Jump to content



Предложение с настояване!


Препоръчани коментари

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Правилно,за кво сме зелени иначе :feminist_en:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре само Стоян да има права да пуска теми, щом има мерак. Повечето в тая група респект дето са, са супер зле :wacko: Представям си кви теми ше пускат някои от тях :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

по принцип съм ЗА това всички да имат право да пускат новини - тва е свободата на словото и демокрацията, но тъй като не искам аз да съм ограничен и съм зелен за това предложих зелените да имаме поне право, ко бях розов щях да искам розовите

 

а опцията ''абаут ми'', ако се навият, ще е за всички,много форуми я поддържат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускаш темата във раздел "Поп-Фолк", копваш линка и го даваш на някой мод и я мести в раздел "Новини" :)

И през това време вече 10 човека са написали "Темата не е за тук".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускаш темата във раздел "Поп-Фолк", копваш линка и го даваш на някой мод и я мести в раздел "Новини" :)

 

Е кви са тия малоумни врътки...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА! Ако е вазможно и да можем да си EDIT-ваме постовете /не само в следващите 15мин/ на мен лично това за едитването ми требва заради DVD раздела :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА! Ако е вазможно и да можем да си EDIT-ваме постовете /не само в следващите 15мин/ на мен лично това за едитването ми требва заради DVD раздела :D

Това е хубаво предложение но доколкото разбрах май не може... Или греша... :mf_surrender:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

аа имало, ама нямах това прдвид :1000 (29):

 

 

Това което идва когато отвориш профила на някой пише (Моето съдържание) и ти идва на мястото където постовете по принцип излизат? ;р

 

п.п Където в онзи мангалски форум бях написала с големи зелени букви "Защо всички модератори са ташаци?"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...