Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Със сигурно това не бе едно от най-добрите изпълнения на Кейти. Иначе интересно като замисъл ама някак си недовършено беше, а физиономията и през цялото време крещеше "Моля се да не падна". За първи път виждам Кейти толкова несигурна на сцената. Може би не са имали време да репетират, не знам, но не беше особено добре. Песента все още не може да ме зариби, дано клипа помогне. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Публикувано (редактирано)

Страхотен трейлър! Приказните работи попринцип много ми допадат. Кейти отново ще разбива!

Още преди клипът да е излязъл, "Wide Awake" вече се изкачи на 9 място в Hot 100, ставайки осмата от осемте песни от Teenage Dream ерата, която влиза в ТОП 10. До 2-3 седмици виждам песента поне в ТОП 3, а е напълно възможно да стигне и върха...

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Wide Awake на първо място в юТуб,

а Firework има над 300 милиона гледания вече :yahoo1: :yahoo1:

 

95e159926d9c543d.jpg

 

Браво, много се радвам за нея, Wide Awake е брутално яка! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wide Awake стигна 3 място в Билборд тия седмици. Дори и да не се изкачи на върха, вече съвсем може да се каже, че Teenage Dream ерата завършва с неопровержим успех- 8 тотални хита, шест от които номер 1 и два от които номер 3. Жестоко! :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Тази награда на Кейти ми се струва като утешителна награда задето не е спечелила това, което й се полагаше за Wide Awake- Най-добър видеоклип...

Дали Кейти ще пуска нещо до края на годината? Предполагам, че албумът й ще излезе чак догодина през лятото, тя май през този сезон ги издава... Но може дотогава да поддържа вниманието към себе си с 1-2 отделни сингъла...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Wide awake и Part of me са от нещо като преиздадена версия на Teenage dream, така ли? Някой да ми разясни, защото мисля, че в началото ги нямаше в албума..

 

Даам, оригиналната версия "Teenage Dream" излиза през август 2010 и оттам са шестте супер хита "California Girls", "Teenage Dream", "Firework", "E.T.", "Last Friday Night" и "The One That Got Away", а после през март 2012 излиза преиздадената версия "Teenage Dream: The Complete Confection", която включва 3 нови парчета- двата нови хита "Part Of Me" и "Wide Awake", а също така и още една нова песен, както и разни ремикси и тем подобни... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази награда на Кейти ми се струва като утешителна награда задето не е спечелила това, което й се полагаше за Wide Awake- Най-добър видеоклип...

Дали Кейти ще пуска нещо до края на годината? Предполагам, че албумът й ще излезе чак догодина през лятото, тя май през този сезон ги издава... Но може дотогава да поддържа вниманието към себе си с 1-2 отделни сингъла...

Или може просто да се спре за малко, за да може хората да си починат от нея. Невероятно е как дори феновете не осъзнавате колко зле може да се отрази прекаленото преекспониране..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...