Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

mstancho-pretty-little.jpg

 

Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

 

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си (на собствената си сестра, всъщност), Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски (току-що го арестуваха в леглото!), Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче (!) в училище... Какви палавници, а? Но - о, вие още нищо не знаете! Още от седми клас сладураните крият една ужасна тайна, която смятат за погребана навеки. У-упс... голяма грешка! Внимавай какво приказваш и дори какво си мислиш, защото не знаеш какви сили ще предизвикаш да го извадят наяве! Като казахме „погребана" тайна не подозирахме, че някой наистина ще бъде погребан най-неочаквано...

 

В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях... Тръпки да те побият - Алисън я няма, но посланията те карат да мислиш, че тя те наблюдава отнякъде всеки божи ден, всеки миг, дори когато се криеш в собствените си мисли! Реалността крещи, че това е невъзможно. Но ако „А" не е Алисън, тогава кой е? И как би могъл да знае толкова много за лошите момичета, каквито са били, и за още по-лошите момичета, каквито са станали? Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сериала е много добре, по принцип мислех че ще е като 90210, а тия детски истории ме дразнят, но всъщност тук е малка подробност това, че са 16-17 годишни лапета мацките, самият сюжет е много готино направен и измислен :) ОЧаквам новия сезон на есен,предполагам че ще има
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала е много добре, по принцип мислех че ще е като 90210, а тия детски истории ме дразнят, но всъщност тук е малка подробност това, че са 16-17 годишни лапета мацките, самият сюжет е много готино направен и измислен :) ОЧаквам новия сезон на есен,предполагам че ще има

на 14-ти юни започва 2-ри сезон :girl_witch: нямам търпение вече :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Обожавам ги!!! Най-много по визия и характер ми харесва Ария. Много интересен сериал, само дано не го развалят. Очаквам с нетърпение премиерата на новия епизод. :aj:

Редактирано от Addie
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Изгледах първи сезон, мислех, че ще е боза, ама ми харесва. Малко стил Gossip Girl, но по-крими. Единственото, което не ми допада е, че героините са още в гимназия и някак не ми се струва реалистично спрямо годините им, но не е прекалено застъпено, така че е ок. Най-много ми харесва Емили.


Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Спенсър ми харесва най-много като персонаж :girl_witch: Най-интересна и мистериозна ми се струва, според мен точно тя е убила Алисън.. в последната серия по едно време гледаше толкова зловещо полицаите, че тръпки ме побиха ;д страхотна е.. Хана също ми харесва, ама много я разлигавиха по едно време.. Емили пък е някаква мрачна, никога не се усмихва и е много странна, ама за сметка на това пък изглежда жестоко :girl_witch: единствената тъпа ми е Ариа, супер лигава, скучна, хипер фалшива и изкуствена.. никакво развитие няма героинята й, вече цели 2 сезона само се лигави с тъпия Езра, никаква интрига няма, а да не говорим, че физиономиите й са толкова изкуствени и престорени :mf_surrender: иначе от останалите герои най-много ме забавлява Джена, винаги се появява по най-неочакваното време и стряска всички, страшна е :girl_witch: даже на моменти си мисля, че само се преструва на сляпа.. от мъжете пък само Джейсън и Кейлъб стават за нещо, останалите са ми супер тъпи и заспали.. вече започвам да се съмнявам и в смъртта на Алисън ;д общо взето в тоя сериал има големи изненади, винаги се случва това, което най-малко очакваш.. очаквам с нетърпение новите епизоди през януари :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Спенсър ми харесва най-много като персонаж :girl_witch: Най-интересна и мистериозна ми се струва, според мен точно тя е убила Алисън.. в последната серия по едно време гледаше толкова зловещо полицаите, че тръпки ме побиха ;д страхотна е.. Хана също ми харесва, ама много я разлигавиха по едно време.. Емили пък е някаква мрачна, никога не се усмихва и е много странна, ама за сметка на това пък изглежда жестоко :girl_witch: единствената тъпа ми е Ариа, супер лигава, скучна, хипер фалшива и изкуствена.. никакво развитие няма героинята й, вече цели 2 сезона само се лигави с тъпия Езра, никаква интрига няма, а да не говорим, че физиономиите й са толкова изкуствени и престорени :mf_surrender: иначе от останалите герои най-много ме забавлява Джена, винаги се появява по най-неочакваното време и стряска всички, страшна е :girl_witch: даже на моменти си мисля, че само се преструва на сляпа.. от мъжете пък само Джейсън и Кейлъб стават за нещо, останалите са ми супер тъпи и заспали.. вече започвам да се съмнявам и в смъртта на Алисън ;д общо взето в тоя сериал има големи изненади, винаги се случва това, което най-малко очакваш.. очаквам с нетърпение новите епизоди през януари :girl_witch:

 

Ъъъм.. Иан не си ли призна докато щеше да убива Спенсър, че той е убил Алисън.. не е тя, със сигурност.. (Аз само първи сезон съм гледал, чакам да излезе целия втори и тогава да тегля..)


Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъъъм.. Иан не си ли призна докато щеше да убива Спенсър, че той е убил Алисън.. не е тя, със сигурност.. (Аз само първи сезон съм гледал, чакам да излезе целия втори и тогава да тегля..)

еми няма да ти разказвам, иначе няма да ти е много интересно после.. той си признава, ама се разбира, че не я е убил и започват нови подозрения :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Епизодът за Хелоуин преди Али да изчезне е адския. Доста нови въпроси отваря, и нищо чудно наистина Али да има близначка а А да са 3-4 души :1000 (33):
Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина тоя епизод беше жесток, започвам да подозирам толкова хора.. наистина може да излезе вярно това за близначката, историята на Али беше много яка ;д може да се е опитала да я убие и да не е успяла, след това да е избягала от лудницата и наистина да я е убила ;д започвам да подозирам Мона и Лукас доста сериозно, Алисън ги третираше като парцали.. Джена също е вариант, даже може да е в комбина с Мона, досега не знаех, че се познават.. Ариа също има причина да я убие, както и останалите момичета.. много е интересно, нямам търпение да излизат вече новите епизоди, не ми се чака до януари :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина последната серия беше жестока.Историята с близначките беше много оригинална.

Аз лично не вярвам "А" да са 3 или 4 човека.Не мога да си представя кой е защото "А" знае всичко.Дори и неща които само те 5-те (С Али) знаят.

Определено почвам да си мисля,че Али има близначка която излиза от лудницата и я убива и сега преследва момичетата.Дори си мисля,че може да се е представяла и за Али а никой да не е знаел но това не ми се вярва много много.

Доколкото чух в книгите било така.Али има сестра близначка която е "А" но не знам дали сериала се води точно по книгите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

не се води по книгите, затова изключвам версията с близначката и това, че Мона е А.. ама тва с близначката може и да го използват, едва ли Али е разкала ей така тая история, в тоя сериал трябва за най-малките детайли да се хванеш, за да навържеш нещата.. все още смятам, че Спенсър и Ариа имат нещо общо със смъртта на Алисън..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък четох супер теорията, с доводи, че Езра е А. И звучеше супер логично между другото :whistling:

още на няколко места видях хора, които говорят за тая теория, обаче нещо не я намирам.. може ли линк ? иначе не забелязахте ли как Ариа се блъсна в Езра в университета, където баща й преподаваше ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

още на няколко места видях хора, които говорят за тая теория, обаче нещо не я намирам.. може ли линк ? иначе не забелязахте ли как Ариа се блъсна в Езра в университета, където баща й преподаваше ?

Ами тя е според мен доста логична, дано и продуцентите са вкарали подобен смисъл в целия сериал. Аргументите са силни и лично мен ме накараха да се замисля.

 

Защо Езра може би е "А"?

 

Сорри, но е на английски. Дано няма проблем :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

още на няколко места видях хора, които говорят за тая теория, обаче нещо не я намирам.. може ли линк ? иначе не забелязахте ли как Ариа се блъсна в Езра в университета, където баща й преподаваше ?

И на мен ми направи впечатление това, има нещо покрай него... Някой ми беше развивал някакви теории, че Моли е А...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя е според мен доста логична, дано и продуцентите са вкарали подобен смисъл в целия сериал. Аргументите са силни и лично мен ме накараха да се замисля.

 

Защо Езра може би е "А"?

 

Сорри, но е на английски. Дано няма проблем :)

мерси много, няма проблем :)

 

п.с.1 : Инче, в началото на януари продължава сезона..

п.с.2 : коя е Моли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

2ри февруари :mf_surrender: Тия луди ли са... Аз до тогава ще забравя за какво става въпрос... Че и дневниците и Тайният кръг май чак тогава... Бая тъпо

 

офф ква съм шматка, Мона май се казваше, приятелката на Хана... :mf_surrender: От тези постоянни паузи всичко се забравя.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Тази вече по ABC Family, а утре сутринта при нас! Нямам търпение да видя новия епизод за новата година :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...