Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Този клип винаги ми се е струвал странен :helpsmilie:

 

 

Какво му е? Най накрая някой да си покаже че парите имат значение в този свят...вместо Джеси Джей дет ми пее за 'it's not about the money money'...аре ве, сигурно на друга планета :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му е? Най накрая някой да си покаже че парите имат значение в този свят...вместо Джеси Джей дет ми пее за 'it's not about the money money'...аре ве, сигурно на друга планета :girl_witch:

 

 

Хаха ей това е песен , в която се пее яко за ПАРИТЕ , всички останали песни са шит , сравнение с тая ... която между другото си остава една , от най-яките стари песни ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти в тая тема да ми говорите как парите са толкова важни и едва ли не не можем да съществуваме без тях е меко казано потресаващо :mf_surrender:

 

Но е разбираемо, предполагам, че не сте чели "Тайните протоколи" и затова така говорите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тайните общества и парите се знае какъв им е планът - тъй като те пари си имат, парите са техни машините с които се правят пари = ТЕ ГИ ПРИТЕЖАВАТ и за тях всичко е свързано с манипулация и контролиране на народа. Щом те контролират парите - парите ще контролират хората да мислят, че това е важното в живота - и ако нямаш пари си на най ниското ниво на пирамидата - без уважение, власт и толерантност.

 

Преди е било с разменяне на продукти - аз ти давам мляко - в замяна ти ми даваш пшеница. В днешно време ние се занимаваме с ХАРТИЯ. Ние сме просто едни безнадеждни РОБИ, ОВЦИ и парите е единственото средство с което можем да осъществим това от което имаме нужда (храна, дрехи, транспорт, покрив над главите ни т.н)

Така са го сглобили този свят - с помоща на тази малка група. От самото начало когато човек се ражда - той получава удостоверение за раждане което е още едно средство за да знаят, че този човек съществува и колко пари ще им направи за вбъдеще...(Не знам дали сте чели как на удостоверенията за раждане на американците има един номер долу в ляво който представлява сигурността на фондовата борса в Ню Йорк)

 

Та едни прости хартиики могат да променят живота на човек - както казват "парата прави борбата" - Не знам дали има доброволци които желаят да живеят в гората по гол задник заедно с мечките които жадно си търсят плячка. Парите са свързани с всичко около нас. На кой му се живее в кочина? А без парно, вода и ток? Никой няма да ти ги даде на златен поднос ако си седиш на задника по цял ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тайните общества и парите се знае какъв им е планът - тъй като те пари си имат, парите са техни машините с които се правят пари = ТЕ ГИ ПРИТЕЖАВАТ и за тях всичко е свързано с манипулация и контролиране на народа. Щом те контролират парите - парите ще контролират хората да мислят, че това е важното в живота - и ако нямаш пари си на най ниското ниво на пирамидата - без уважение, власт и толерантност.

 

Преди е било с разменяне на продукти - аз ти давам мляко - в замяна ти ми даваш пшеница. В днешно време ние се занимаваме с ХАРТИЯ. Ние сме просто едни безнадеждни РОБИ, ОВЦИ и парите е единственото средство с което можем да осъществим това от което имаме нужда (храна, дрехи, транспорт, покрив над главите ни т.н)

Така са го сглобили този свят - с помоща на тази малка група. От самото начало когато човек се ражда - той получава удостоверение за раждане което е още едно средство за да знаят, че този човек съществува и колко пари ще им направи за вбъдеще...(Не знам дали сте чели как на удостоверенията за раждане на американците има един номер долу в ляво който представлява сигурността на фондовата борса в Ню Йорк)

 

Та едни прости хартиики могат да променят живота на човек - както казват "парата прави борбата" - Не знам дали има доброволци които желаят да живеят в гората по гол задник заедно с мечките които жадно си търсят плячка. Парите са свързани с всичко около нас. На кой му се живее в кочина? А без парно, вода и ток? Никой няма да ти ги даде на златен поднос ако си седиш на задника по цял ден.

 

 

Браво Воуг, страхотен коментар. Съгласен съм с почти всичко написано :1000 (33):

 

Само едно малко уточнение - на нас ни се втълпява, че едва ли не сме зависими от парите. Което всъщност не е така. Иначе, че играят огромна роля в момента си е неуспорим факт. Но ако имаш волята и желанието можеш напълно спокойно и пълноценно да живееш без пари. Или поне да не си зависим изцяло от тях. И това е нарочно така направено, че да сме роби на парите а нещата които са ни нужни да се купуват и продават. И то с пари. Никола Тесла е открил "етер" - това е нещо като преобразователна енергия която е във вселената и навсякъде около нас и може да ни служи за ток, за каране на автомобили, за летене, за всичко... И тя е напълно безплатна. Не се нуждае от трафопостовен, не се нуждае от електромери. Но коооой ше ти позволи тва бее. ЧОвека е роб който трябва да плаща данъци и да работи за пари, пари, пари. Които винаги да не му стигат.

 

Най-най-най-тъпото е че тези хартийки НЯМАТ НИКАКВА СТОЙНОСТ. Не са обезпечени с нищо. И примерно някой човек цял живот е спестявал в банка и идва примерно НСР и всички пари които той има са безполезни... Точно така е станало с царските пари на Борис III като идват комунистите, точно така е станало и след комунизма - обезценяване на валутата.

 

Преди 1-2 седмици бях на Нощта на музиеите и галериите. Казвам ви го това, защото в Археологическия музей имаще много тракийски съкровища и дори цяла зала само за монети. И всичките им пари бяха златни и сребърни монети. Това говори ли ви нещо? Няма ли повече логика парите ни да са от злато или от сребро - нещо което няма как да се обезцени, нещо което знаеш че каквото и да стане винаги ще има стойност? Но неее. На нас ни казват, че било по-удобно да са книжни парите. Носили се по-лесно, нз си кво... По времето на Следосвобождението и по времето на Тодор Живков българският лев Е БИЛ ОБЕЗПЕЧЕН със злато. Иначе казано - хартийката е имала златен еквивалент в банката. Но после Андрей Луканов и компания изнасят цялото българско злато и ограбват целия златен фонд... Същите тия които се пишат за наследници на БКП.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турция се "озъби" на Израел и вчера "природата" ги наказа с опустошително земетресение, та даже и с вторичен трус.

 

Тоя "HAARP" не го оставиха на мира.

И турският министър-председател веднага отхвърли предложението на Израел за помощ.

 

Иначе това за парите. Знам, че по принцип всеки лев трябва да е обезпечен със злато в Банката. Преди хората са носели златото си в банка, и там са им давали хартиени бонове, които доказват, че човека има еди си колко злато в банката. По-късно тези бонове се ползват като разменна единица ... така се появяват парите.

Днешните пари не са ли това ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И турският министър-председател веднага отхвърли предложението на Израел за помощ.

 

Иначе това за парите. Знам, че по принцип всеки лев трябва да е обезпечен със злато в Банката. Преди хората са носели златото си в банка, и там са им давали хартиени бонове, които доказват, че човека има еди си колко злато в банката. По-късно тези бонове се ползват като разменна единица ... така се появяват парите.

Днешните пари не са ли това ?

 

Не са. Българският лев е бил обезпечен със злато само след Освобождението и по времето на Тодор Живков. Американският долар не е обезпечен със злато от 1971 г. Дори в момента стойността му е отрицателна, защото се печата от частна компания, която не е на САЩ - Федералният резерв. И за всеки напечатан долар се иска лихва, която плаща държавата и така в омагьосан кръг и най-големият дълг в света - 15 трилиона долара.

 

 

Ето ги банкнотите. То даже си и пише: Банкнотата е обезпечена със злато и всички активи на банката.

http://www.bg-papermoney.com/html/bg/em1.html

http://www.bg-papermoney.com/html/bg/em37.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за всеки напечатан долар се иска лихва, която плаща държавата

А лихвата няма как да се изплати, защото ...

Примерно в САЩ има 1 милион долара.

Ако САЩ иска още 100 000 долара, то федералния резерв ще иска към тях да се върнат и 1 000 долара лихва.

 

Така парите в САЩ стават 1 100 000 долара, но дългът е 1 101 000, а тези 1000 долара няма от къде другаде да се появят освен, ако не се наложи пак да се иска заем от федералния резерв и този заем ще си има новата лихва, за изплащането на която пак ще се тегли заем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А лихвата няма как да се изплати, защото ...

Примерно в САЩ има 1 милион долара.

Ако САЩ иска още 100 000 долара, то федералния резерв ще иска към тях да се върнат и 1 000 долара лихва.

 

Така парите в САЩ стават 1 100 000 долара, но дългът е 1 101 000, а тези 1000 долара няма от къде другаде да се появят освен, ако не се наложи пак да се иска заем от федералния резерв и този заем ще си има новата лихва, за изплащането на която пак ще се тегли заем.

 

Да. И именно затова доларът е наложен като световна валута. За да може целият свят да изплаща разходите на американците които не си знаят дереджето. Взимат 10 - харчат 20...

 

А мен най-много ме дразни, че вече и в България - почти навсякъде, особено в държавният сектор като взимаш заплата задължително трябва да ти я преведат по банков път на карта и да си я изтеглиш от банкомат. Да обаче, тоя банкомат за да ти даде парите които ти се полагат си взима такса. И така ти плащаш на частната банка за нещо което си си изработил и ти се полага... Тва на кво прилича? И няма друг вариант - искаш - не искаш така е. Пълниш гушите на евреите.

 

Защо няма Българска държавна банка? Не говоря за БНБ. За такава която да е като частните? Защото тогава всички банки ще фалират. Никой няма да иска да им плаща свръхлихвите и за кредити и за банкомати и за всичко... Най-малкото поне тия пари които ще се дават на държавната банка ще отиват пак в държавата.... Ама не - кой ще ти го позволи това.

 

И най-много се дразня как лъжат хората - 60 години Банка ДСК... Аве смешнициии първото което е навремето ДСК НЕ Е БИЛО банка и второто което е откакто е частна и сте й взели името кой ви дава право да си приписвате и годините??? Така много хора си мислят, че тая ДСК е оная ДСК...

 

Или пък 120 години Магазин КОП... Да ама друг път...

 

Все едно аз сега да купя името "Кореком" и да имам наглостта да кажа - 50 години Кореком...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро гледах Хари Потър и даровете на Смъртта, първа и втора част, които са последните видео реализации на поредицата за малкия магьосник, с чиято история отраснах както аз, така и мнозина като мене. Но ми направи впечатление, може и аз да си внушавам, но все пак реших да споделя впечатленията си. Самите дарове на смъртта са три всемогъщи вещи - Старшата магьосническа пръчка, мантията-невидимка и някакъв камък, връщащ от гроба близките.... И тези три предмета образуват следния:

deathly_hallows_logo.jpg

04_Xeno_Lovegood_and_the_symbol_of_the_Deathly_Hallows.jpg

Самият камък за връщане на близките от отвъдното е във формата на пирамидка, войските на Волдеморт също са като пирамиди и изобщо има всякакви триъгълници (и много злато в банката Гринготс)...

 

Дали е възможно илюминатите да стоят зад най-успешната поредица книги, филми и игри?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега във "Вяра и общество" дават предаване за отец Павел, от анхорския синод, който бил масон 33-та степан, и излъчват някакво свещенодействие на старозагорски митрополит с някаква местна мутра...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на картинката, помислих си,че е за тази тема ..

 

385966_311123505569986_100000170180506_1501722_1831600375_n.jpg

 

Какво мислите вие ?!

 

Не се съмнявам... То като се сетиш кой е собственик на Фейсбук и за какво е направен и за какво може да служи това е най-малкото. Както не веднъж съм казвал - по съвсем безобиден начин и съвсем доброволно от наша страна всички си направихме досиета, за които ЦРУ, Държавна сигурност, КГБ и т.н. мило и драго биха дали преди 20 години...

 

Как се казваш, къде живееш, какво харесваш, какво не харесваш, информация, снимки, кои са ти приятели, какво пишеш, какви са ти религиозните виждания, политическите... ВСИЧКО даром го получиха... И не си мислете, че като сте скрили информацията си от обикновените хора е скрита и за други ;) И не си мислете, че като изтриете снимки и си промените профила базата данни не пази абсолютно всичко... За съжаление късно ме предупреди един приятел за това... Хакерче е и веднага ми каза как стоят нещата ама отиде коня у ряката...

 

Между другото трябва да намеря едно клипче за звената които показваха връзката между отделните хора, фирми, Фейсбук, ЦРУ, Илюминатите.

 

Намерих го:

 

 

 

A това е новото графично представяне на Фейсбук. Забелязвате ли еврейската звезда в средата?

facebook3-thumb-560x560.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох Фейсбук ми е болна тема....

Не случайно Марк Зукърберг е признал, че преди години е наричал потребителите на Фейсбук - 'dumb fucks' - глупави шибаняци за това, че му се доверяват да си дават личната информация и т.н Така, че смятайте колко му пука за вашето мнение и какво точно ви харесва и дразни във фейсбук.

 

Вече няколко месеца не използвам Фейсбук, не споделям нищо и за щастие още от 2009 когато съм се регнала съм сигурна, че не съм споделяла неща които после да съжалявам. Но някои хора определено си слагат целия живот на фейсбук стената си...какво правят всяка минута, с кой се срещат, какво ще е за вечеря и т.н

 

Аз до колко знам самата идея за фейсбук е била: Марк да си отмъсти на приятелката за това, че го зарязала и той писал доста груб блог за раздялата им - заради това той първо хакнал сайта на неговия университет и взел снимките на всичките момичета от там и направил нещо като класация (заедно със снимката на бившето му гадже) - наречена ФейсМаш - така момчетата са могли да избират между 2 снимки - коя от двете е по - хубава.

Първоначално той е искал да е снимка на момиче срещу снимка на животно (тоест целта на този нърд е била - половата дискриминация) След голям успех на този сайт - едно, че имал доста голям успех откъм самите посещения на сайта, но в същото време бил наказан за това, че нарушил правилата за поверителност на университета.

 

След което му хруманала идеята да промени самия сайт като обърне тази класация на профили с опции като: години, дата на раждане, семеен статус и други опции които разкриват личността на един човек - ФейсМаш не било толкова подходящо и заради това сменил на: thefacebook.com

Иначе той колко пъти се е изправял пред съда и то срещу приятелите си... Аве общо взето собственикът на най голямата социална мрежа е един анти социален идиот. Каквото Фейсбук направи с Майспейс така и Гугъл+ скоро ще направи с Фейсбук - само дето в Гугъл+ не те питат за лични неща просто защото сигурно вече знаят всичко за теб. ;р

 

 

Жената накрая му го каза хааххаах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Долу в двата края виж обърнатата звезда...

 

Иначе какво е това?

Обложката на съвместния албум на Jay-Z and Kanye West. Казва се Watch the Throne.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е много интересна. Преди съм чел за Бритни и връзката и с Илюминати, как през 2004 Мадона я е запознала с учението Кабала и там се обяснявало всичко за илюминатите. Дори е писала песен през 2004 със странен текст, в който се опитва да загатне, че е била под контрола на илюминатите без знанието на компанията и, когато разбират веднага прекратяват реализацията на сингъла, албума и т.н. През 2006 пък на личната страница на Бритни излиза част от песента Rebellion, която е като предупреждение да се пазим от някого, който ни трови и контролира и че единствения правилен път е бунтът, но песента и до днес не е изтекла в интернет цялата

 

Be wary of others

The ones closest to you (oh)

The poison they feed you

And the voodoo that they do

 

But in rebellion

There's a sparkle of truth

Don't just stand there

Do what you got to do

 

You'll find it in rebellion

Your body starts breathing

They're not believing what they're seeing

'Cause you're rebellion

 

След това се случват всичките странни неща с бръснатата глава, която тя казва че е знак за освобождаване от нещо?, раздвоението на личността през 2007 и т.н. Когато през 2008 баща и се намесва тя отново поема стария път и в документален филм посветен на нея я питат дали се чувства извън контрол и тя казва, че е точно обратното, чувства се прекалено контролирана и че няма никаква свобота и трябва да се научи да се справи с това. После на ръката и се появява странна татуировка във формата на триъгълник, закрива си окото и прави всичките познати знаци на илюминатите. Правени са и тестове за алкохолизъм и наркотична зависимост и всичките са отрицателни, даже ги има сканирани, но хората не вярват. А странното е, че вече 3 години е под настоятелството на баща си и макар видимо здрава, все още не са го премахнали.

 

britney-spears-pyramid-tattoo-illuminati-new-world-order-slave-mind-control-mkultra-eye-of-horus-3-video.jpg

 

А това не знам дали някой не го е направил с цел да се изгаври, но страницата и в twitter беше хакната и изглеждаше ето така:

 

Britney-Spears-Twitter-Account-Hacked-500x263.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

^не е тайна, че повечето звезди са под майнд контрол.

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,10413.0.html

 

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...8_2929064_n.jpg Федерер и Азаренка

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...3_5640392_n.jpg

http://www.tennis24.bg/tools/administratio...9fe72bf11a8.jpg

http://img.tennis-warehouse.com/new_big/TVC95D-1.JPG логото

 

Болницата в града ми е построена със средства от Рокфелер и главната улица е кръстена на тяхно име. :down:

 

едит. забравих да добавя това:

 

http://www.sportal.bg/news.php?news=329604

Редактирано от gerganapopova
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...