Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

такааа малкия темерут на Том се завръща в 16-и епизод, но кой умира мамка му

Какъв темерут? лол :blink:

 

Иначе виж предишните постове, недиректно сме дискутирали и споменали. А по принцип спойлера е, че този който умира е главен георй, от мъжки пол, от самото начало на сериала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майк

никога не ми е бил симпатичен, винаги ми е бил супер скучен и дразнещ, няма да е голяма загуба за мен... но за горката

Сюзън

ще е и точно затова не искам точно той да умира, след това ще остане сама и наистина отчаяна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майк

никога не ми е бил симпатичен, винаги ми е бил супер скучен и дразнещ, няма да е голяма загуба за мен... но за горката

Сюзън

ще е и точно затова не искам точно той да умира, след това ще остане сама и наистина отчаяна

Според мен подобно отчаяние би довело до нещо много хубаво за финала- Сюзън се гръмва, Джули кръщава бебето на нея. И така хем всичко ще свърши както и почна- със смърт, хем и всички Сюзън хейтъри ще са щастливи (включително и аз хаха :1000 (29)

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен подобно отчаяние би довело до нещо много хубаво за финала- Сюзън се гръмва, Джули кръщава бебето на нея. И така хем всичко ще свърши както и почна- със смърт, хем и всички Сюзън хейтъри ще са щастливи (включително и аз хаха :1000 (29)

:)

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): и аз я ненавиждах супер много, обаче тоя сезон ми изглежда много по-улегнала и забавна, иначе от 3ти до 7ми сезон беше непоносима, най-много ме нервеше в периода, в който докара Катрин до лудост :1000 (19): колкото и да са дразнещи тя и Габи, децата им не заслужават да останат сами (въпреки, че Габи не е никаква майка, ама както и да е)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за детето на Габи знае ли се нещо?

Това беше супер недоразвито... Уж беше нещо голямо, Габи с онази кукла малко полудя... Отиде на психиатър 2-3 пъти, отиде там до родното си място уж да се отърси от това и после от нищото се появи той и загърбиха темата с истинската дъщеря на Габи и Карлос. А мен ако питате такова нещо не се преодолява току-така... :gun_bandana:

 

 

ПС:Спрете да коментирате какво ще се случи, че се изкушавам да прочета всичко, а мразя да гледам филм, в който знам какво става :1000 (29): :gun_bandana:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите епизоди тръгват и по Фокса от другата седмица.

 

Браво,супер1000%20(33).gifТочно ще го изгледаме финала,и ще го качат с бг аудио в сайтовете за споделяне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата среща на актрисите от сериала "Отчаяни съпруги" е... в съда. Причината е делото, поведено от Николет Шеридън, срещу създателя на сериала Марк Чери.

 

Актрисата, изиграла ролята на Иди от "Уистерия лейн", напусна с гръм и трясък шоуто, след като, по думите ѝ, Чери ѝ зашлевил шамар на снимачната площадка.

 

Продуцентът си изпуснал нервите, защото Шеридън изразила несъгласие с част от сценария. В крайна сметка, след драмата между двамата, Марк променя сценария и набързо убива героинята на Николет в автомобилна катастрофа.

 

Сега тя го съди за неправомерно прекратяване на договора, нарушаване на клаузи от него, както и за нанасяне на телесна повреда, съобщи Perez Hilton.

 

През миналия юли, когато подаваше документите за започналото сега дело, актрисата заяви, че Чери я е уволнил "защото е жена".

 

Всички нейни бивши колежки и колеги от сериала ще трябва да свидетелстват в съда. Очаква се Ева Лонгория, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Тери Хачър и Нийл Макдонах да заявяват единодушно, че Чери никога не е удрял Шеридън.

 

Като свидетели ще бъдат призовани още настоящи и бивши шефове в ABC.

 

Очаква се делото да продължи 11 дни. Ако Шеридън спечели, може да получи до 4 милиона долара обезщетение, равняващи се на едногодишната ѝ заплата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отчаяни съпруги – осми сезон

от 8-ми март, всеки четвъртък - 21:10

премиера за България

 

Eeee супер! След Пепел от рози ще си гледам съпругите :1000 (6): Това по фокс лайф ли?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее тоя Орсън може ли да не осере пейзажа веее, бахти противното човече. :gun_bandana:

Усеща се вече голямото напрежение и наближаващия финал. Жал ми е за Карън много, най-добре да направят така че и Рой да умре заедно с нея. Кофти е, че трябва да жертват все по-възрастните герои. И смъртта на Аида беше много трагична.

И за Бри ми е жал, защото явно трябва да влезе в затвора вече, за да се размърдат ония трите грации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,много съм нетърпелив . . . Обаче също така и мразя,когато някой сериал свършии,още помня последния епизод на Приятели . . . адски силен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...