тогава се запознах с Лил Уейн (Lil Wayne) и неговия продуцент. Тя беше там, стана купон, влязохме в студиото и импровизирахме. Песента се получи доста вулгарна"- разказва ЛиЛана.

Тя допълни, че през последните няколко години доста се е променила и това отчасти се дължи на нейното образование.

"Порастнах страшно много през последните години. Вече гледам на музиката изцяло като на хоби. Досега ме беше страх да правя авторска музика, но вече придобих необходимото самочувствие и сега вярвам в себе си" - споделя Лилана и дава за пример дуетното парче "Сама" с брат си Skiller, което е по музика и текст именно на младата певица.
Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината ако не броим дуетите на Лилана със световни звезди, харесвам почти всичко което е издала до сега. Но просто поради някаква причина нещата с българския поп не се получават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега изведнъж е решила, да извади песен от преди 2 год на бял свят, поради това, че Ники Минаж в момента е една от най големите и покрай нея да й обърнат някакво внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега изведнъж е решила, да извади песен от преди 2 год на бял свят, поради това, че Ники Минаж в момента е една от най големите и покрай нея да й обърнат някакво внимание.

именно :mf_surrender: до преди 2 години не беше известна и ся к'во хоп "да пуснем песента все пак е световна звезда"

да видим Минаж какво ще реши :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

именно :mf_surrender: до преди 2 години не беше известна и ся к'во хоп "да пуснем песента все пак е световна звезда"

да видим Минаж какво ще реши :mf_surrender:

 

Какво ще реши Минаж? Предполагам, че едва ли си спомня, че е 'импровизирала' с нащо българско пияно чедо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми за сега с песента си Сама, ЛиЛана ми прикова вниманието, но въпросната песен на Минаж очаквам да ме отврати :1000 (23):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лилана ме изнедана приятно с последната си песен. Най-сетне успя да направи, нещо което да ми харесва. "Сама" е много хубав продукт, масово се харесва, като гледам и по класациите е на доста вървежни места. :)

 

Прави ми впечатление, че нещо чуждите проекти нещо не й се получават, но българските са много добри. А и като цяло минават супер вяло, напразно изхарчени финанси, които с успех можеха да бъдат вложени в добри български продукти и щеше повече да се прочуе в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Сама е мегахит. Друга толкова въртяна не се сещам, ще видим сега какво е направила:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...