Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Ествествено,че е.Ще е още по-тъпо,ако някоя от пачите има близнак,а майката на Ала е жива.Не,че нещо може да ме изненада в тоя тъп сериал,дори нз защо го гледам.

 

Аз се надявам да е сънувала майка си, но ще видим...

В интернет най-спрягани с двойнички са Хана и Спенсър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

То в интернет се спрягаше и че Рен е А, но избраха възможно най-тъпата теория от всички.

Епизодите от 6Б са супер скучни, еднообразни, буквално ми се доспива от тях, супер смотан стана тоя сериал.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно е така. Докато чакам да дойде нещо интересно и те обявиха, че ще излъчват финалния епизод следващата седмица... :mf_surrender: Не мога да разбера как така изчезна цялата тръпка и атмосфера? :gun_bandana:

Зарязал съм си сериали като "The originals" и "Supernatural" вече два сезона, а това продължавам да го гледам, ама вече много се чудя защо? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът тази седмица беше адски нелеп, наистина, под нивото дори за Лъжкините. :D Дано не ни разочароват с финала, но си мисля, че отново ще е нещо тъпо. Не знам защо не вземат да рискуват малко тези сценаристите и без това рейтингите не са добри, нищо няма да загубят. Да вземат да изкарат някоя от Лъжкините да е злодеят този път, или пък да убият някоя от тях, просто да се случи нещо по-интересно около главните персонажи. Сега ако са решили майката на Али да е с близначка, това ще е супер тъпо и на никой няма да му пука всъщност, изобщо няма да е шокиращо. Виж ако Ариа, например, има близначка, това би било друго нещо. И накрая шокиращото разкритие ще бъде, че всъщност ръцете на Сара Харви са си наред и се е правила на ранена. Финалната сцена на епизода ще бъде как я дават да си сваля ръкавиците по време на драматична музика за фон и екранът става черен. Шок! 8 млн. туитвания #SarahHarveyIsOk :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказах се прав за това кой има близначка. Но пък нещата, които се разкриха сякаш успяха да запълнят дупките и несъответствията в цялата история, че Шарлот беше "А". Сега доста неща придобиха смисъл. Според мен финалът беше доста силен, защото наистина получихме отговори, а не само въпроси. Интересно остава да разберем кой отвлече Хана и иска да я убие.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЩЕ ИЗПОЛЗВАМ СПОЙЛЕРИ!

КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ?

Марлийн нормална ли е? Що за тъп финал?! Беше толкова добър, но в същото време и толкова зле.

Как може да убие Хана?! Ако не е жива в следващия сезон, приключвам с PLL! И това с маската на Уилдън и Ролинс беше толкова нереално, поне да го бяха направили като хората. Още в началото на сезона си знаех, че тоя и Сиси са били гаджета. Горката Али..

Ако тъпата душ Харви е замесена в това с Хана :@.. Леле, ужас, ужас.

Най-много ме изкефи от финала, че Езрия се събраха и Хейлъб /нещо такова/. Остана и Споби и всичко ще е перфектно.

4Fj3udf.jpg

 

edit: сега се сетих за сцената от бъдещето, в която всички момичета идват при Алисън в класната й стая. Значи Хана си е жива ^.^

Редактирано от preslavarocks
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо, тъпо и пак тъпо. Изгледах първия епизод от 6б и ме загубиха окончателно. Сега ще гледаме как двойките се събират 10 епизода изтръпналите диалози с Емили и нищо интересно. Не мисля да го гледам повече, когато приключи окончателно сериала ще изгледам последния епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо, тъпо и пак тъпо. Изгледах първия епизод от 6б и ме загубиха окончателно. Сега ще гледаме как двойките се събират 10 епизода изтръпналите диалози с Емили и нищо интересно. Не мисля да го гледам повече, когато приключи окончателно сериала ще изгледам последния епизод.

Демек, догодина по това време. :D

7ми сезон е последния. След това може да има още един допълнителен сезон или филм. По-склонят към филм, но не е сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не мога вече с този сериал, ще ме побъркат. И какво сега Мери Дрейк е близначка на майката на Али? Значи ли това, че Сиси Дрейк е знаела, че е осиновена и е познавала истинската си майка?

Може би, самата Сиси изобщо не е мъртва, а това е план на нея, майка й и съпруга й?

Не знам, но Мона и Лукас са ми съмнителни, предполагам, че са замесени по някакъв начин в A - team-a.

Спенсър и Кейлъб тъкмо взеха да ме кефят като двойка и сега ще ги разделят... Потрес.

 

Сега пък вече не е -A, а е - A.D... Аман! Догодина това да е последен сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм.

Интересен епизод.

Издразни ме това, че старите двойки пак почнаха да се събират.

Искам Али да разбере истината, да излезне от Радли и да почне да мачка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Али да е кучка отново. Толкова много потенциал има, а я направиха скучна леля... В реалния живот е невъзможно човек дотолкова да се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм.

Интересен епизод.

Издразни ме това, че старите двойки пак почнаха да се събират.

Искам Али да разбере истината, да излезне от Радли и да почне да мачка.

Аз те мислех за момиче хД

Иначе аз се кефя, че старите двойки се събраха. Само Споби трябва официално да се съберат, те още не са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кви глупости ги надробиха пак. Това е от най-слабите финални епизоди евър!

Можеше да има тръпка, АКО не бяха казвали, че ще разкрият кой има близнак още в промото, така можеше да си мислим, че Али наистина е психясала и да има минимална изненада на финала.

Не може финалните кадри да са как влачат Хана и да си мислят, че хората ще я помислят за мъртва...

Все пак не сме стигнали до момента в училищната стая, където всички бяха там.

 

Най-якото от епизода беше флашбека на раздялата на Кейлъб с Хана и целувката им след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една жена каза на Тоби "красиви очи". Само на мен ли ми изникна веднага в съзнанието, че в един от епизодите на сериала, някой нарече A "красиви очи"?"

 

Това го видях в нета. И аз си спомням нещо подобно ..

 

pp:

 

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една жена каза на Тоби "красиви очи". Само на мен ли ми изникна веднага в съзнанието, че в един от епизодите на сериала, някой нарече A "красиви очи"?"

 

Това го видях в нета. И аз си спомням нещо подобно ..

 

pp:

Това беше когато Тоби се беше внедрил в А отбора, за да предпазва Спенсър, защото е безумно влюбен и защото е герой. Всеки сезон решаваха да изкарат някой от половинките на лъжкините А и накрая излизаше, че е било от луда любов. Един от похватите с който сценаристите отвратиха супер много зрители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че рейтинга на последния епизод е толкова слаб.

В 7-ми сезон трябва да се стегнат и да го качат пак до 2 милиона!

 

Сериала се изхаби след 5ти сезон.. Само истинските фенове останахме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала се изхаби след 5ти сезон.. Само истинските фенове останахме.

 

+1, аз след всеки епизод се чудя защо продължавам да гледам, ама продължавам, какво да правя. Ще го избутаме до края, сега след последния епизод дори си ми е и интересно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам някакви епизоди от първи сезон по Фокс лайв, Алисън е адски скандална, злобна, разкрепостена, много жалко, че след завръщането си не остана такава, а я превърнаха в скучна, любвеобвилна лека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше нещо скандално във финала, но няма спор, че е време да приключва този сериал. Исках да е малко по-интересно това с близначката. Дано Хана да е мъртва, айде да разчупят малко, нека да има нещо различно и интересно вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е мъртва, нали я видяхме в "5 години по-късно", че 4-те влизат в даскалото да предупредят Али, че "Той идва". Жива е, 1000%.

 

Според мен сериала трябва да приключи с някакъв щастлив край, как всички имат своите половинки, кариери и т.н и точно в последната минута всички телефони започват да вибрират и смс-а да е "Радвайте се докато можете кучки, мама ви ша иб-А"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...