Jump to content


Да има ли обща тема за дискусии?


Препоръчани коментари

Реших да направя тази тема, за да решим и този раздел дали да си има тема както "Поп-Фолк Скандали".

Да обсъждаме предстоящите проекти около изпълнителите. За да не създаваме нова тема за 2 изречения.

 

Надяввам се да го обсъдим без спорове :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От извесно време не съм забелязал да се правят безсмислени теми, но не заради това съм против. И без това в тука сме 7-8 човека само ако започнем да обсъждаме всичко в една тема раздела ще изглежда много пуст. Според мен варианта, който е налице в момента е по-добрия.

 

п.п. Ще махна анкетата от темата, няма защо да се съобразяваме от анонимни и неаргументирани мнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по-добре,ако всеки от по-харесваните тук и популярни изпълнители от съответния жанр има една тема и там всичко за него,актуално и така нататък :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по-добре,ако всеки от по-харесваните тук и популярни изпълнители от съответния жанр има една тема и там всичко за него,актуално и така нататък :)

 

Това ми допада. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по-добре,ако всеки от по-харесваните тук и популярни изпълнители от съответния жанр има една тема и там всичко за него,актуално и така нататък :)

Така ще е най-добре вместо да се пускат по хиляди теми за един изпълнител. :]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве направо подпапки на изпълнителите с най много фенове във форума да се направи - та всеки да си знае мястото... ;р

 

 

Jennifer Lopez, Lady GaGa, Katy Perry, Britney Spears, Rihanna, Jessie J

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве направо подпапки на изпълнителите с най много фенове във форума да се направи - та всеки да си знае мястото... ;р

 

 

Jennifer Lopez, Lady GaGa, Katy Perry, Britney Spears, Rihanna, Jessie J

Само Lady gaga и Jessie J имат повечко фенове във форума, но под повечко разбирам 10-тина. Ще има по 2-3 теми в папките, какъв е смисъла? И все пак какво пречат повечето теми не разбрирам? Не е като да са 10 000, форума е посещаван предимно от чалга фенове, тук така и така не се пише кой знае колко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм "за" тема за дискусии, да не се правят подпапки и тем подобни, само се разводнява положението така.

 

Съгласен и се превръщаме в планетския с хилядата папки на известни и неизвестни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че тема за дискусии би била добре. Някак си ще се предизвика повече активност според мен, независимо, че е ясно , че ще има и спам, но все пак. Мисля, че раздела заслужава да се раздвижи малко.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че сме малко в тази папка за отделни теми.. не е лошо като идея, но папката трябва да е по-голяма за това.

Ако бъде разделена така може да првокира повече хора да влизат,по-лесно намират изпълнителя,когото ахресват и така :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...