Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Да твърдиш, че някой си спомня за Tik Tok или Empire State of mind, но не си спомня за Bad Romance е повече от смешно.

 

цък

Tik Tok - 14 million copies

Bad Romance - 9,7 million copies

 

А за Empire State Of Mind не съм казвал, че се помни, казвам, че е по-добра от двете, взети заедно.

 

Митев, не помня темата да е само за фенове на Гага. Не всичко е цветя и рози. Като имам нещо против нея или творчеството й, не виждам защо да не си го изкажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От новите песни, които изпя, точно тя пък ми е най-малко приятна :gun_bandana:

Я да снима MANiCURE или Swine и да не се занимава с глупости...

И само да е посмяла пак да направи грешката да не реализира песен като Scheisse. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип, ако все още са валидни първоначалните планове ще има видеоклипове на всички песни, но предполагам, че само синглите ще получават ротации, а останалото ще е в апликацията.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип, ако все още са валидни първоначалните планове ще има видеоклипове на всички песни, но предполагам, че само синглите ще получават ротации, а останалото ще е в апликацията.

 

А какво се случва с апликацията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете песни ще получат клипове.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слухове, че Lady Gaga и Rihanna работят заедно по общо парче за ARTPOP.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като се чуят песните в оригинал- тогава ще говорим кой се е изложил. Аз обожавам новите й песни, а и има още толкова нови да излизат, така, че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като се чуят песните в оригинал- тогава ще говорим кой се е изложил. Аз обожавам новите й песни, а и има още толкова нови да излизат, така, че...

Така е, малко крайно се изказах, но съм разочарован от излезналите песни дотук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, малко крайно се изказах, но съм разочарован от излезналите песни дотук.

 

Че те половината ще са в друг вариант, аз не мисля, че ще са толкова зле, но аз по принцип никога не свиквам с новото от Гага от раз, при BTW половината албум ми беше като гръм от ясно небе, но после толкова много го харесах, че 1 година слушах всичко без спиране, сега с новите песни значително по-лесно ми се харесаха, но аз напоследък търся всякаква "извратена" музика, ако мога така да се изразя, затова и като чух Swine, друго не ми трябваше да слушам, тази песен ме изпълва отвсякъде, представям си какво нещо ще бъде на тон колони, в дискотека, този бийт ще ме довърши просто. Но това съм си аз, при теб може и да е по-различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те половината ще са в друг вариант, аз не мисля, че ще са толкова зле, но аз по принцип никога не свиквам с новото от Гага от раз, при BTW половината албум ми беше като гръм от ясно небе, но после толкова много го харесах, че 1 година слушах всичко без спиране, сега с новите песни значително по-лесно ми се харесаха, но аз напоследък търся всякаква "извратена" музика, ако мога така да се изразя, затова и като чух Swine, друго не ми трябваше да слушам, тази песен ме изпълва отвсякъде, представям си какво нещо ще бъде на тон колони, в дискотека, този бийт ще ме довърши просто. Но това съм си аз, при теб може и да е по-различно.

Аз също обичам много Гага и в предните й албуми имах по 3-4 любими песни, но дотук, от излезлите, само "Applause" ми е любима, и "Swine" ми харесва малко, но другите не можаха да ме грабнат. Силно се надявам да са различни студийните версии. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От BTW имаше точно 6 песни, които ставаха за слушане... всичко останало лично за мен беше ужасно.

Ти взе да се правиш на интересен с гагиното творчество не защото песните не са добри, а защото си заби в главата глупостите за илюминатите. Естествено е като си втълпи, че не харесваш Гага да не харесваш и новото й творчество толкова, колкото си харесвал старото й.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези илюминатски глупости не си ли заминаха от този форум с напускането на Дракона? Разбира се, че съм склонен да повярвам в много от нещата за тях, но вече това около Гага ми идваше в повече, пълни простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти взе да се правиш на интересен с гагиното творчество не защото песните не са добри, а защото си заби в главата глупостите за илюминатите. Естествено е като си втълпи, че не харесваш Гага да не харесваш и новото й творчество толкова, колкото си харесвал старото й.

 

Нее, глупости, Борисе.

Специално за BTW сериозно ти казвам, че харесвам само 6 песни, другото съм го чул точно по 3 пъти, повече не издържах. Ест тези 6 песни са страхотни и си ги слушам и до днес (заглавната, Hair, Sheisse, Marry the night, The edge of glory, You and I).

Преди този период й харесвам всички песни, много са мелодични.

Но новите лично за мен са кошмар. Мега странни, излишно странни. Няма нужда чак толкова, музиката трябва да е музика, а не изчанчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Miley Cyrus подобри рекорда на 1D!

 

Hовото й видео бе гледано 18 милиона пъти за първите 24 часа след излизането му в сайта за видео споделяне – постижението на момчетата е 10 милиона и половина за клипа Best Song Ever.

 

П.С. еми сори малки чудовища, "майка" Ви не е новата рекордьорка .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурна съм, че ако Гага се беше съблякла напълно гола във видеото на Applause, щеше да има много над 18 милиона за 24 часа.

 

Айде, айде .. не харесвам грам Майли, не казвам че голотата не е подпомогнала за рекорда й, но и песента си е добра .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...