Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Blueberry каза:

Коя е Преслава? Има една инстаграм моделка, която се качва на сцената в дискотеката и се прави, че пее, но такава певица не познавам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...
  • 2 months later...
преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Не помня. Живея на бързи обороти напоследък и по срещи ходя и чух го, и дотам. Преглеждам всичко ново и си лягам, че пак ще ставам. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кито, толкова си ми интересна, че си забравих турското кафе и изкипя на котлона. Не е нужно да споделяш, че се радваш, защото кафето е турско, а не комунистко. 

- @asylum

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Предложения за останалите без работа чалга-протестъри:

преди 20 минути, asylum каза:

Иска ми се утре Бойко да обяви, че е взел под внимание факта, че не могат да работят, предлагайки им работа на поле, в цех, чистене в болници - вакантни места бол. Хем ще се чувстват полезни, хем ще дочакат отварянето на чалготечниците. 

 

преди 8 минути, DarkChild каза:

Да ги сложат да охраняват плажа на Доган. И без това са негови хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Не се смейте. Вторник ше е като Нова година- и Асен и Коце. Откога го чакам Коце наблизо. С тая пандемия и затваряне тук не идва. Но в Приморско ходих при него миналата година като съвпадна пак с почивния ми ден, та Слънчев браг ли няма да отида дето ми е по-близо. 

 

преди 1 час, penakavalli каза:

Асен и Коце на едно място? Наводнила си мазето сигурно вече. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
От 12.10.2020 г. от 15:15, penakavalli каза:

Адам да не е кръстен на адамовата ябълка на Диона? Че май само тя от Алфа има такава, а пък друга взаимовръзка между Николай (май така беше по паспорт) и Адам не мога да открия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 2 минути, penakavalli каза:

Пловдив отбеляза Европейската нощ на прилепите

Преслава наистина е икона! Цяла европейска нощ са ѝ подарили!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
преди 4 минути, Moovit каза:

Това е репрезентация на 2021. Сузи олицетворява поредния щам на Ковид, който тепърва ще бъде открит. От друга страна, Орхан символизира недействащите ваксини и неефиктивността на мерките. 😂

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Поства се стори на майката на Диона и някой пита каква е тая жена. Откакто прочетох коментара на DarkChild се присещам за него и почвам да се смея от нищото :D 

преди 11 часа , Willy каза:

 Вие рЯсисти ли сте??

IMG-20210220-143942-182.jpg

 

преди 7 часа , Blueberry каза:

Това очевидно е майката на Диона, която се казва Нена Рясизма.

 

преди 6 часа , THE IIconic каза:

Или пък Цола Драгойчева! 

 

преди 5 часа , DarkChild каза:

Доста е запазена за 122-годишна комунистическа терористка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
преди 40 минути, FolkEmpire каза:

Тя и Галя с Дрисльо е външна продукция ама ГАЛЕНА е изписана първа :D И всички останали, които съм виждал нямат толерантност относно това, че е въшна продукция, но тук явно има кеш кеш кеш от Цицка :D Щом почнаха да въртят песни от евровизия по 10 пъти на ден, няма какво да ме учудва :D

"То няма какво да въртят вече. Да вземат рандом кючеци от тубата, тип Зелена салата, белким стигнат рейтинга на ДСТВ, ако Фен им е твърде висока топка. "

- @asylum за Планета ТВ/ХД/4К

НЕ МОГААА

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 38 минути, Danger. каза:

Клипът на Доника, който ще излезе утре е по-добър от почти всички клипове на Преслава. :1000(6):

@BaGaBoNtIn : Все тая щом е грозна,бездарна и прилича на мъж, кой пък ще й гледа изобщо клипа 😀

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
преди 5 часа , xroflx9 каза:

Обаче госпожа Озонова и във фейсбук нищо не качва...или Ники я блъска по цял ден в спалнята като врата на външен кенеф по време на буря или е писала на Зукърбърг утре да й изтрие профила и там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не ти преча, бе! Ти си тая, дето души около мен. Ти си за психодиспансер! Да не си дружка на лудото Дани?

Форумът не е твой, че да ме гониш!

Ходи да пиеш кафенце с лудата.

@Kitty

Link to comment
Сподели в други сайтове

zai4eto82:

Не знаех,че има толкова брутални сцени и гнусни в Борат 2. И нашата Мария Бакалова се е съгласила да играе в тоя филм, ужас. Това е направо позор като видях снимките. Изобщо не заслужава тази роля толкова награди. Срещу пари да изиграеш толкова гнусна роля. Направо са се подиграли с Мария Бакалова.

__________

@DarkChild Избрали са погрешната актриса от Бургас. Ти си много по-подходяща за дъщеря на Борат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1::roll1::roll1::roll1:

 

  foxy_vd каза:

Кой си ти бе пишлигар задръстен, че даже повтаряш от "много време"? Кога влезе, кога се регистрира, кога стаж направи и кога на мен акъл взе да даваш и да ми обсъждаш тезите? Та ти самият не си на "много време" бре овчар, че да вземаш каквото и де е отношение по неща, за които нямаш абер от понятие. Ше ви смеря у чикиджиите "преслини", дето оспамихте форума да ревете какви хитове има, а накрая гледаме едно нищо в Пловдив? Вие никога един концерт със света на тая пропаднала фирма не сте гледали, че да давате мнение. Знаеш ли кога бяха последните такива, които тия смотаняци в Димитровград правеха? - през 2008 година. На колко си бил тогава бре келеме нещастно, че днес ти менторски тон ще ми държиш тука? :gun_bandana:

 

  fen_na_payner каза:

А бе ей задръстен чичка , маняк,психар,булдог аз да те набарам на живо и ще видиш тогава кой е келеме. Ясно ми ,че вече си пенсионер , но не си набивай болните филми тук. Изчезни от тоя форум , ти не си на нашите години , да си ми на живо повярвай няма да говориш така , знам ги такива като теб където само пред монитора са силни , да ти е*а и задръстения живот. Когато стигнеш моя живот и когато имаш мойте възможности тогава ще ме убиждаш така психар такъв , тук не ти е дебелариум , хипопотам омръзна ми от теб тук ти са се правиш на вижте ме кой съм великия фокси , аре умирай мишка такава.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 2 часа , Kitty каза:

Не е истина колко музикално неграмотни са хората в България. "Нов фолк" са го чели само от клюкарска гледна точка и са подминавали  рубриката "Историята на една песен". То остави нотите, термини не знаят, не зная как се създава една песен, как се работи по нея.

Трябва спешно да се издаде един речник на музикалните термини! И съфорумците да го изядат с кориците!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...