Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Стига бе, не искам никой да ходи в затвора. :( Искам да свърши традиционно щастливо, като за американски филм, Маклъски да си е ок, Том и Линет да се съберат и всичко да е както преди. И Бри искам да се събере с ония пич, дето се оказа, че има дете.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Стига бе, не искам никой да ходи в затвора. :( Искам да свърши традиционно щастливо, като за американски филм, Маклъски да си е ок, Том и Линет да се съберат и всичко да е както преди. И Бри искам да се събере с ония пич, дето се оказа, че има дете.

 

Кийт,и аз искам да се събере с него :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Точно сина на Бри уби майката на Карлос като я блъсна. Орсън доколкото помня си тръгна, защото накрая разбра, че Бри не го иска. После за малко се върна покрай оная история с болногледачката му, но това беше само.

Не я уби той. Тя се събуди в болницата и тръгна да търси Карлос (за да му каже, че Габи спи с градинаря), подхлъзна се по измития под и падна по стълбите. По това време Карлос беше в затвора и от болницата платиха един милион компенсация, която Габи прибра.

Интересното е че никой и дума не обели за това когато се разправяха.

А Орсън отиде при болногледачката си когато разбра, че Бри е укрила Андрю. И след това се върна, защото реши, че още я обича.

 

Напълно сигурен съм и за двете неща.

 

п.п. сега виждам, че някой ти е казал вече... няма значение.

Редактирано от fearless`
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че ще затрият улицата изцяло.

 

Как така ще я затрият? :huh:

 

Наистина нищо не помня от старите сезони. Това, което сте писали по-горе нищо не ми говори, все едно не съм ги гледала :х ужас. Почвам да ги тегля от началото!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за детето на Габи знае ли се нещо?

Нали бяха нелегални и се наложи да заминат за Мексико май в предишния сезон. И така си останаха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за детето на Габи знае ли се нещо?

Хванаха "бащата" на дедето и го изпратиха в Мексико, а майка му и то се скриха при някакъв роднина далеч от Феървю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така ще я затрият? :huh:

 

Наистина нищо не помня от старите сезони. Това, което сте писали по-горе нищо не ми говори, все едно не съм ги гледала :х ужас. Почвам да ги тегля от началото!

 

Ако помниш епизодите с торнадото и самолета. На същия принцип - без оцелели. Но това си е моя теория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако помниш епизодите с торнадото и самолета. На същия принцип - без оцелели. Но това си е моя теория.

 

Това пък ми се струва, че ще е възможно най-тъпия финал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли краят ще е катастрофален. Един от продуцентите (или сценаристите, не помня точно, но не беше Марк Чери) каза в едно интервю, че плануват да направят положителен финал и да оставят впечатление в зрителите, че нещата и изобщо живота на улицата продължават... Ама ще видим де. :)

На Орсън едва ли ще му се получи плана с Бри, според мен тя ще се усети скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщат се Рекс и Мама Солис за flashbacks. Отделно Катрин към финала, Андрю в скоро време и засега тези са потвърдени.

 

И една снимка зад кадър от погребението на героя който ще умре скоро. Нарочно слагам като линк, защото с доста взиране се разбира кой умира...

 

ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщат се Рекс и Мама Солис за flashbacks. Отделно Катрин към финала, Андрю в скоро време и засега тези са потвърдени.

 

И една снимка зад кадър от погребението на героя който ще умре скоро. Нарочно слагам като линк, защото с доста взиране се разбира кой умира...

 

ЦЪК

 

И кой е?! Защото аз различавам единствено Сюзан, Майк, Джули и ЕмДжей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщат се Рекс и Мама Солис за flashbacks. Отделно Катрин към финала, Андрю в скоро време и засега тези са потвърдени.

 

И една снимка зад кадър от погребението на героя който ще умре скоро. Нарочно слагам като линк, защото с доста взиране се разбира кой умира...

 

ЦЪК

Аз не разбрах кой е...виждам само Линет на първа линия, също така се чернее около нея значи е някой който е знаел нещо щом и четирите да са там

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изразих правилно, но с всички спойлери излезнали досега и от това кой е най- близо до ковчега се предполага, че **** ще умре.

 

Дееба не мога да го направя със скрити букви и изтрих името, за тези които искат да бъдат изненадани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изразих правилно, но със всички спойлери излезнали досега и от това кой е най- близо до ковчега се предполага, че ще умре.

 

Дееба не мога да го направя със скрити букви и изтрих името, за тези които искат да бъдат изненадани.

 

Едва ли ще е той, както казах по-горе го виждам на снимката. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Информацията беше, че някой от главните умира, а аз като гледам тази снимка си мисля, че може да е майката на Сюзън. Разбра се, че е болна в предния сезон... Но пък тя не е от главните герои, преди години имаше серии с нея и след това изчезна.

Едва ли е Майк, всички фенове ще са доста разочаровани.

Абе... аз залагам на Орсън или Карън, но пък в такъв случай ще е абсурдно семейството на Сюзън да е най-близо до ковчега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изразих правилно, но с всички спойлери излезнали досега и от това кой е най- близо до ковчега се предполага, че **** ще умре.

 

Дееба не мога да го направя със скрити букви и изтрих името, за тези които искат да бъдат изненадани.

аз не искам да съм изненадан кажи миии хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...