Jump to content



You and I на Lady Gaga скоро в ефир


Препоръчани коментари

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да се захваща да прави нови песни като от предния си страхотен албум и тези да ги зарязва, според мен.

 

то освен този, който очакваме в момента, най - много да пусне още един сингъл преди или по средата на турнето и това ще е. Албум с 4 -5 излязли сингъла се счита за реализиран, а и тя до сега е псукала по толкова - The Fame: Just Dance, LoveGame, Poker Face и Paparazzi (Eh Eh е пусната само в Австралия, вместо LoveGame, а Beautiful, Dirty, Rich като част от рекламната кампания за сезона на "Мръсни секси пари"); от The Fame Monster: Bad Romance, Speechless (радио), Telephone и Alejandro)

Link to comment
Сподели в други сайтове

то освен този, който очакваме в момента, най - много да пусне още един сингъл преди или по средата на турнето и това ще е. Албум с 4 -5 излязли сингъла се счита за реализиран, а и тя до сега е псукала по толкова - The Fame: Just Dance, LoveGame, Poker Face и Paparazzi (Eh Eh е пусната само в Австралия, вместо LoveGame, а Beautiful, Dirty, Rich като част от рекламната кампания за сезона на "Мръсни секси пари"); от The Fame Monster: Bad Romance, Speechless (радио), Telephone и Alejandro)

Не и в случая. След The edge of glory, Gaga ще реализира поне още 3 сингъла. До март, април следващата година ще се "храни" с музиката от този албум. Още повече, че тепърва започва турне.

 

 

 

BTW, една от новите песни в албума на Шер е подарък от Лейди Гага :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е минал вярвам и 1 месец от новия й клип,даже престанаха да го въртят и тя вече друг клип ще пуска. Това по-зле от нашите фолк певици.

И аз съм на същото мнение :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ми хелпваш,тука отдавна знам,че гледате само и харесвате пошлите неща. Слава Богу, по света не мислят така и клипа се харесва. Гледай си изрода и това е. Ти и на красивото, ще кажеш,че не е-да ти имам и обективното мнение.

 

Видяхме колко се харесва и клипа, и Рики, и албума му, дето на награди за латино музика взе само 1 нещастна награда от 5 или 6 категории, в които беше номиниран... Трагедия :mf_surrender:

 

 

Вчера са приключили снимките към клипа на "You and I". Гага щяла да свири на пиано на средата на нива с царевици, което никак не ми се връзва с кадрите, на които щяла да бъде русалка.. 1000%20(29).gif Клипът щял да излезне, уж, началото на август, по нейни думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остават още 6 песни дето ще клипира :-)

 

Според вас кой ще са ?

 

според мен ще пусне тези с най - нисък рейтинг за сингли, като им направи шантави клипове и пърформънси и те ще станат хитове

Link to comment
Сподели в други сайтове

според мен ще пусне тези с най - нисък рейтинг за сингли, като им направи шантави клипове и пърформънси и те ще станат хитове

Което, трябва да й се признае е ебахти и рисковата стратегия.

 

 

Уникално съм щастлив за You and I - любимата ми Гагина песен.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе, има ли някой, който е потвърдил това инфо, че е You and I или просто от някакви спекулации се твърди, защото вече ми писна с това очакване. Харесва ми песента, но не и за сингъл, защото има къде къде по-хубави песни. Искаше ми се да е Highway Unicorn :furious:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, Гага ще прави дует със Шер- The greatest thing, вече е почти потвърдено, Шер е съгласна и понеже е идея на Гага, ме съмнява да откаже такава възможност :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, Гага ще прави дует със Шер- The greatest thing, вече е почти потвърдено, Шер е съгласна и понеже е идея на Гага, ме съмнява да откаже такава възможност :D

Oще нищо не е потвърдено, но дано се осъществи.

 

 

Още веднъж, нямам търпение да излезе видеото на You and I..за да млъкнат веднъж завинаги мрънкачите, които твърдят, че Лейди Гага може да пее само лигав поп..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я понасям тази, изрод, чудовищееееее, направо лошо ми става като я видя. Много се радвам,че последната й песен вече пада в Билборд Хот 100, Билборд Топ 100, Билборд Борд 100 и Билборд Ориноко-Гвинея-Карибати Чартс, в момента там на първо място е Хосе-Мария Рикиерес-Руки с последния му албум "E me tumbe la Zaika e la loco". Същото така и Талия отбелязва успех, е на както на Рики, на който албума му беше номер 1 27 седмици, пък всички казват, че е така, защото е бил единствения албум, издаден през тия 27 седмици, ама аз не им вярвам. Рики написа в Twitter, че и Сантяго е издал последния си диск тогава, но не е имал успех, но го подкрепя. Важното е тая грозница Гага да пада надолу, вече не е толкова успешна, и "Frio" ще е много по-успешна песен и клип от нейния, където ходи гола по улиците.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я понасям тази, изрод, чудовищееееее, направо лошо ми става като я видя. Много се радвам,че последната й песен вече пада в Билборд Хот 100, Билборд Топ 100, Билборд Борд 100 и Билборд Ориноко-Гвинея-Карибати Чартс, в момента там на първо място е Хосе-Мария Рикиерес-Руки с последния му албум "E me tumbe la Zaika e la loco". Същото така и Талия отбелязва успех, е на както на Рики, на който албума му беше номер 1 27 седмици, пък всички казват, че е така, защото е бил единствения албум, издаден през тия 27 седмици, ама аз не им вярвам. Рики написа в Twitter, че и Сантяго е издал последния си диск тогава, но не е имал успех, но го подкрепя. Важното е тая грозница Гага да пада надолу, вече не е толкова успешна, и "Frio" ще е много по-успешна песен и клип от нейния, където ходи гола по улиците.

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я понасям тази, изрод, чудовищееееее, направо лошо ми става като я видя. Много се радвам,че последната й песен вече пада в Билборд Хот 100, Билборд Топ 100, Билборд Борд 100 и Билборд Ориноко-Гвинея-Карибати Чартс, в момента там на първо място е Хосе-Мария Рикиерес-Руки с последния му албум "E me tumbe la Zaika e la loco". Същото така и Талия отбелязва успех, е на както на Рики, на който албума му беше номер 1 27 седмици, пък всички казват, че е така, защото е бил единствения албум, издаден през тия 27 седмици, ама аз не им вярвам. Рики написа в Twitter, че и Сантяго е издал последния си диск тогава, но не е имал успех, но го подкрепя. Важното е тая грозница Гага да пада надолу, вече не е толкова успешна, и "Frio" ще е много по-успешна песен и клип от нейния, където ходи гола по улиците.

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

режисьор на видеото е Jonas Аkerlund, с когото снима "Paparazzi" и "Telephone", от друга странна още преди да излезе албума Гага каза, че съвсем скоро ще има продължение на "Video Phone" "Telephone", което ме навежда на мисълта, че точно това е идеята на You and I. Само да не е feat. Beyonce

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че най-подходящата песен за продължение на Телефон е Americano. Телефон завърши с тях двете на път за Мексико...а Американо е посветена именно на тази страна. И да..ще е много яко Бионсе да се появи в клипа, включително и да бъде feat.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЕеее евала че е на тая песен!

 

 

П.П Борисе,тогава някъде трябва да излезе и клипа на Who`s laughing now на JJ и ше има нов рунд хуахах

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЕеее евала че е на тая песен!

П.П Борисе,тогава някъде трябва да излезе и клипа на Who`s laughing now на JJ и ше има нов рунд хуахах

Светулке, за мене рунд няма...И няма и как да има, при положение, че You and I ми е любимата Гагина песен. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...