Jump to content



Раздел Ricky ли трябва да е това ?!


Препоръчани коментари

Оттук следва,че Рики все още води всички тези изпълнители.

Нормално. Кариерата на Рики Мартин датира преди останалите, които споменаваш. Първият му издаден албум е от 1991, на Иглесиас е 1995... 4 години разлика в началото на кариерите им и продажбите на албуми се припокриват. На всичкото отгоре Рики има издадени 11 албума (средно се пада по-малко от 5,5 млн продажби на албум). Иглесиас има 7 албума + 2 бест компилации (средно 6,5+ млн продажби на албум).

 

Има и куп други причини, които правят Иглесиас по-популярен от Рики Мартин.

 

Като искаш да го издигаш в култ, поне изтъквай някакви изключителни постижения. В латино музиката може да е добър, но в световен мащаб е нищо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сигурно, мечтай си да е нищо. Толкова си запознат и с продажбите на албумите на Рики. Рики е продавал по 7-8 милиона от албума си Vuelve 1998,а англоезичния му албум Ricky Martin' 1999 продаде 22 млн. копия.

 

Добре, поправям се. Ако не видя написах СРЕДНО по 5 млн на албум. Не съм си играл да търся от кой, по колко е продал.

 

А с това, което казваш за продажбите още повече потвърждаваш, че не е това, което някога беше.

 

Не казвам, че не е име и не отричам някогашните му постижения, каквито и да са те...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхаха абе, девойко, харесвай си Рики, Пики и там който си искаш, но да ми спориш като ненормална и да си пишеш сама просто няма да стане.

В световен мащаб Енрике Иглесиас е най-успешният млад латино изпълнител - като хитове, като концерти, като фенове, като всичко. Интересът към него не стихва, няма паузи, няма слаби периоди. Успехът на Енрике е константа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, ама наистина ли се опитва да изкара Рики по-голяма звезда от Енрике. Смях,смях,смях...

Та вижте само през последната година какво става - Рики си проси предавания,интервюта и т.н. със самопризнанията че е гей, нещо което беше обществена тайна от 100 години, докато през това време Енрике забива хит след хит на световната сцена и прави все по успешни песни и клипове.!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики може и Нобелова награда да спечели, но никога няма да има публиката на Енрике Иглесиас. ;)

 

Реално погледнато наистина е така. Хитове на Енрике са много по-големи от тези на Рикардио. Освен това Енрике направи концерт в София и беше пълна лудница, ако Рики също има, честно казано се съмнявам да събере такава аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Meчтай си да е така. Пеенето на Енрике изобщо не може да се сравни с това на Рики,както и концертите му.Енрике е известен покрай прочутата фамилия на баща си-Иглесиас. На Енрике песните му са хитове за момента,и със сигурност Рики ако дойде в България ще събере публика,защото това,че тука не харесвате Рики и не го признавате,не говори нищо. Енрике е скучен на сцената,за разлика от Рики. Гледала съм концерти на Енрике и изобщо не мога да го сравня с това на Рики. При Рики е изпипано всичко до най-малката подробност- музика на живо с негов бенд,с който работи от години, пеене на живо, танци, хореография, нещо,с което Енрике не може да се похвали. Всеки може да скача от единия край на сцената до другия и да вика, но по-важното е дали умееш да знаеш как да забавляваш публиката. Е Рики го може и публиката пее песните му с него и е роден за сцената. Освен това в семейството на Рики, никой не е бил известен,нито музикант,а Енрике е искал да се докаже пред баща си,да се съревнова с него,ако баща му не беше известен изпълнител,едва ли щеше да стане певец,а Рики всичко си е постигнал сам.

 

Енрике е имал късмета с баща си, родителите са затова да помагат в трудни или в осъществяване на техните мечти. Щом имал възможността, защо да не му помага? Ти, ако беше известна певица и ако твоето дете искаше същото ти нямаше ли да й помогнеш? Песните на Енрике не стават хитове, защото е син на еди-кой си, а защото са хубави и качествени, другото е фарс. Личи си че не си гледала концерта му тук, а и освен това други изобщо извън България. Винаги е на живо от уважение на публиката и хората полудяват при споменяването на името му. Прави всичко възможно хората да са доволни от неговото представяне и да си заслужи парите, които ще спечели от тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като е постигнал сам Рикито. Да, точно защото Хулио е в картинката няма как да твърдиш,че едва ли не от Мартин започва латино музиката. Какво като е издал някакъв си там англоезичен диск. Много преди него, десетилетия дори, Старият Иглесиал е обикалял държавите и макар и да не пее на английски е правил популярна латино културата по целия свят - така че латиното, извън границите на латино-държавите, НЕ ЗАПОЧВА от Рики. Ясно ли ти е? Всичко са му подготвили по-старите певци, за да се фръцне той един ден и да стане по-популярен.

А Енрике да не мислиш,че до днес чака на баща му - сигурно човека въобще не знае Енрике какви песни подготвя. Енрике си е хит мейкър.

 

А и Танче забравяш на какво се гради цялата слава на Рики Мартин - на мачовския имидж, на лъжливата му визия пред света с тия жени и т.н. От миналата година този имидж го няма и славата му върви надолу - бавно,но сигурно. Ето, горките му фенки (като теб) още вярват в хетеросексуалността му и му се навират, за да го "лекуват" от гей-страстите (както пише днес в Стори). Но на жените ще им писне да се възхваляват по него, това сега е инерция от лъжите, че е хетеро, с които ги занимаваше. И тази слава ще се обърне срещу него и ще остане сам с 1 фенка - ти!

 

Енрике вади и повече пари, според мен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На стари лаври лежи твоя Рики, не ти ли е ясно. За никъв х*й не става вече - нито музиката му е приятна, нито песните хитове.

Как няма да е комерсиален Енрикето - ти в кой век живееш, нали трябва да се харесват песните и да са адекватни на времето. На Рики песните са с ретро звучене, с инфантилни текстове, въобще няма нищо което да се хареса на един млад човек около 20,30 годишен. Всеки като чуе Рики и айде - хич не слуша песента. В чужбина нито по дискотеки го пускат, нито по клубове, никъде. Аутсайдер е в световния шоубизнес, помни ми думата!!!

Нямам нищо против него, има хубави песни и то най-хубата му е най-комерсиалната I dont care. Жалко,че само с нея си остана. Освен това може да е печелил Грамита преди 10-15 години,ама днес е нула. А Енрике от Bailamos до ден днешен е нямал спад. Стига оправдава Рики Мартин с почивки , близнаци и тъпотии - нито ги е раждал той тия близнаци, нито ги е кърмил,че да си почива - просто явно не е знаел каква музика да пуска и до днес не знае. Точка по спора. Ти никога няма да видиш истината,защото си се вкопчила в Рикито и не гледаш реално. Аз ги уважавам по равно, но истината е една - Енрике е по-добър. Моля не ме цитирай, защото не си хич обективна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има коментар под клипа на Рики-La Copa De La Vida преди 1 ден: Защо те не направят тази песен Официална песен за всички Световни първенства,защото по-добра от нея няма да има.

 

Защото едва ли ще искат ГЕЙ мъж да им пее химна на футбола... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или не искаш да признаеш,че това е най-добрата песен за Световно,и хората също го мислят,почти всеки коментар е,че е най-добрата песен за Световно.

 

За мен най добрата за световно е let's get loud (;

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето не е за Световно,макар че я харесвам.

 

Песента е открила световния футболен мач за жени през някъде 2000 - не помня точно коя година.. Нели Фуртадо и тя имаше една добра...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, ама наистина ли се опитва да изкара Рики по-голяма звезда от Енрике. Смях,смях,смях...

Та вижте само през последната година какво става - Рики си проси предавания,интервюта и т.н. със самопризнанията че е гей, нещо което беше обществена тайна от 100 години, докато през това време Енрике забива хит след хит на световната сцена и прави все по успешни песни и клипове.!

 

Енрике е глас, класа!!! Рики има само да си мечтае да го стигне, но това няма да стане..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е Световен футболен мач за жени,съвсем друго е Официален химн на Световно първенство по футбол,чието изпълнение на Рики се гледаше от доста хора по света.

И това си остава най-добрата песен и химн на Световното до днес, никоя друга,която се е появила,не носи този заряд,енергия и послание,което има The Cup of Life. На Анастейша-Boom Boom едва не я замергаха, изобщо не искаха да пее песента, на Енрике пък Can you Hear me,която беше на Европейското също четох,че не се е харесвала,и са били против да е химн на Европейското,докато Официалния химн през 1998 на Рики всеки го харесва, и който и да питам ми казват,че я харесват и до днес. И да отбележа,че аз песни за футбол не харесвам, но когато чух The Cup of life за първи път,песента веднага ме грабна,а тогава изобщо не бях запозната кой е изобщо Рики Мартин.

 

Аве няма да ти сложат тая гейска песен за химн, самия ритъм, музика е толкова 90тте че няма накъде - Нищо против гейската музика (една от любимите ми е) но едва ли такъв мъжествен спорт ще иска тази песен да им е химна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве няма да ти сложат тая гейска песен за химн, самия ритъм, музика е толкова 90тте че няма накъде - Нищо против гейската музика (една от любимите ми е) но едва ли такъв мъжествен спорт ще иска тази песен да им е химна...

The cup of life e много ведра и танцувална песен, в категорична хармония с модерните в края на 90-те звуци в попа :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ!!!!!!!!!!!

Защо си мислиш, че разни факти можеш да ме убедиш, че Рики е по-добър от Енрике? Не си ли разбрала, че всеки си има вкус и мнение, а моето определено не е в полза на Рики Мартин..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ, ОМГ!!!!!!!!!!!

Защо си мислиш, че разни факти можеш да ме убедиш, че Рики е по-добър от Енрике? Не си ли разбрала, че всеки си има вкус и мнение, а моето определено не е в полза на Рики Мартин..

 

Остави я, явно има доста старомоден вкус...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво е старомодното, дето имам всички песни нови,които излизат,които ми харесват. Толкова си слушала новия албум на Рики,изобщо не е старомоден.

Знаем на коя се кланяте тука, пределно ми е ясно, по-напред Вие нямате вкус, и както гледам, и други мислят като мен.

Аз слушам всичко,което ми хареса и извън Рики,дори имам новия албум на Енрике, но не харесвам само една определена личност. И имам доста разнообразен вкус и музика. Тъй,че като не знаеш какво харесвам, по-добре не пиши да се намираш на приказки.

 

с-т-а-р-о-м-о-д-н-а (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...