Jump to content



You and I на Lady Gaga скоро в ефир


Препоръчани коментари

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отвратителна както винаги. Нормално не може да се държи и да изглежда нормално. Кога ще дойде деня,когато телевизиите ще се осъзнаят и ще спрат да я въртят. Като гледам не е далече деня, песента е тъпа,като самата нея,а отделно и няма такава ротация.Най-въртяна си остава Дженифър Лопез с I'm into you.

 

Само не разбирам като не я харесваш какво киснеш само в темите й? :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам право да кажа мнение ли. Клипа не го изгледах дори,то само като му видиш началото и трябва да го забранят да го излъчват. Клипа го превъртях,много шум за нищо,поредното чучело в нейн клип. Дженифър ще я въртят,а Гагата няма да я въртят.

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Писна ми от теб, няма ли кой да те застреля, баси майката :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам право да кажа мнение ли. Клипа не го изгледах дори,то само като му видиш началото и трябва да го забранят да го излъчват. Клипа го превъртях,много шум за нищо,поредното чучело в нейн клип. Дженифър ще я въртят,а Гагата няма да я въртят.

 

По - добре от един латино гей :girl_witch: Дженифър когато ми стигне Гага .. :D Бааа...много хляб има да яде още ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно как зайка си изказва очакваното негативно мнение, но щом ние изкажем нашето за нейното рики веднага трябва да се махаме от темата й. лолололо

 

 

Като цяло песента е ОК, not my cup of tea, но клипчето е уникално както всеки път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа...Тъкмо се връщам от море и получавам най-големия подарък. Фантастичен клип, от друга вселена и то на любимата ми песен... Без думи съм.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕВЕРОЯТНАААААААААААААААААААААААААААААА.. нямам думи, с които да опиша колко много ми харесва този клип, а да не говорим за песента, която е повече от уникална, харесва ми все повече с всяко слушане, нищо чудно да ми стане по-любима и от най-добрите й песни за мен - Judas и Alejandro :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: жестока е, само това ще кажа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми,арт работа е,а Гага този път поне изглежда що годе естетично. Малко не схващам символиката на половината неща,но ми стоят добре заедно. Най-вече смисъла на кадрите в импровизираната лаборатория и оня уред за мъчение ли е какво е...100% пак илюминатски работи де :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми,арт работа е,а Гага този път поне изглежда що годе естетично. Малко не схващам символиката на половината неща,но ми стоят добре заедно. Най-вече смисъла на кадрите в импровизираната лаборатория и оня уред за мъчение ли е какво е...100% пак илюминатски работи де :1000 (29):

Четох някакво тълкуване на клипа, което ми се стори 'логично'... 1000%20(29).gif

 

На уреда за мъчение пича я ремонтира, защото тя е русалка и иска да я направи човек/робот, за да могат да бъдат заедно/ да стане такава каквато той иска. На пътя е цялата в железа => робот (вече ремонтирана 1000%20(29).gif ), и върви към него (от Ню Йорк до Небраска), защото е влюбена .  1000%20(10).gif Умиращата Гага с черната коса е олицетворение на Гага преди да стане Гага 1000%20(29).gif , тоест Стефани Джерманота вече я няма... 1000%20(29).gif А това, че се целува и се обарва със себе си, само че в мъжки образ, е от нейната мисъл, че трябва първо да обикнеш себе си, за да знаеш какво търсиш в любовта. 1000%20(29).gif 1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох някакво тълкуване на клипа, което ми се стори 'логично'... 1000%20(29).gif

 

На уреда за мъчение пича я ремонтира, защото тя е русалка и иска да я направи човек/робот, за да могат да бъдат заедно/ да стане такава каквато той иска. На пътя е цялата в железа => робот (вече ремонтирана 1000%20(29).gif ), и върви към него (от Ню Йорк до Небраска), защото е влюбена .  1000%20(10).gif Умиращата Гага с черната коса е олицетворение на Гага преди да стане Гага 1000%20(29).gif , тоест Стефани Джерманота вече я няма... 1000%20(29).gif А това, че се целува и се обарва със себе си, само че в мъжки образ, е от нейната мисъл, че трябва първо да обикнеш себе си, за да знаеш какво търсиш в любовта. 1000%20(29).gif 1000%20(10).gif

ААа ремонтирал я :1000 (29): е тогава що го играе се едно я измъчва,обърква аудиторията :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ААа ремонтирал я :1000 (29): е тогава що го играе се едно я измъчва,обърква аудиторията :1000 (29):

Това не е пълната версия на клипа. Предполагам, че доста неща ще станат ясни, като се пусне тя на 18-ти.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми,арт работа е,а Гага този път поне изглежда що годе естетично. Малко не схващам символиката на половината неща,но ми стоят добре заедно. Най-вече смисъла на кадрите в импровизираната лаборатория и оня уред за мъчение ли е какво е...100% пак илюминатски работи де :1000 (29):

 

накратко - Гага е русалка, влюбва се в човек, който я "ремонтира", става човек, женят се, той умира (началото на клипа, с черното, като вдовица)

кадрите с Jo Calderone са: "You will never find what you are looking for in love, if you don’t love yourself.", а кадрите с балета са за шаренията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве гледах клипчето днес няколко път и защо ли имам чувството, че русалката представя самата нея като човек (преди да стане поп икона) просто безобидна, без никаква власт - след което 'този мъж' (или самите й фенове представят този мъж или една друга тайна дума за която не искам да говоря сега - дано се сетите ;р) я прави на робот (което се случва и със самата й кариера в момента) дава й въздух, храна и вода... Тоест слава, пари и власт... - След което се жени за нея и времето показва че я виждаме с черни дрехи на пустия път където е ходила километри (кръвта на глезените)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

това е хубавото на Гага, че клиповете й не носят еднозначни послания.

Но като цяло същинската идея е тази за русалката - човек. За това в началото на клипа показват краката й, после перката. А "роботизиранта" й ръка и краката са нещо като "ето, това ми остана".

Иначе и Jo Calderone и Yuyi са алтът его(та?) на Гага, т.е хората които живеят в нея, което пък води до съвсем друго тълкуване...

 

И до колкото разбрах тази версия на клипа ще се излъчва само една седмица по телевизиите, след което в Европа ще пуснат версия, в която ще са само кадрите с пианото и балета (т.е ще е нещо като The Edge of Glory(може би и за това е пак със сива коса и тоалета, с който танцува в хангара е подобен), а в Щатите и Австралия ще се въртят кадрите с историята, който вероятно ще бъдат последователно монтирани

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gaga открива MTV VMAs

Дано ако пее 1 песен да е You and I, a aко е микс задължително да я включи.

 

 

ПП: Аз съм най-щастливия фен на Гага - мега здрав клип на любимата му песен, за която никой не очакваше, че ще се сдобие с клип.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешиш. Голяма част ще гледат наградите само заради Lady Gaga,което автоматично значи,че след изпълнението и просто ще сменят канала. Всъщност след изпълнението и всичко ще изглежда бледо...не разбирам защо кулминацията ще е още в началото.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...