Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Преди Бритни Спиърс ми беше доста противна може би заради обществения й имидж, но съм гледала доста видео материали свързани с нея и Илюминатите - как от самото начало са я програмирали, mind control в интервюта +когато е на сцената. Много хора мислят, че е супер да си звезда като нея - цял живот в лукс, огромно медиино внимание и власт, но ето че повечето хора не знаят, че тя както много други кукли на конци в този бизнес живеят в болка - особено тя която я наричат поп принцеса, а не знаят в същото време колко е травматизирана тази млада жена.

 

В този клип обърнете внимание на: 0:43 'oh weird' hello" все едно тя не осъзна, че го е казала. Чувствата я събуждат /в този момент тя счупва този контрол на ума/ и вижда каква е реалността с която не може да се справи. 1:01-1:04 показва всичко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Над 780 000 са загинали при земетресения за последните 10 години

 

 

Над 780 000 души са загинали пряко или косвено при земетресения през последното десетилетие, което е близо 60% от общата смъртност в природни бедствия, сочи публикувано изследване на британското медицинско списание "Лансет", предаде Франс прес.

 

"Освен тези смъртни случаи, земетресенията са засегнали пряко още 2 милиарда души през този период" от 2001 до 2010 г., се казва в изследването.

 

Най-смъртоносно е било земетресението в Хаити на 12 януари 2010 г. с магнитуд 7,0. То е взело 316 000 жертви.

 

Земетресението, което предизвика цунами в Индийския океан на 26 декември 2004 г. бе с магнитуд 9,1 и взе 227 000 жертви.

 

На трето място е земетресението с магнитуд 7,9, което разтърси китайската провинция Съчуан на 12 май 2008 г. и взе 87 500 жертви.

 

Изследването има за цел политическите управници и спасителните организации да осъзнаят, че земетресенията са приоритет по отношение на общественото здраве, а лекарите да бъдат предупредени за патологиите, които ще трябва да лекуват при такива бедствия.

 

Предизвиканата от земетресенията смъртност настъпва на поредни вълни. Първо са хората, които загиват на място в срутени сгради. Няколко часа по-късно следват тежко ранените, които издъхват от раните си. Третата вълна смъртни случаи настъпва в следващите дни и седмици сред по-леко ранените, които стават жертва на инфекции и други здравословни усложнения.

 

При оцелелите от земетресение основните регистрирани патологии са свързани със смазване на бъбреците, черния дроб и далака, следвани от травми на гръбначния стълб и различни фрактури и порезни рани.

 

Най-уязвимата група са децата - те съставляват между 25 и 53 процента от пациентите след земетресение.

 

Освен незабавните операции по издирване и спасяване на оцелелите, спасителните екипи трябва да се справят главно с разпространението на заразни болести в пренаселените подслони.

 

Противно на съществуващ предразсъдък, наличието на трупове в развалините не представлява специален риск.

 

Предвид увеличаването на световното население и разширяването на градоустройството в рисковите зони, заплахата от земетресенията ще нарасне още повече в близките години, предупреждават двамата автори на изследването. Много мегаполиси са разположени в земетръсни зони - Токио (32 милиона жители), Мексико (20 милиона жители), Лос Анджелис (15 милиона жители) и Истанбул (9 милиона жители).

 

 

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еминем, Бруно Марс и Б.О.Б. и сигурно и други са се махнали от Илюминатите и вече са срещу тях 1000%20(33).gif

За Еминем знаех, но другите двама са били? Че то Б.О.Б. не стана толкова известен, за Бруно Марс предполагах - 2-3 песни и айде вече - най-добрия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид увеличаването на световното население и разширяването на градоустройството в рисковите зони, заплахата от земетресенията ще нарасне още повече в близките години, предупреждават двамата автори на изследването. Много мегаполиси са разположени в земетръсни зони - Токио (32 милиона жители), Мексико (20 милиона жители), Лос Анджелис (15 милиона жители) и Истанбул (9 милиона жители).

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

 

Кое точно те възмути в този откъс??

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еминем, Бруно Марс и Б.О.Б. и сигурно и други са се махнали от Илюминатите и вече са срещу тях 1000%20(33).gif

 

Как го разбра това?

 

М/у другото през уикенда ще кача тук един филм, по-точно няколко филма, направени от българин по много от въпросите, които засягаме тук. Няма да го намерите другаде, няколко пъти са го сваляли от Замунда, доколкото разбрах. Ама първо и аз да ги изгледам всички и тогава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:pokey: Много повече са

 

13 официално, 17 неофициално, строи се за 20.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как го разбра това?

 

М/у другото през уикенда ще кача тук един филм, по-точно няколко филма, направени от българин по много от въпросите, които засягаме тук. Няма да го намерите другаде, няколко пъти са го сваляли от Замунда, доколкото разбрах. Ама първо и аз да ги изгледам всички и тогава. :)

 

За Еминем един приятел ми го каза, който слуша рап и знае за тези неща. От I'm not afraid е срещу тях. Дори имал песен която била като диалог между него и Дявола.

 

Иначе за другите двама - за Б.О.Б. знаех още като разбрах за него. Видях песента Аirplanes която е илюминатска. Дори в клипа се вижда окото. И в Ютюб видях че след тая песен се е отказал от тях и е направил анти-илюминатска песен - The Watchers. А Бруно Марс дори не го знам кой е. Просто попаднах случайно на едно клипче в което бяха дали съобщение наобратно в няква нова негова песен в която нарежда илюминатите и призовава хората да си отворят очите за тия неща и да внимават.

 

Чакам клипчетата да качиш.

 

B.o.B. - The Watchers

 

 

 

Bruno Mars

 

 

 

Eminem - I'm not afraid - Заслушайте се в текста и се загледайте в клипа :) Дори е сменил медальона си с триъгълник с кръст.

 

 

 

 

А тази песен ми е много любима. Чуйте я. Текста говори много!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхме какво сполетя 2PAС като се обърна срещу тях....

 

Само той ли... Боб Марли, Майкъл Джексън... И кой ли още не. Говори се и за Джими Хендрикс и Кърт Кобейн.

 

Видяхме и с Бритни Спиърс какво направиха щом се опита да се махне от тях. И като се върна отново -все едно нищо не е било. Същата напудрена и с излъскан имидж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново питам какво те възмути, Драконе?

 

Земетресенята от одавна вече не са само природни катаклизми ако не знаеш. Създават се умишлено от тях. Ето това ме възмути - наглостта им и обвинението на обикновените хора. И гнусната пропаганда, че на Земята е пренаселено и са много хората, което всъщност въобще не е така.

 

Дразня се на пропагандите им за Глобално затопляне, дразня се на пропагандите им за Пренаселването на Земята, дразня се и от наглостта им да говорят, че едва ли не природата ни наказвала за тези неща, като самите те ги създават.

 

И щом първият път не съм ти отговорил, значи не съм искал. Защото много добре знам, че висиш в тая тема само за да се заяждаш с някой но все пак реших да ти отговоря, белкем ти влезе нещо в главата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Земетресенята от одавна вече не са само природни катаклизми ако не знаеш. Създават се умишлено от тях. Ето това ме възмути - наглостта им и обвинението на обикновените хора. И гнусната пропаганда, че на Земята е пренаселено и са много хората, което всъщност въобще не е така.

 

Дразня се на пропагандите им за Глобално затопляне, дразня се на пропагандите им за Пренаселването на Земята, дразня се и от наглостта им да говорят, че едва ли не природата ни наказвала за тези неща, като самите те ги създават.

 

И щом първият път не съм ти отговорил, значи не съм искал. Защото много добре знам, че висиш в тая тема само за да се заяждаш с някой но все пак реших да ти отговоря, белкем ти влезе нещо в главата.

Не, просто явно пак си показал непознаване на българския език :)

Авторите просто са казали, че в твърде земетръсни зони има големи градове, които се разрастват все повече, съответно опасността при земетресение за хората се увеличава :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто явно пак си показал непознаване на българския език :)

Авторите просто са казали, че в твърде земетръсни зони има големи градове, които се разрастват все повече, съответно опасността при земетресение за хората се увеличава :)

 

Добре :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инна има ли нещо общо с илюминатите от тази нейна нова снимка:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=101...e=1&theater

 

Под снимката пише 'I can see youuuuu! (P.S: I believe in God, this is just a picture.)' И като е само снимка друга поза не можа ли да измисли....пфф

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруно Марс е изключително талантлив изпълнител, който дебютира миналата година и пожъна невероятен успех - The Dragonkiller, примерно Grenade няма как да не си я слушал, даже Рафаела от Гласът на България я пя. Иначе сега прерових за илюминатски знаци в клиповете - в 2 се вижда знака "ок" наобратно и в един прави пирамидка с ръце (видах стопкадър, но на клипа това е за части от секундата). Явно скоро се е осъзнал, след като в парчето с Еминем "Lighters" пее такива неща... между другото има и друга версия на Airplanes - пак пеят B.o.B. и Хейли, само че и Еминем, текстът е съвсем различен, чуйте го, мисля, че може да се открие нещо там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре...на мен ми стана доста интересно, но нещо бавно и трудно схващам... Изпълнителите,дето са под контрола на илюминати...каква е файдата,когато правят разните им там знаци в клиповете?! И по разни снимки,картинки има скрити символи ,дето повечето хора едвали забелязват...в такъв случай как влиаят?! Какво от това като видя пирадмидата с окото ?! Супер сбъркана работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре...на мен ми стана доста интересно, но нещо бавно и трудно схващам... Изпълнителите,дето са под контрола на илюминати...каква е файдата,когато правят разните им там знаци в клиповете?! И по разни снимки,картинки има скрити символи ,дето повечето хора едвали забелязват...в такъв случай как влиаят?! Какво от това като видя пирадмидата с окото ?! Супер сбъркана работа...

Разпространяват го, това е едно на ум. По този начин доказват, че са под контрола на illuminati-те. Понякога тези неща могат да полвиаят под съзнателно.

От друга страна много залухани и фанатизирани фенчета, съзнателно ще последват примера на фаворита си.

Този кръг е много повече от секта - става въпрос за глобален контрол над всичко значително в света, използвайки незначителните неща като средствно за достигане на целите.

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо си пуснах "Приятели" сезон 8 епизод 19

И ми направи впечатление една реплика на Чандлър : "Де да имаше нещо в главите ни, което да контролира какво да казваме"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо си пуснах "Приятели" сезон 8 епизод 19

И ми направи впечатление една реплика на Чандлър : "Де да имаше нещо в главите ни, което да контролира какво да казваме"

 

На нещо подобно попаднах и аз днес - гледам 2 серия от новия сезон на ¨Дневниците на Вампира¨, и какво да видя : :mf_surrender:

 

xcw07r.jpg

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...