Jump to content



"The Lying Game" / "Игра на Лъжи"


Препоръчани коментари

Не съм започнал да го гледам още. Преди време се канех, но реших да прочета първо книгите (което също не съм направил).

Мисля да изчакам да завършат сезона и тогава да го гледам, ABC обожават да си прекратяват сериалите на най-интересното....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

страшно добър епизод, особено финала.. значи Сътън или е отвлечена, или е мъртва, или просто тя е пратила парче от роклята и подготвя отмъщение..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах в книгите Сътън е мъртва. Дори не са се срещали с Ема.

Може и тук да я убият и Ема да търси, кой е виновника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

кучката се появи, щеше да е твърде хубаво, ако наистина беше умряла :1000 (24):

 

Еее, недей така де! :1000 (29):

Не е толкова лоша Сатън, по- скоро прекалено разглезена, но има добрина в нея и мисля, че занапред ще я изяви.

Според мен това желание да контролира хората и ситуациите, да манипулира и да играе "игрите на лъжи" се дължи до голяма степен на факта, че винаги се е чувствала сякаш "не принадлежи" към средата си. И като разбра и за сестра си, малко е превъртяла в момента. Не в смисъл на полудяла. Просто...излезе от пътя и право в езерото. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

тоя сериал стана супер интересен от 6ти епизод, а преди него каква боза беше.. да видим сега кво ще стане с Ема, искам Сътън пак да изчезне някъде :pokey:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста скучен ми стана този сериал,а преди много му се кефех!

 

Сътън е ебати кучката,пак се завърна..сега ми е мъчно са Ема1000%20(29).gif

 

А тая Ребека ква е?

Много дразни :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е тя,истинската е помогнала на Сътън да оцелее.

Тая е няква друга..

Нали на партито на Сътън(Ема) тази се появи и й викаха Ани, после тя каза, че си е сменила името и вече е Ребека. Аз такъв спомен имам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали на партито на Сътън(Ема) тази се появи и й викаха Ани, после тя каза, че си е сменила името и вече е Ребека. Аз такъв спомен имам.

 

Не, не и аз първо си помислих, че наистина е майка им, но пък, когато беше в клиниката изглеждаше по различен начин. Тази е няква друга...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не и аз първо си помислих, че наистина е майка им, но пък, когато беше в клиниката изглеждаше по различен начин. Тази е няква друга...

 

Алек се обади в клиниката и каза,че Ани Хобс е при тях,но не е тя..

А в 13 епизод,не знам дали сте го гледали,но Сътън се появява и казва,че Ани и е помогнала,но истинскита,а не Ребака(тая не я знам ква е),уж е леля на Шар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Christian Alexander (born Christian Ivanov Ivanov, April 14, 1990 in Athens) is a Bulgarian-American actor. Christian was born in Athens, Greece, but his parents are actually Bulgarian. Maybe that's why we heart his accent so much.

 

Толкова ли е срамно да си българин, че трябва да си смениш фамилията?!

Изобщо няма да си правя труда да го почвам този сериал заради това същество... :gun_bandana:

Редактирано от Tikei
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли е срамно да си българин, че трябва да си смениш фамилията?!

Изобщо няма да си правя труда да го почвам този сериал заради това същество... :gun_bandana:

 

Теър българин1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

14ти и 15ти епизод бяха страшно яки, особено последния.. сега кучката остана с Итън, кой знае колко ще се проточи докато се разбере истината.. Алек трябва да е убил Дерек, ама може всъщност дори Ребека да го е направила, явно и тя крие и планира нещо, накрая може да се окаже майка на Ема и Сътън..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм много готин епизод,Итън е толкова красив :Vishenka_05: и Мадс много кефи!

Ема с този счупен ток1000%20(29).gif как бяха й го залепили.

Най-накрая призна пред Мадс,следователно 17 епизод ще е много интересен!

А този бащата на Дан и Итън е онзи от Здрач,бащата на Джейкъб.Добре са го избрали.

 

Общо взето 14,15,16 епизод са много готини,така да продължават! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eма и Сътън може ли да са толкова различни характери, а уж близначки! Едната кучка до няма и къде, а другата супер свястна. От Итън пък не съм очаквала да направи такова нещо, помияр долен :gun_bandana:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...