Jump to content


Кой клип на Gaga предпочитате?


Клип  

34 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Мислих между Judas и You and I ама..предпочитам You And I :)
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Judas :notworthy:

 

Изненадан съм. :1000 (29): :gun_bandana:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали ;ррр Защо? ;д

 

Видях коментарите ти за You and I..пролича,че ти харесва..но явно за Judas са били по - добри.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попромених анкетата, включвайки и първия клип от новия албум..Също така сложих опция за Multiple choice..съответно гласувам на първо място за You and I и после за Judas.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попромених анкетата, включвайки и първия клип от новия албум..Също така сложих опция за Multiple choice..съответно гласувам на първо място за You and I и после за Judas.

 

И аз мислих да добавя 'Born This Way' ама не знам какво стана.. Ок,жалко,че вече съм гласувал. :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попромених анкетата, включвайки и първия клип от новия албум..Също така сложих опция за Multiple choice..съответно гласувам на първо място за You and I и после за Judas.

 

И аз мислих да добавя 'Born This Way' ама не знам какво стана.. Ок,жалко,че вече съм гласувал. :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях коментарите ти за You and I..пролича,че ти харесва..но явно за Judas са били по - добри.

 

Щом gsm-a ми звънеше с Judas (сега е с government hooker ;д) и песента и клипа са уникални ;д Най вече клипчето показва мн интересни неща ;р

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом gsm-a ми звънеше с Judas (сега е с government hooker ;д) и песента и клипа са уникални ;д Най вече клипчето показва мн интересни неща ;р

 

И на мен ми звънеше на Judas..сега е на The Edge Of Glory. :baaasmiley:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо няма и опция-Нито един? Не е задължително да я харесваме тая. Някой се опитва как да я натресе,ама изобщо не е толкова успешна тази година. И дано Кейти Пери обере наградите,въпреки,че не ми е любимка,а МТВ много добре са направили,че са ощетили Гагата-осъзнават се,а и тя не е заслужила с нищо,че да бъде номинирана.

 

Няма такава опция,защото на които не му харесва нито един от изброените клипове - не е за тук.. :baaasmiley: Не може ли поне веднъж да не се вмъкнеш и ти в темата..щом не ти харесва Гага - не влизай в темите й и толкоз.. Има си теми и за Рики - това е за теб. ;) Кейти Пери може да е популярна ама само в САЩ ;) Не е успешна година ли? Виж продажбите на албума й..Рики само може да сънува толкова.. :1000 (21):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...