Jump to content


Online: Lady Gaga - Judas


Препоръчани коментари

Не мисля, че това е целия клип, защото казаха, че ще бъде 7 минути поне, този е 5, правете си сметката, явно това е орязаната версия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това е целия клип, защото казаха, че ще бъде 7 минути поне, този е 5, правете си сметката, явно това е орязаната версия...

клипа е в две версии - дългата премиерна и кратка версия за музикалните канали

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен клип. Просто се плаша, всичко Гагино ме кефи. Песента е страшна.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой друг клип на Гага не е бил толкова разнообразен откъм декори и визии.

 

И аз не ги виждам 10-те милиона в него, но според мен това е най-добрият й клип. Чакам с нетърпение пълната версия. Възхитен съм, че винаги успява да направи нещо различно.

 

 

Ето ONLINE от VEVO:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах къде сте прочели, че ще бъде 10 млн. долара?????? Нито в профила на Гага го има, нито в Уикипедия, къдетo пускат най-последните новини, нито в сайта на Гага... :gun_bandana: :gun_bandana:

 

 

Клипът много ме кефи. Нещо разнообразно е на фона на почти всички останали снимани по клубове и дискотеки. Гага изглежда супер. А песента е зверски яка.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах къде сте прочели, че ще бъде 10 млн. долара?????? Нито в профила на Гага го има, нито в Уикипедия, къдетo пускат най-последните новини, нито в сайта на Гага... :gun_bandana: :gun_bandana:

 

 

Клипът много ме кефи. Нещо разнообразно е на фона на почти всички останали снимани по клубове и дискотеки. Гага изглежда супер. А песента е зверски яка.

 

Онзи ден ТУК беше на първо място.. И от Билборд пуснаха новина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше информация, която беше пусната(явно умишлено), че струва толкова, но явно не е вярно, защото гледам вече има статии, че е лъжа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден ТУК беше на първо място.. И от Билборд пуснаха новина.

Еми, пълни глупости са това. Клипът НЕ струва 10млн. долара, така че се отърсете от скъпите очаквания и приемете, че това е просто клип..Е, страхотен клип, но просто клип - не филмове лента за десетки милиони. :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой друг клип на Гага не е бил толкова разнообразен откъм декори и визии.

 

И аз не ги виждам 10-те милиона в него, но според мен това е най-добрият й клип. Чакам с нетърпение пълната версия. Възхитен съм, че винаги успява да направи нещо различно.

 

 

Ето ONLINE от VEVO:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във вбокс клипът го забраняват...вече нито едно клипче за официалното видео не бачка :1000 (29):

Да и моето неможе да се гледа, един път пак на Преслава изтриваха :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...