Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Ясно ми е това, но казвам, че е вариант да се измъкнат - казват, че не е родител, после -А е на Ария бащата, всички ахват и после става ясно, че е осиновена и е трета братовчедка на стринката на лелята на бабата на Алисън.

 

То аз не вярвам, че и след като се разкрие -А ще изчезне. Вероятно някой друг ще започне играта.

 

Добре, вие кой искате да бъде -А?

 

ПС: Защо се тормозим, а не питаме директно -А кой е? Стои в темата и ни чете.

ПС2: Дано този път спойлерите не са верни, но на Теория за големия взрив всичко, което четох, се случи. :(

ПС3: Благодаря, Salvatore!

Ps4: Прегледах предните страници и сте против Рен доста хора. Хмм.. ако е той, втората част на сезона ще започне със значително по-нисък рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А 6-то какво е?

 

CLUE 6: A has many disguises

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР!!!

 

Хм... като човек, който не го е следил този сериал, мога да кажа, че съм разочарован. А си представям какво им е на хората, които са го следили 5 години и са очаквали неочакваното.

Гледах го, не мога да се похваля, че всичко съм разбрал, тъй като езиците не са най-силната ми страна, а и сменях 3-4 стрийма....

Ами... не исках точно това да бъде -А. Исках да е жена, но не исках да е тази. Очаквах много неща да ми се изяснят, но това така и не се случи. Странно ми е, че само тия двете са замесени, очаквах, че са много повече хора. Не ги виждам тези как пък са организирали всички неща. Както и да е.

Не мисля, че нещата са така, както ги представиха. Според мен е поредната инсценировка, докато истинското -А си нареди играта. Често казано не знам дали ще продължа да го гледам, от последните секунди разбирам, че -А пак се завръща и пак ще са застрашени.

Един момент от епизода определено ми хареса - как Емили удари тъпата Сара. Страшно се изкефих.

Мислите ми, както си личи са много накъсани и несвързани. Не знам и аз какво съм очаквал да видя. Чакам да разбера вашите реакции какви са.

 

Епизодът вече е качен в Замунда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам какво ще напиша!!! :mf_surrender: Епизодът ми хареса от- до и съм много доволна! Май, като гледам, ще съм единствена в целия свят! :1000 (29): Категорично не исках и не допусках изобщо, че тази персона ще е -А, но гледайки всичко ми допадна. Потрес пълен! Сама себе си изненадах! :3fdb8960598fa63e:

 

Както и да е- нищо няма да спойлвам, гледайте и коментирайте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

CMMHiZjUwAAbCoe.jpg

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Масово недоволство има като цяло, разбираемо защо. От толкова интересни теории в нета, избраха най-тъпата.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

CMMHiZjUwAAbCoe.jpg

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Масово недоволство има като цяло, разбираемо защо. От толкова интересни теории в нета, избраха най-тъпата.

То не, че е най- тъпата, просто има адски много plot- holes. Феновете полудяха. Не знам дали ще го гледам в 6Б. Доста слаб беше time jump-a

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн трансфобско нещо.

 

Иначе разкритието е на нивото на това, че Дан бил Госип Гърлата, което ще рече, че е някъде между "в кофите" и "дреме ми на к*ра, щото тоя сериал отдавна го хейтуочвам поради количеството сценарни глупости и заради айкендито". Дупките в представената версия ще ги оставя на по-зарибените фенове да ги търсят и правят листи т.е някъде до довечера в Щатско като се наспят и станат вече ще има стотици опровержения по темата.

 

А колко по интересно можеше ако А всъщност беше Клеър Холт/Ребека от Вампирите, тука ми се губи нещо как се казваше героинята и в първи сезон когато помагаше на Емили с първите стъпки в лезбийството. Тъкмо щяха да ги направят шеърд юнивърс, и да си менкат персонажи официално, а не да ги карат да си сменят имената ;) пък и щяха да обяснят свръх естествените дивотии от спинофа ....

 

А да, за малко да забравя. много съм разочарован че се оказа че А не са Типи папгала и кучето Пепе работещи в комбина, щото ги използваха най-нагло като плот дивайс за по една серия, и после ни вест ни кост вече цифра епизоди. даже и храна не са им давали, та е трябвало да станат А/черната вдовица/червеното палто за да си набавят. Тук напрао съм особено възмутен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн трансфобско нещо.

 

Иначе разкритието е на нивото на това, че Дан бил Госип Гърлата, което ще рече, че е някъде между "в кофите" и "дреме ми на к*ра, щото тоя сериал отдавна го хейтуочвам поради количеството сценарни глупости и заради айкендито". Дупките в представената версия ще ги оставя на по-зарибените фенове да ги търсят и правят листи т.е някъде до довечера в Щатско като се наспят и станат вече ще има стотици опровержения по темата.

 

А колко по интересно можеше ако А всъщност беше Клеър Холт/Ребека от Вампирите, тука ми се губи нещо как се казваше героинята и в първи сезон когато помагаше на Емили с първите стъпки в лезбийството. Тъкмо щяха да ги направят шеърд юнивърс, и да си менкат персонажи официално, а не да ги карат да си сменят имената ;) пък и щяха да обяснят свръх естествените дивотии от спинофа ....

 

А да, за малко да забравя. много съм разочарован че се оказа че А не са Типи папгала и кучето Пепе работещи в комбина, щото ги използваха най-нагло като плот дивайс за по една серия, и после ни вест ни кост вече цифра епизоди. даже и храна не са им давали, та е трябвало да станат А/черната вдовица/червеното палто за да си набавят. Тук напрао съм особено възмутен.

 

Тази част наистина беше малоумна... толкова по- подходящи имаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някои несъответствия, защото просто прекалено го разтягаха и сега някакви сцени, използвани, за да запълват време в епизоди, които да им носят пари, им играят лоша шега, но самата лична история на А беше яка според мен, много ми хареса как са я измислили специално нея. Хареса ми, че не е нов персонаж, но трябваше да е някой, когото са го давали по-често, и също тази с червеното и с черното трябваше да са различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейсбукът ми гръмна. :D Всеки хейти ли, хейти... Толкова се радвам, че спрях тази боза още на първата серия на 3ти сезон. Така като чета, половината персонажи не ги знам май (или поне не ги помня), но е тъпо толкова години да размотават зрителите. Мистерията и загадката са интересни до едно време. После вече става тъпо. Пък и 100 сезона? Тия съвсем полудяха.

 

Може да го гледам по Фокс Лайф да си припомня за какво става въпрос.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-епичният момент беше този, в който Емили удря Сара!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама на фона на настоящата про-транс вълна в Щатско покрай Кейтлин Дженър, и изобщо на сериала, който минава за инклюзив щото една от главните героини е лези от първи сезон (друго няма в тая насока нали, ама минава), решението уж баш лошия да е транс, ми се вижда изключително рядко тъпо. И даже мирише.

 

За вдовицата и палтото е направо престъпно да изпозват толкова скоро представен персонаж. Останалите представени "отговори" също доста понамирисват.

 

Изобщо лято на отговори, но Ида Марлене Кинг (и сценаристите покрай нея) очевидно са ги вадили в движение от гъза си, ше ме извинявате, а не е като да са имали план за това какво и как се случва (или поне не след като отмаскираха Мона като първата А или както беше там). просто са писали в движение квото им дойде и понеже и на рях им е писнало вече да теглят локуми, пък и наште поодъртяха и вече не върви толкова да играят тийнейджърки, приключват всичко, шият с бели конци квото могат, квото не - майната му, и айде тайм джъмп и почваме начисто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой беше този в края на миналия финал? Това определено не беше Сиси, и защо отиде точно при Спенсър? И обяснението на това, защо уж толкова обичащата сестра си и семейството си - Сиси е продължавала играта толкова време, беше "Това е като дрога, а аз бях много добра във всичко това" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Много дупки има тази теория, от тези на феновете имаше къде-къде, уж Марлийн беше давала улики, казваше, че нищо не било случайно, а накрая стана така, че финала е същия като този на Gossip Girl.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, имаше шокиращи моменти и изненади, но наистина се забелязват несъответствия и дупки в сценария. Много глупаво беше Сара да е Палтото и Вдовицата, при положение, че я вкараха едва в този сезон, разочароваха ме. Относно Сиси, там не успяха да ме изненадат, защото го очаквахме донякъде. Историята, която бяха съчинили изобщо не ми беше сърцераздирателна и не мога да разбера как момичетата могат да съжаляват този индивид. Както си беше решила да се хвърля, момичетата даже трябваше да я бутнат, а не да я спират. Относно Бетани - пак много тъпо, Мона я била убила, абе как тия полицаи в Роузууд едно убийство не успяха да разкрият толкова години, а убийците са си на свобода - и Мона и Ариа. Да ги тикат зад решетките и двете. :D

 

Като цяло, очаквания за следващите епизоди нямам, не знам дали си заслужава и да се гледат, защото този сериал се превърна в пълна смешка, сякаш сценаристите са 10-годишни, или пък самият сериал е насочен за такава аудитория, не знам, но е нелепо. Жалко за толкова добре развития до 9-и епизод шести сезон, с финала омазаха всичко. И като гледам коментарите във Фейсбук, май ще им заминат на кино илюзиите за осми сезон, вече съвсем няма да има кой да гледа и рейтингите ще тръгнат много надолу, според мен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама на фона на настоящата про-транс вълна в Щатско покрай Кейтлин Дженър, и изобщо на сериала, който минава за инклюзив щото една от главните героини е лези от първи сезон (друго няма в тая насока нали, ама минава), решението уж баш лошия да е транс, ми се вижда изключително рядко тъпо. И даже мирише.

 

За вдовицата и палтото е направо престъпно да изпозват толкова скоро представен персонаж. Останалите представени "отговори" също доста понамирисват.

 

Изобщо лято на отговори, но Ида Марлене Кинг (и сценаристите покрай нея) очевидно са ги вадили в движение от гъза си, ше ме извинявате, а не е като да са имали план за това какво и как се случва (или поне не след като отмаскираха Мона като първата А или както беше там). просто са писали в движение квото им дойде и понеже и на рях им е писнало вече да теглят локуми, пък и наште поодъртяха и вече не върви толкова да играят тийнейджърки, приключват всичко, шият с бели конци квото могат, квото не - майната му, и айде тайм джъмп и почваме начисто.

 

Според мен има много голяма вероятност историята на Сиси изобщо да не е измислена сега. Тя не е нов персонаж, а и винаги е имало заигравка с имитацията на Алисън, с крадене на самоличност.

 

Проблемите за мен са три.

 

Че разточиха нещата много и между епизодите на големи отговори, обикновено финалните, има наблъскани куп други, в които развиват някакви допълнителни сюжетни линии, та хората супер се объркаха, че и забравиха доста неща, гледам в коментарите във фейсбук питат за отговори, които вече са дадени в шоуто. Можеше да има един сезон по-малко, но пък те искат да печелят.

 

Че не са показвали Сиси достатъчно често, гледах в Imdb, че се е появявала в 13 от всичките 140 епизода досега. Ако просто участваше в повече епизоди и беше по-познато лице на зрителите, щеше да го има донякъде елемента на шок, който се получи с Тоби и Езра, защото Сиси уж помагаше на Алисън, докато бяха red coats.

 

Че набутаха нов персонаж като Сара и за двете неща, нещо подобно на историята с Шона беше това със Сара, ами давайте някого повече, преди да му поверите нещо такова. :1000 (29):

 

Но аз пак съм доволен от личната история на Сиси, психо е някак, изкефи ме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам. да, тая история я разреглиха поне сезон и половина повече, отколкото и беше необходимо. Ама не може да ме убедиш, че не са я извадили от гъза си или най-малкото не са дърпали билетчета с имена. Най-вече щото е шита с бели конци, не, ами цели въжета които се виждат с просто око и от Международната космическа станция. Предполагам от подходящите актьори, които са им били в наличност, Сиса е била най-малко спряганата фенска теория и затова са харесали нея. Не забравяй и че е практика, хамериканските сериали да се пишат в движение, дори и някой да има няква идея как ще свърши всичко. Много рядко в холивуд се правят сериали със сценарии готови от до.

 

И изобщо, нали отбелязах вече, че просто с цялата забъркана каша, който и да бяха представили като А, пак щеше да има супер много недоволни. щото просто няма вариант, който да обяснява всичко, толкова голяма е бъркотията от толкоз сезони кьорфишеци.

 

А това очовечаване на лошата СисА, някак си идва малко в повече, след сичките гадости, които сипа на наште. И поне да беше някой готин пич, да се кефят фенките. В тоя вариант, даже не е достатъчно психо, за да оправдае всичките неща, които се случваха през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно ми е, но сякаш съм по-скоро доволен от това разкритие, отколкото да съм разочарован. Имах съмнения за Сиси, хареса ми, че показаха и спомени от предишни епизоди, как всичко е било замислено и т.н. Но 6 сезона сякаш са прекалено много за толкова "мижаво" разкритие. Поне на основните въпроси получихме отговори, ако не друго...

Това трябваше да е краят на целия сериал, не знам какво би ме вълнувало нататък, за да продължа да гледам.

Разкритието на червеното палто и вдовицата си е пълно разочарование.

Абе със смесени чувства съм, не знам какво да кажа, ама като цяло добре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен беше епизода.. Не се разочаровах от това, че СиСи е -А, понеже ми е интересна, но трябваше да я включват в повече епизоди. За Червеното палто и Жената в черно съм много разочарован! Как можаха да сложат тази Сара.. :/ трябваше да са Мелиса , Мая или Пейдж ако трябва, за да е по интересно.. А те ми сложили герой от последния сезон .. Също трябваше да включат частта с майките, кой ги заключи, как са излезли.. Края ми беше интересен за това, което ще стане .. Кой идва.. Кой е той?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...