Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Това за "Вавилон" и Слави е много интересно.

Доколкото си спомням от Библията Бог е пратил проклятие към Вавилон, защото хората в него били неверни и направил така, че всички да говорят на различни езици и да не се разбират.

 

М/у другото от известно време насам си задавам въпроса - могат ли т.нар. илюминатски песни, в които има послания отзад-напред, да влияят подсъзнателно на хората? Тоест ние слушаме нещо за любов и т.н., а в същото време в съзнанието ни се пораждат необясними мисли за смърт, болка и такива неща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това за "Вавилон" и Слави е много интересно.

Доколкото си спомням от Библията Бог е пратил проклятие към Вавилон, защото хората в него били неверни и направил така, че всички да говорят на различни езици и да не се разбират.

 

М/у другото от известно време насам си задавам въпроса - могат ли т.нар. илюминатски песни, в които има послания отзад-напред, да влияят подсъзнателно на хората? Тоест ние слушаме нещо за любов и т.н., а в същото време в съзнанието ни се пораждат необясними мисли за смърт, болка и такива неща?

 

Мозъкът е най-малко познатият и изследван орган. Почти нищо не знаем за него. Да не говорим, че това което знаем е пак с много въпросителни. Използваме минимален процент от него, а е толкова мощен.

 

Както знаеш има съзнание, подсъзнание, алфа, бета, гама, делта подсъзнание, и т.н... Дори когато сънуваме пак е дело на мозъка. Когато ни боли ръката не ръката ни казва, че ни боли, а мозъка. Много йоги, будисти и монаси в Шаолин са се отдали на медитация и са способни на неща за които ние можем да си мечтаем. Всяка вибрация, звук, движение всичко през целият ни живот което сме видели и чули е регистрирано и усвоено от мозъка ни. Естествено ако помним всичко това ще се побъркаме и полудеем, затова мозъка избирателно преценя кое да запомни и кое да складира някъде нейде дълбоко...

 

Неслучайно хипнозата е все още доста противоречива терапия сред психолозите и психиатрите. Не знаем какво ще се отключи при една такава терапия с пациент... Някои виждат предишни свои животи или действия и постъпки които не помнят.

 

С хипноза може да се накара човек да прави и върши неща против волята му. Да му се втълпи нещо което той дори да не знае че му е втълпено. Дори без да подозира, че е хипнотизиран.

 

Има много такива случаи за които мога да говоря. Дори има вид хипноза при която в следствие на няколко сеанса се закодират ключови изрази и думи, които в избран момент като се кажат на хипнотезирания той тогава изпада в хипноза. Естествено чути само от този който е правил сеанса.

 

Та пак се замисли - колко е мощен мозъка и на какво е способен и дали не би доловил, обработил и складирал нещо чуто наобратно и скрито в песен и после подсъзнателно тази информация да излезе наяве като наша мисъл примерно... Това го е казал Фройд.

 

Както казах - за Илюминатите работят едни от най-интелигентните и умни хора в света. Имат техники и изледвания непознати на обществото ни. Като се почне от военни разработки на оръжия и се стигне до майнд-контрол на населението чрез телевизия и музика.

 

Ако някой не ти беше казал, че съществува 25 кадър ти никога нямаше да разбереш за това. Но мозъкът ти е разбрал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато организацията, работила най-много в посока на изследване на мозъка, подсъзнанието и т.н. е КГБ. Бюджета й за езотерика в един момент достига 1/2 милиард рубли.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

460x329.jpg

 

Цената на златото удари нов рекорд на световните борсови пазари. За няколко часа тройунцията достигна 1622 долара.

 

Благородният метал продължава да поскъпва заради опасенията на инвеститорите и спекулантите за бъдещ фалит на Съединените щати.

 

Търсенето на скъпоценния метал расте на фона засилващото се безпокойство на пазарите заради трудните преговори между администрацията на президента Барак Обама и републиканците в Конгреса за вдигането на тавана на държавния дълг.

 

САЩ достигнаха лимита на държавния си дълг от 14,3 трилиона долара през май. Интензивните преговори от изминалите няколко дни, които трябва да предотвратят евентуална техническа неплатежоспособност на САЩ, все още не са дали резултати.

 

 

 

Бившата илюминатка с ник-нейм Свали още 2002 г. съобщи стъпките по които ще се осъществи новия световен редн. Досега е права и е познала всичко което се случи.

 

Който иска да чете: http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=291

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе откри ли нещо за Камелия?

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

165643_192503910766243_100000199075245_767625_7560417_n_7add2_26513634.jpg

 

А аз съм озадачен и от знака Х. дето седи в началото на повечето й клипове от последните две-три години. Мислех, че значи буквата на умрялата й кучка Хера, ама знае ли се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе откри ли нещо за Камелия?

Нямах време. Тия дни ще я проуча. Със сигурност има нещо. Само за "Изпий ме цялата" се сетих. Клип който съм гледал един единствен път като излезе и ме погнуси и ми се заповръща като го гледах... Сега ще проуча песните и клиповете й през последните 2 години, но само като видях заглавията... "Дяволски очи", "Манастир", "Оргазъм", "Еротика",...

 

165643_192503910766243_100000199075245_767625_7560417_n_7add2_26513634.jpg

 

А аз съм озадачен и от знака Х. дето седи в началото на повечето й клипове от последните две-три години. Мислех, че значи буквата на умрялата й кучка Хера, ама знае ли се...

 

post-11-1311625874.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разказът на "Свали" е много интересен. Побиват ме тръпки, баси.

 

Още през 2002 година говори за световната финансова криза, за военния режим, който в момента върлува в Близкия изток и арабските страни... А вече по Новините говорят за рекордната цена на златото... Нещо което тя казва, че е непреходно и завбъдеще, за разлика от всичката валута в света в момента... Старите пари е златото. Нещо с което от 1971 г. не е обезпечен щатския долар, на който се оповава всяка икономика и търговия в света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/collection:943637

 

За съжаление нямат субтитри, но който криво-ляво се оправя с английския, ще ги разбере поне основно.

 

Аз лично съм меко казано потресен. Малко съм притеснен, че съм на ненавършени 22, а вече постоянно около мен изкачат неща, заплашващи да сринат в очите ми визията на света, както съм научен да го познавам.

 

П.П. Вескова да не се прави просто на интересна?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах целият Prison Break наново с майка ми защото тя не го беше гледала, а преди това аз отново го гледах. Тоя филм не е въобще за бягството от затвора, а разкриват Илюминатите в Америка и тяхната мисия, цел и начин на действие. Всичко е 1:1 с тая разлика, че не ги наричат Илюминати, а Компанията...

 

Изрази като "Мултинационална групировка, която прави войните, определя цените и правителствата на повечето държави в света" във сериала не липсват... Дори в една от сериите във втори сезон президентът на САЩ казва "Нима не разбра, че аз съм само една пешка в ръцете на тези хора"...

 

И о - изненада, филмът с най-висок рейтинг по това време в САЩ е свален от ефир без обяснение. Пускат трети сезон с 13 серии... После нз какво става но го пускат отново като отново нареждат Илюминатите и първоначалният замисъл за 8 сезона с подписан договор с FOX се прекратяват с Хепи едн за ООН на 4-ти сезон.

 

Въпреки всичко мн яко нареждат и разкриват Илюминатите.

 

А аз като го гледах за първи път си мислех, че става дума за Бягство от затвора :1000 (30): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням в четвърти сезон се оказваше, че Компанията ще прави шашми с валутата в някаква източна страна.. и така ще предизвика световна криза.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааа забравих за Prison Break да спомена, че в 4-ти сезон показаха точно 1:1 това което се случи с нас в България през 90-те.

 

Разбира се в сериала Компанията срина Лаос. Бивша комунистическа страна, която преминава към пазарна икономика. Заливат държавата с фалшиви банкноти и долари и сриват икономиката й и обезценяват валутата им. След това идват те (Ран-Ът), Международния Валутен Фонд и Световната банка и моделират съсипаната държава по свой тертип и предпочитания като започват с Масова Приватизация.

 

И това го дават във Prison Break как точно става.

 

 

Остапе това е по-скоро някой сатанист или обладан. Няма как да се снима демон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остапе това е по-скоро някой сатанист или обладан. Няма как да се снима демон.

 

Това е Распутин, манипулатора на последния руски император.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Распутин, манипулатора на последния руски император.

 

Не знам до колко си запознат с Болшевистката революция на Ленин, но тя е спонсорирана именно от Илюминатите и Ционистите за свалянето на Романов. Най-голямата държава в света, за сметка на това християнска и за сметка на това антиилюминатска.

 

Нека само малко предистория:

 

Таен агент на Руския цар в Европа намира строго-секретен документ в убит от мълния вестоносец. Текстовете са на староеврейски и се дават за превод. След като прочита какво пише Романов изпада в потрес... Това е план и стъпка по стъпка за нов световен ред написан от Еврейските ционисти. След като разбира сериозността му Руският цар го разпраща на всички монархии в света със заглавие "Еврейската заплаха". За съжаление не знае, че повечето монархии са Илюминати. Не след дълго избиват него и цялото му семейство и непревземаемата крепост Русия става поредната Илюминатска държава...

 

В момента пълният текст на написаното се казва "Протоколите на ционските мъдреци" или "Тайните протоколи". Разровете се и прочетете какво са планували и какво е станало днес още преди 100 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам до колко си запознат с Болшевистката революция на Ленин, но тя е спонсорирана именно от Илюминатите и Ционистите за свалянето на Романов.

 

Знам го това от както се помня, Ленин е евреин, дясната му ръка Лев Троцки - също.

 

По въпроса за това дали е имало конспирация срещу Романови няма две мнение, Распутин съсипва семейството, комунистите ги свалят от власт и убиват.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам го това от както се помня, Ленин е евреин, дясната му ръка Лев Троцки - също.

 

По въпроса за това дали е имало конспирация срещу Романови няма две мнение, Распутин съсипва семейството, комунистите ги свалят от власт и убиват.

 

А в онва предаване "Ясновидци" имаше точно за Анастасия... Че е оцеляла заедно с брат си и са живели в България. Мисля, че в Габрово...

 

Също имаше и епизод в който се говореше за първият български масон. И как Фердинанд лично е ходил на ритуали в Русе... Май Ведър му беше фамилията...

 

 

 

Скрийн-шотове от "Нямам причина" на Андреа:

post-11-1311629689.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това ме потресе.

 

:mf_surrender: Така е.... :helpsmilie: Освен този, ще "възцарят" и истинския Вавилон след като дойде Новия Световен Ред.

 

Според теб какво правят военните на НАТО и САЩ в Ирак? А нима Вавилон не се намира точно там?

 

България и Румъния са единствените страни присъединили се към ЕС без референдум!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ето и един много интересен форум , свързан с тайните общества и конспирациите.

Вижте например историята на "Титаник", която е поместена там... Истинската история на "Титаник", доколкото можем да вярваме на сайта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ето и един много интересен форум , свързан с тайните общества и конспирациите.

Вижте например историята на "Титаник", която е поместена там... Истинската история на "Титаник", доколкото можем да вярваме на сайта.

 

Вярна е. Компанията направила Олимпия и Титаник е на Ротшийлдс. И всички банкери качили се на Титаник на път да спрат планът на Ротшийлдс за създаване на Федералният резерв умират при катастрофата му с Айсберга...

 

Дори ми казаха, че в предаването на Гала имало рубрика за разобличаване на Илюминатите и се чудех как са го допуснали. Не знам дали все още върви в предаването й. Там също са говорили за Титаник и за Кемтрейлс....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярна е. Компанията направила Олимпия и Титаник е на Ротшийлдс. И всички банкери качили се на Титаник на път да спрат планът на Ротшийлдс за създаване на Федералният резерв умират при катастрофата му с Айсберга...

 

Дори ми казаха, че в предаването на Гала имало рубрика за разобличаване на Илюминатите и се чудех как са го допуснали. Не знам дали все още върви в предаването й. Там също са говорили за Титаник и за Кемтрейлс....

 

Аз отдавна имам намерение да снимам пълнометражен филм, макар и аматьорски, след всичките ми останали опити и клипове... Чудя се дали да не измисля нещо в тази сфера, много е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...