Jump to content



Раздел Ricky ли трябва да е това ?!


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен всеки има право да качва новини/изпълнения на който изпълнител си харесва, така че не мисля, че е проблем.. Ако сте забелязали доста е неактивен този раздел, незнам по каква причина.. Така ще се радвам ако "възкръсне" леко..


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

не знам защо спорите за такива, колкото и да ми е неприятна зайка, наистина Рики беше супер успешен през 90-тте и има доста хитове.. в днешно време прави тъпи песни, ама и аз харесвам негови неща от 90-тте ;) иначе някъде спорихте дали Рики е по-добър от Енрике.. разбира се, че е по-добър.. Енрике нито може да пее, нито има толкова запомнящи се песни, нито е кой знае какво.. баща му е класи над него ;) даже не знам защо ги сравнявам, просто е неуместно.. иначе да си дойдем на темата - наистина е нужно малко да се спреш, Рики няма много почитатели в този форум - съответно не ни интересуват изявите и проектите му ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

не знам защо спорите за такива, колкото и да ми е неприятна зайка, наистина Рики беше супер успешен през 90-тте и има доста хитове.. в днешно време прави тъпи песни, ама и аз харесвам негови неща от 90-тте ;) иначе някъде спорихте дали Рики е по-добър от Енрике.. разбира се, че е по-добър.. Енрике нито може да пее, нито има толкова запомнящи се песни, нито е кой знае какво.. баща му е класи над него ;) даже не знам защо ги сравнявам, просто е неуместно.. иначе да си дойдем на темата - наистина е нужно малко да се спреш, Рики няма много почитатели в този форум - съответно не ни интересуват изявите и проектите му ;)

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

О, не.. хич не може да пее.. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форума е в свободното си време да споделиш това което те вълнува и ако намериш съмишленици е още по добре.Просто посещавайте темите които са ви интересни.Не знам защо влизате в тази тема щом не ви е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

13 годишните да не се обаждат,ами се интересувай каква е била музиката-преди и сега. Музиката не е само попфолк.

В неделя какво ще гледаме по VH1- Behind The Music-Рики Мартин- изцяло нов брой- цял час само за Рики, като той участва за втори път в програмата-преди беше през 2000 г. Нямам търпение да излъчат новия брой. После ще го кача и тук. :clap: :yahoo1: :yahoo1: :yahoo1: :1000 (6): :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl:

 

Точно така, заец. :1000 (33): :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си гледал Behind the music по VH1? :huh:

Toва е документална поредица за живота на известните-не само в музиката,за кариерата им, за хитовете им,и извън музиката. Юли месец започна новия сезон, миналата седмица беше Енрике Иглесиас. Ще дават за живота на Рики и кариерата му, както и негови приятели,журналисти,роднини ще говорят за Рики как е станал известен, през какво е преминал,също и Рики ще говори.

интересни са ми подобни предавания, може и да го гледам, ако не забравя ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики си е купил къща и в Италия,а близнаците на новите снимки са много сладки. Май ще ги видим и в Behind the music в неделя, както и приятеля на Рики. Освен това Frio вече има 6,676,343 гледания и дори го обявиха медиите,че клипа много се гледа и направи толкова бързо 5 милиона гледания за по-малко от седмица. Също Рики след като започна Световното си турне на 25 март от Пуерто Рико, от 16 юли до 25 август е в почивка от турнето,тъй като учи и репликите за Евита на Бродуей, и на 25 август продължава турнето му,като ще завърши отново в Пуерто Рико през ноември. А аз след 8 или 16 дена, най-накрая ще получа книгата на Рики. Нямам търпениеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее.

Гага пък ги прави за няколко часа тия гледания :jump: :clap: :jump: :jump: :1000 (6): :happyppl: :1000 (6): :happyppl: :1000 (6): :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смей се, като ви промиват мозъците такива като нея,ще ти е смешно. Е,слава Богу- на мен не ми го е промила, никога не съм я харесвала и никога няма да ми стане любимка. Тя е противна,отвратителна,мога да сънувам кошмари от нея.Ама като гледам доста от лапетата са добре манипулирани от нея, за съжаление.

 

И вместо да се хилиш безсмислено, гледай филма Listen To Your Heart 2010-един уникален,много смислен и истински филм!

Гага я харесах още от 'Love game', като имаш предвид, че само чух песента.. нито съм я гледал, нито нищо ;) никой не ми промива мозъка, просто харесвам страшно много песните й, както и самата нея.. иначе ще го гледам този филм, обаче в момента смятам да си гледам 'lost' ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 3 дена до Специалния нов епизод на Behind The Music-цял час само за Рики по VH1. Да минават тези 3 дена,че да го излъчат. :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl: :happyppl: :happyppl:

Какво нещо в първия епизод на Behind The Music през 2000 г. Рики разказваше за Ребека,и тя разказваше за него, за връзката им,че й е посветил песни,а сега в новия брой сигурно ще дават приятеля на Рики-Карлос. Никога не съм си представяла,че Рики ще участва за втори път в Behind The Music след 10 години и ще бъде толкова различно.

 

Добре, де.. прекаляваш вече .. досадна си, така ли не се осъзна, баси майката :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро досадния си ти.Опитах се да ти обясна, че като не ти харесва една тема, не влизаш в нея.А ти само това правиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро досадния си ти.Опитах се да ти обясна, че като не ти харесва една тема, не влизаш в нея.А ти само това правиш.

 

Зайка го прави повече от всеки друг.  :baaasmiley:

 

 

-----------------------------------------------------

 

 

 

 

На мен темите за Рики Мартин не ми правят впечатление. Много са, да, но темите за Гага са също многобройни, така че не виждам какъв е проблема. Нямам нищо против Зайка да си ги пуска, но да си го коментира само в тях. Дразни ме това, че Рики се споменава НАВСЯКЪДЕ, където Зайка започне да спори с някого.

 

И мен ме дразни, но не желая да се разправям с нея, поради ред причини...

 

Резултат от това да се дрънкате с нея няма, няма и да има. Не мога да си обясня защо някои хора продължават да я дразнят НАРОЧНО. Не е забавно. 

 

Жалко е.  :confused:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О Боже, Рики е известен последните години единствено с това, че магарето от шрек го имитира. Ама между другото то е по- известно от него, защото всеки знае магаре от шрек 2:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ново около Рики, ох, толкова се вълнувам за турнето му, мислпя много да ходя на него. Наистина много се вълнува за турнето на Рики много се вълнува, и дори не знаех дори, че има такова вълнуващо турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, съвсем сериозно те питам: Искаш да ги имаш тия новини така черно на бяло или найстина си мислиш, че някой в този форум се интересува за пропадналата кариера на Рики...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...