Jump to content



You and I на Lady Gaga скоро в ефир


Препоръчани коментари

Новото видео на Лейди Гага се очаква да се появи до дни в ефир. Това съобщи самата тя на своята фейсбук страница и своя Туитър профил.

 

 

(Кажете сега, че не звуча като новинарски сайт) :1000 (29):

 

Гага била казала, че новото видео ще е на неочаквана песен....Ето и последния й статус във Фейсбук

Next video in just days. So passionate about the concept. Can't sleep. Visions of a surreal love. #YuyiIsReal. If you want her to be. -MM

 

Коя мислите, че е песента. На мен тази абревиатура ми напомня на You and I..а ако наистина е снимала клип на тази песен..аз ще съм най-щастливият нейн фен. :1000 (30): :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

дано да е нещо от рода на Bad Romance там и е стихията

Зависи на коя песен. Като че ли най-големи залози има за Bloody Mary и Merry the night. От друга страна самата Гага заяви, че ще е на неочаквана песен..така че общо взето възможностите се увеличават с Americano, Goovernement Hooker, Sheise

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Yuyi e алтър егото на ГАГА! Видеото е на U and I и ще е като футористична рок русалка в него

Не съм вярвал, че може да снима клип на You and I. Въобще не ме интересува дали песента ще стане хит или не и дали ще влезе в класации. Това ми е любимата нейна песен, с невероятна музика и текст. Ако има клип - ще съм пределно доволен.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

клипа ще е или на U and I, или The Edge of Glory, това казват от мениджмънта й

Няма логика да прави ново видео на The Edge of Glory. За сметка на това You and I я показва в съвсем нова светлина. А ако успее да включи и Браян Мей в заснемането...идеално.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

клипа ще е или на U and I

А дано

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да е на The Edge of Glory. Това видео си беше/е почит към Кларънс Клемънс и такова ще си остане.

Най-вероятно сингълът ще е You and I. Колкото и да е хубава песента ми се иска да не е тя :D

 

btw ВСИЧКИ знаем за Гага няколко дни колко време е (Алехандро например)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да е на The Edge of Glory. Това видео си беше/е почит към Кларънс Клемънс и такова ще си остане.

Най-вероятно сингълът ще е You and I. Колкото и да е хубава песента ми се иска да не е тя :D

 

btw ВСИЧКИ знаем за Гага няколко дни колко време е (Алехандро например)

Предполагам, че няма да се бавят много, много. Ясно е, че идеята е сега да пусне клип на любимата си песен от албума(ако разбира се е YOu and I) и есента вече да пуска клипове на фаворитите за хитове - Bloody Marry, Sheise, Government Hooker, Merry the night и Americano. Просто защото тогава наближават награди, Грамита и прочее..и е важно тогава да имаш хит, а не сега. Друг е въпросът, че с The Edge of Glory, Гага имаше 10-ти пореден сингъл, който влиза в Топ 10 на Billboard Hot 100. Сигурен съм, че традицията ще продължи :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Yuyi e алтър егото на ГАГА! Видеото е на U and I и ще е като футористична рок русалка в него

Супер тва е може би най-любимата ми песен от албума. Много ще ме изкефи ако в един момент има и акустична нотка некаде по време на клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял живот си искал да се носиш на плитки, ала Пипи Дългото чорапче, но вашите не са ти давали?

 

:1000 (29): :1000 (29):

Да, разбира се, мечтая да се разресвам и четкам постоянно. 1000%20(29).gif

 

Специална е, защото много хора искат да ме вкарат в рамки и да живея по някакъв модел, а това няма как да стане. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не го очаквам този клип. Като всеки нейн клип е от отвратителен, по-отвратителен. От нея кошмари ще сънувам. Но утре пък очаквам един красив клип да излезе,него с удоволствие ще го гледам. :yahoo1: :yahoo1: :yahoo1: :1000 (6): :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl:

 

Разкарай се. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре ще видиш какво се казва хубав клип и красота,и хубава песен.

 

Ще ни пеят ангели как "леко" те побутва една кола :D Красота...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...