Jump to content

Сигнално жълто - Ramania Style


Препоръчани коментари

Джена готова да покори Ню Йорк, + ексклузивни снимки


Късно снощи,българско време Джена пристигна в Ню Йорк с новия частен самолет на фирмата,който беше поръчан специално за голямата изява на българската звезда.

Нетърпеливи фенове очакваха певицата с дни да пристигне.Някои даже бяха донесли от домовете си столовете,леглата,тоалетните...
25954643.jpg


В деня на посрещането млади,стари,дръпнати и забулени нямаха търпение Джена да кацне в Ню Йорк и да им покаже то що е мегазвезда!
36087776.jpg


Джена излиза от чартерния и самолет ,а хората стенат за снимка и автограф с певицата,която щеше да промени животите им завинаги.
70731317.jpg


Както виждате и самия Слави Трифонов е дошъл специално за Джена.Както знаем по късно този месец Слави ту хефа концерт ин дъ Ню Йорк.
47401420.jpg


Докато Джена довтаса феновете и се забавляват като танцуват на най-големият и хит "Къде е пича?" и вирят високо плакати!

97746977.jpg




"Ще сменя може би още две-три визии, но ще видим. Пазя една рокля за снимките за летището, още един тоалет за обиколката из Ню Йорк, така че още два тоалета ще сменя до самия концерт.Модерна съм. Следващите два тоалета най-вероятно ще бъдат - още един в розово, ,а на другият ще пише Къде е седнал пича?" - уточни певицата.
Много специално внимание Джена е отделила на тоалетите, с които се представя, защото те са съобразени със сценичното представяне и декорите с известната фраза, която е част от нейния номер и на самия концерт!Джена смята да вземе със себе си и двете и приятелки от клипа "Къде е пича?" Айджан и Несейбе Кадриеви ,които са и сестри по акъл!"Ще има и театрално представяне на концерта ми"-споделя Джена-"То ще бъде почти същото като в клипа за пича,но малко по-дълго,с нови изречения и думи"-каза Джена и се качи в специалната си лимозина със своя лик отвън и замина да се подготвя за утрешния дългоочакван концерт в Йорка!

Всички билети бяха разпродадени,дни след като бяха пуснати за продажба
34135_126332877407290_125825080791403_130611_4155932_n.jpg

Jenna to have a concert in the New York,утре 20:00h местно време. Мястото,където ще се осъществи събитието на лятото Radio City Music Hall е залата,домакиствала едни от най-значимите музикални събития в музикалната история.

Очаквайте снимки и от самият концерт много скоро!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

ТОКУ ЩО СОНЯ НЕМСКА ПОЛУЧИ ИЗНЕНАДВАЩ СМС ОТ ТЕДИ АЛЕКСАНДРОВА!4483_88724467051_88469977051_1754139_1180283_n.jpg4483_88751952051_88469977051_1754535_1398269_n.jpg

 

Kakvi si gi drobila ti za men ,ma,predatelko dolna!?

Iska6 li v noviq broi na Nov Folk da pi6e Tedi Alexandrova prebi do smurt Sonya Romska? Prokletnica :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В любовен триъгълник се вплетоха топ-звездите на поп фолка

 

2ikxhc5.jpg

 

Какво общо имат русите изкушения на фолка Соня Немска и Славена? Освен проскубаните руси чотори, двете имат и една и съща бройка - скандалните певици споделят един креват със звездата на "Утайка рекърдс" Денислав. Соня, или както я наричат приятелите й - Панагюрското съкровище, обаче не се чувствала добре да свири втора цигулка в живота на топ дюнера на България и започнала да заплашва певицата от "Ненчо и Тодорка Касъмови рекърдс" със смс-и. Славена дотича при нас със сълзи на очите, за да изкаже лошата си колежка и да ни покаже съобщенията и да сподели болката си. Ето и интервюто с нея.

 

 

- Здравей, Славенче! Как се чувстваш? 

 

- Ужасно. Постоянно получавам смс-и от Соня Немска, в които ме заплашва, че ще ми свали екстеншъните, че ще ми скъса някоя от роклите на Гуци или ще ми спре плейбека по време на участие! Не мога да живея повече на този стрес! Но не искам да се разделям с Дени... той има най-големия дюнер, който съм виждала! А колко е вкусен соса му...ммм...

 

- Благодаря, не е нужно да навлизаш в подробности. Как започна всичко?

 

- И аз самата не знам с какво съм предизвикала злобата й! С Дени се запознахме на едно мое участие в столичния клуб, в който работя - можете да заповядате да ме видите всяка вечер в Найт Флайт, намира се на Мария Луиза 20! :) Той беше седнал на едно сепаре със Соня, но не й обръщаше никакво внимание - докато се целуваше с нея, постоянно ми намигаше и се усмихваше. Когато тя отиде до тоалетната той ме викна да му попея на ушенце. От дума на дума между нас започнаха да прехвърчат искри, а истински огън припламна, когато ми сложи две стодоларови банкноти, за да ми понапълни деколтето. Когато момичето се върна игрите не спряха, цяла вечер го поздравявах, а той не спираше да ми дава бакшиши. Беше любов от пръв поглед. Накрая той я заряза и си тръгна с мен! Не съм виновна по никакъв начин, нито пък той! Тя сама си го е направила!

 

- Как смяташ да се справиш със заплахите, които твърдиш, че тя ти отправя?

 

-  Може и да извикам колежката ми Алисия да й се покаже без грим - със сигурност това ще я сплаши! Ако не се получи, ще действам като всяка една нормална дама - с бой! Ще изчакам до следващите награди на "Нов фолк" и здравата ще я натупам!

 

- Тя твърди, че си правиш PR акция с тази новина...

 

- Глупости! Никога не бих използвала каквото и да е, за да си направя PR! Цялата история толкова много ме натъжи и даде идея за ново парче. То както винаги е авторско, по музика на Фивос, текст на Панос Киамос, а уникалното видео е дело на супер режисьора Ненчо Касъмов. За каква реклама може да става въпрос? ...

 

- Благодаря ти много Славена! Сега е време да чуем и другата страна на спора - Соня Немска! Здравей Соня, как си?

 

- В отлично настроение. Влюбена съм, както винаги и имам най-страхотния мъж до себе си - ДЕНИ!!! Дени, обичам те, знам, че и ти ме обичаш! :*:*:*

 

- Твоята колежка Славена твърди, че тя е с него... 

 

- Пълни глупости. Тази тъпа к*рва се чуди с кой да се на*бе, за да си избие комплексите от смотаната си конска физиономия и трътлестия г*з! Но до моя Дениско не е припарвала! На една фина дама като мен не отива да дели мъжа си с друга. 

 

- Тя твърди дори, че си я заплашвала.

 

- Няма нищо такова! Така ли говори тая кифла, бе? Ей тая мастия миризлива, само да я видя ще й сплескам и без това гнусната физиономийка! На Славенчета ще я направя! Зъбите й ще ги изпотроша, косата ще й изскубя, ръцете и краката ще и изпочупя на скочубрата грозна... 

 

- Благодаря ти за интервюто Соня, приятен ден! 

 

- Разбира се, че ще е приятен, сега отивам при Денинкото, любовта на живота ми, слънцето, милото, бебето! Обичкам си те, Денчо! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps: Държа да отбележа, че много харесвам Славена, това е само за лиготията ^ ;)

Редактирано от DejaVu
Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня Немска приета в Лудницата!

 

2488862n.jpg

 

Така наречената Соня (френската любов) била приета в лудница на 08.09.2010 в 15:30 часа. Нехитовата силиконеста курветина избухнала, след като разбрала, че вече няма да лапа дюнера на Денислав... Побесняла като разбрала, че по-красивата и колежка Славена е с него... Започнала да праща смс-и на Славена и да диша лепило... Полудяла и започнала да си бие главата в стената, след което днес била приета в лудница след разговор с Емилия Стоянова... Новата песен на Соня Немска няма да излиза, защото договорът и с Пайнер приключи!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
ДЖЕННА ТУ ХЕФА КОНЦЕРТ ИН ДЪ ЛОНДОН

0c72c3fa95db37c5.jpg

Djenna To have a concert in the London in Mehana Crazy Cock :1000 (29):

В превод нашата обичана задгранична хубавица с два зъба отпред ще пее в Лондон в механа Див Петел на Митьо и след това в наскоро прочутия стриптийз клуб Пеперудка.В превод на английски Butterfly-Pussy :1000 (29): където се очаква и да пее своята нова дуетна песен написана от Мариета ПерверзАнгелова!Дуетната половинка на Джо е не кой да е а самата и сестра българската Лейди Гага.....................................................ПьЕНѝО! :dontgetit: :1000 (10):

Няма по известна от Джена!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коко за своите придобивки сред чалга отайките

 

Здравейте, г-н Динев? Как сте?

- Много добре се чувствам и за това най - вече допринася крехкото чалгаджийско месо, изпивам младостта на родните ни певици докато издъхват в ръцете ми!

Значи признавате, че имате много завоевания сред тях?

- Толкова много, че вече съм забравил къде съм си хвърлял семето!

Кажете ни моля как минава един ваш ден?

- Сутрин нашляпвам Емилия и я удрям набързо. Към обяд получавам една бърза флейта от Gаленчето докато Емилия взема малкия от градина. След обяд в офиса ме обслужва Цурето беснееща за малко слава и хитове. След това в бара лъzвам Преслава защото никоя друга не е съгласна на долнопробен секс в кенефите! После Лияна ме чака на вилата в дjaкузито където 2-3 часа не ни мърдат! Ако не съм изморен минавам и през участието на Андри да и ударя едни ташаци! Тя и без това не пее наживо, оставя си плейбека и една кукла двойник на сцената, която само си отваря устата. За 6-7 минути хората даже и не забелязват!

Вие сте голям жребец, как издържате?

- Тук искам дa използвам случая да благодаря на Коцето, този човек ме зарежда с какви ли не елексири и магически бонбонки!

Но ми прави впечатление, че в дневната ви програма липсва време за децата ви?

- Те са толкова много, че даже не им знам имената! Следователно няма смисъл да ги товаря и аз с моето име!

Колко мъдро и логично звучи всичко, което казвате! А как се решихте да си признаете?

- Ами време беше да разберат и останалите певачки какво изпускат защото има и доста, които са ме отрязвали защото не са наясно какво мога! Ей прuмерно Глория по ниско от за яхта не мога да я имам, което не ме устройва! Дневната ми програма стана много еднообразна!!!

Ясна работата! Я ни кажете как е интимни живот с сегашната ви жена Емилия?

- Ами за някои хора казват, че ако в работата си са флегматични и дървени - то в леглото са зверове! Е аз от опит мога да кажа, че няма такъв филм - каквато скована е в клиповете си, такава е и поd завивките!

Сега да ви върнем малко по назад във времето! Защо не потръгнаха нещата с предните ви две жени Нелина и Анелия?

- За Нелина ще кажа, че не се усещаше кой е мъжа и кой жената - все искаше да ръководи, даже понякога ме караше да си разменяме ролите! Тя си слагаше костюм, мустаци и колан с член, а мене ме караше да се правя на травестит! Не моейше да продължава всичко това!

Спестете ни разказа за напред, че на слушателите им става гнусен целия този разговор!

- А мен питате ли какво ми костваше да си възстановя ануса от цялата тази работа?

Вие затова сега така ги сменяте, май Нелина ви е породила някакви комплекси! А за Анелия какво ще кажете?

- В началото всичко беше 6, но в един момент взе да прекалява с гъбите от Константин, постоянно не знаеше къде се намира и накрая стана фригидна. Аз изгубих удоволствие като не можех да я задоволявам и я подхвърлих на компанията да се забавляват!

И за финал да попитам има ли някоя към, коятос е стремите в момента? Ивана примерно?

- Ааа не не, той малкия Коко да не е за наяждане? Не бих се преjaлил с нея, но виж Траяна, Яница бих ги секнал - те са следващите мишени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Гергана влиза в Дързост и красота
Райна побесня!

_i4w0060.jpg

Голямата изненада в телевизионния ефир тази есен е,че голямата звезда на бг-музиката - Гергана заема значителна поддържаща роля в сапунката на хилядолетието - Дързост и Красота.
Гергана ще заеме ролята на русото изкушение в епизодите - свекървата Стефани Форестър.
Героинята на Стефани се пенсионира,поради разбираеми причини,както направиха и 90 процента от участниците на лентата.

Продуцентът на Дързост и красота открил учудваща прилика на Гергана със Стефани Форестър,попадайки случайно в профила и във FACEBOOK.


Певицата вече е готова и с ново музикално предложение, с което ще зарадва почитателите на модерния фолк тази есен. Песента ще се сдобие и с интересен видеоклип, който да кореспондира с интересното и модно заглавие “Facebook”. Гергана е направила впечатляващ кавър на най-големият гръцки хит в момента:
:notworthy:

Разбра се,в момента Райна е бясна,че Гера е заела мястото,за което тя от малка мечтае. За жалост Райна отново ще трябва да се задоволи само с Нескуик и плетка за кучетата и ,гледайки любимият си сериал всяка сутрин и проклинайки Гуца!
За да успокои нервите си Райна отново е планирала екскурзия в чужбина,но този път тя сериозно мисли да посети Луната. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Андреа се състезават коя ще пусне по тъпа песен

Според запознати със случея двете певици се срещнали на участие и присъстващите станали свидетели на невероатен скандал.Андреа се застъпила за "Върху мен" и казала че каквото и да направи Галена "върху мен" ще остане изключително тъпа.След броени дни Галена записала "Запали",която на първо слушане изглежда толкова тъпа и евтина че Андреа била на път да се самоубие.След това се сетила че когато Галена я клипира песента ще се хареса на хората и няма да е толкова тъпа.Андреа се успокоила и се радвала сам сама с няколко фенчета на това колко тъпа песен е направила.Предвидена е церемония в Син Сити,на която Мария ще връчи наградата на Андреа.Припомняме ви че Мария носи наградата близо 6 месеца за песента "Дай жега",колкото и да ви харесва това е моето мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Андреа замества Ванеса Уилямс в "Отчаяни съпруги"

andrea-1.jpg

Продуцентите на "Отчаяни съпруги" не са доволни от развитието на героинята на Ванеса Уилямс. Поради слабия интерес към нея, тя ще напусне хитовия сериал в средата на седми сезон. На нейно място обаче ще пристигне нова изкустителка. Нашата "на всяка манджа мерудия" Андреа ще пристигне на Уистерия Лейн с определена цел - да практикува свободно най-древната професия. "Певицата" ще задоволява сексуално Карлос, Майк, Том, Пол, та дори годеника на г-жа Маклъски. Предвижда се и зрелищен епизод за момента, в който съпругите разбират с какво се занимава новата им съседка. На Уистерия Лейн ще се лее кръв и силикон, ще се сипят счупени порцеланови фасети и ще се веят изкуствени коси. Първият епизод с Андреа ще се излъчи на Бабинден.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ИСКРЕНА И ЛИЧНА ПЕСЕН ОТ ДЖОРДАН

djordan_gotova_si.jpg

 

Едно от най-хитовите и бомбастично секси предложения за двойник на Азис - Джордан посвети песен на своя бързо развиващ се проблем. Хит-мейкърът на Ара Мюзик записа "Я повтори" в чест на неговият слухов проблем. Проектът бе планиран за дует с Емануела, тъй като тя е единствената певица, която в самото начало на песните й се провиква в случай, че не я чуваме. Точно това е причината точно тя да бъде избраната, за да може докато Емануела се провиква и буди глутницата вълци, Джордан да я моли за повторение отново и отново (за първите 15 секунди,в самото начало на песента певецът така и неразбира какво му се казва и моли за повторение: "Я повтори" около 5 пъти).

Другата нестандартна и също толкова коментирана идея е, че докато записвал песента композиторът съобщил на Джордан за започване на записа, а той не разбрал какво се случва и отново помолил за повторение. Известни са симпатийте на Джордан към мъжкият пол и той веднага разтълкувал казаното от композитора като "да спя или да спра с мене каза ми, едното много ми хареса как звучи", докато музиката и записа си вървели. Взело, че се получило добра песен.

От снимката по-горе съдим, че наистина Джордан има слухови проблеми - сексапилно девойче, взело двоен хонорар за клип на двойника на Азис, му шепне на ухото или по - скоо крещи докато Джордан й приглася я повтори... Фенове, който не пропускат увастията на Джордан също се оплакват от загубата на слуха му. Всяка втора дума между текста едноименната му нова песен била: " Не ви чувааам..." ; " Хайде много силно да ви чуя...". Председателите на фен клуба са твърдо обедени, че ако проблемътна Джордан продължава да се развива ще го пуснат за кауза в "Великолепната шесторка".

Мислех да взема интервю от изпълнителя, но щеше да е много продължително и мъчително.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда представя новият си албум "Ходи се лекувай"

 

2679299q.jpg

 

2679302z.jpg

 

След успеха на хита на 2010 "Ходи се лекувай" Магда реши да представи и своя нов музикален албум, пълен с изненади и провокативни текстове. Певицата разкри пред камерата на Mangal.bg , че се гордее с новият си кок на обложката, решена е това да бъде новият и имидж. Роклите които представя на фотосесията са дело на Весела Тотева, а за някои от текстовете на новите си песни Магда се е доверила на новата поетеса Ходинка Се Лекувала. Идеята за супер хита "Ходи се лекувай" била нейна, след излизане от лудницата. Магда отново ще ни изненада с интересни текстове. Певицата ни повери, че ще снима на всичките песни клипове за да докаже какво може. Скоро ще се появи и видеото на песента "По заявка".. В Него Магда отново използва любимата си реплика "Ходи се лекувай", която е като мото на певицата. На скоро Магда се върна от Испания, където си накупи много нови лекарства, не за да ги пие естествено, а защото е поръчала на световна дизайнерка да и направи рокля от хапчета с която ще се представи на концерта по случай 9 години телевизия Планета. Магда ще закрива със супер хита "Ходи се лекувай". "Очаквайте много изненади от мен, скоро ще ви посетя на 4-ти километър за да направя промоция на моето четвърто ново бижу "Ходи се лекувай", с което ще размажа конкуренцията. Очаквайте ме, очаквайте ме, да очаквайте ме скоро... Очаквайте ме!!!"

 

Репортер: Гъзилия Лайнянова за Мангал КУЧКА БЕ ГЕ.

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
2764954C.jpg

Андреа: Най-накрая излюпих албума


Десет самостоятелни акта и две оргии е избрала Андреа, като музикално изкушение за своите фенове. Песните са включени в третия самостоятелен албум на русата епидемия, озаглавен просто ”Андреа”. Повечето от песните вече са бити карти, чиито клипове с голям успех се излъчват по ”Планета” и ”Планета HD” и Free X TV. Сред тях са ”С теб нагъвам пак”, ”Изкълчи ме”, ”Лижа го след тебе”, ”Пренатоварен” и най-новата ”Хайде, сопа”.

В албума ”Андреа” са намерили място и две оргии, които се радват на завиден интерес от страна на малките чекиджии. Едната е към песента ”Трясък на кристали”, където Андреа си партнира със своята колежка Галена Прехвалена. Другият съвместен проект, включен в албума, е невероятният хит ”Не сядай на тия работи” с Илиян. Интерес предизвикват и новите заглавия ”Пръскай върху мен”, ”Баламосвай ме”, ”Полковник”, ”Късай ми перата” и ”Да повърнеш”. Официалната примоция на ”Андреа” ще бъде заснета от ”Планета” ТВ и включена в празничната Коледна, Новогодишна програма и нощните блокове.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Разгоня Френска провокира с най-новото си парче,феновете на поп фолка.

Парчето носи обещаващото заглавие "Доячи".

Певицата засне и видеоклип към песента,който скоро ще се завърти в ефира на Комета ТВ.

 

 

Доячи

 

1 куплет:

Сядам,ръце протягам към козата.

На помощ,ще викна Тошко талисмана.

А Тошко,веднага идва до козата,

дояч е и и стиска здраво вимената.

 

 

2 куплет:

 

Кой ще издои козичката ми Лена,

тя е здраво зачервена

и съм притеснена аз.

Хей,Тошко,ако те хване страх,

недей да си играеш на дояч,

а остави да пробвам аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Призоваваме ви лекувайте се с новият албум на МАГДА!!! Новият албум на Магда вече може да намерите и в най-близката Аптека и дори лудница по страната и Света!

 

След като в края на Ноември Магда представи албумът на 2010 "Ходи се лекувай" той беше избран за платинен и номер 1 албум в Световният Шоу Бизнес за какъвто и Мадона не си е мечтала. А клипът на "Ходи се лекувай" стана номер 1 по МТВ, както и песента и въздействащия текст към нея.

Това бе причина от "Пайнер" да разпространят албума не само в Музикални магазини и Супер маркети, а в най-близката Аптека или Лудница, за да може да се намери от повече "пациенти" на поп-фолка.

Сега в Лудницата може да закупите "Ходи се лекувай" само за 12.99 лв + ОСМИРИТЕЛНА РИЗА и едно кебапче в задника, а в Аптеките ще намерите "Ходи се лекувай" на същата цена но + Дамски интимен тампон и Крем против бръчки!!! За мъжете пък има специален подарък - Презервативи и гел за пасивките.

 

Информация: Пайнер

 

2679299q.jpg

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гладни всеки ден е новото заглавие,което звездата на Пайнер мюзик Ивана ни предлага в началото на зимата.

"За мен не само празниците са времето,в което трябва да си похапваме,

да надуваме коремите и да ядем като невидели.Тази радост трябва да я вършим

през цялата година.Много хора забравят какво е яденето,а с тази песен ще се сещат постоянно,че

не трябва да оставят коремите си празни.Затова реших,точно след всички празници да им поднеса

новото си парче "Гладни всеки ден"" - сподели Ивана.

 

 

 

Ивана - Гладни всеки ден

 

 

 

1 куплет:

 

За вас нарязах картофите,

за вас полях ги със яйце,

за вас гладниците.

Картоф...колкото толкова.

Яйца...колкото толкова.

Ядем от една тава,само една тава.

 

Припев:

 

Щом яде се и се пие,

то е ясно,че сме ние.

Ей такъв живот обичам-

ГЛАДНИ ВСЕКИ ДЕН.

Щом яде се и се пие,

много ясно пак сме ние.

Ей,такъв живот обиам,

с пълния корем.

 

2 куплет:

 

Ядат лудо картофите,

ядат бързо гладниците.

За мен остана ли?

Картоф не ми оставиха.

Яйце не ми оставиха.

Ядем само една тава,само една тава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия посвети песен на най-върлия си фен в нет пространството.Песента е дългоочаквана от него и сега той има повод да почерпи. :)

 

Камелия - foxy

 

1 куплет:

Ти си подкрепа в интернета,

хвалиш мен оплюваш Цвета,

Ивана,Глория,Андреа.

Пишат коментари зли за мене,

но на тебе не ти дреме

и настроиваш ги към мене.

 

Припев:

foxy - подкрепяш ме ти

foxy - признателна съм ти.

foxy - обичаш ме нали

foxy - за мен те сърби

 

foxy - подкрепяш ме ти - не го забравям.

foxy - признателна съм ти - спокойна лягам.

foxy - обичаш ме нали - за тебе ставам,

песен аз ще ти посветя,твоя ставам.

 

2 куплет:

Ти си мъжът тук сред децата.

Контрол в раманията

и съдник ставаш ти за всяка.

Пишеш злобни коментари

за Анелии,Димани,

не забравяш и Татяни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия посвещава песен на Коко Динев - "Коко". Скоро издава нов албум "Ванилия"

2900223g.jpg

 

Пред репортери на най-слушаното радио Сигнал + Емилия разкри текста на най-новата си песен. След "Двойно" Емилия записа новия си хит "Коко".

 

"Коко"

 

В фолк бранша за него знаят,

опънал певици с големи цици,

коя със силикон, коя без,

всяка опрашена от него е днес.

Една, две, три сменил си,

но за мен, Емито незаменим си,

наливаш в мен яко ти парички.

С евтини момчета не се замесвам,

не искам на беднячка да приличам,

по теб тичам,нищо, че не те обичам!

 

Ко-ко-Коко, златна кокошке, яйца снеси ми,

Ко-ко-Кошарите, в златна мина превърни ги!

В Ди-ди-динята дълбоко влез, разтърси ни!

Ко-ко-кокошчице Коко с малка пишка, плати ми!

 

Ванилия хапни, стомаха напълни,

в кенефа се пръсни, ако изсери,

пръсти оближи и се избърши!

Сладко ли ти е кажи ми Кокче,

как беше поредното фолк парче,

стимулираше ли твоето пишле?

Нахранен, огун като прасе,

ти спиш и за втори път пърдиш,

за поредната гърла ще ми платиш!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Новата песен на БИК /Борис Дали, Илиян и Константин/ е готова! Озаглавена е "Тримата Глупаци"

 

3196926n.jpg

 

Новата песен на трио БИК е готова, съобщиха ни тримата певци.

"Сигурни сме, че новата ни песен ще надмине успехът на /"Палатка"/" съобщиха ни в Нов Фолк.

"Завършихме песента на 8-ми Април, като Подарък за Илиян и Коцето (Празникът на Ромите), те даже се просълзиха" - споделя Борис Дали. Песента е и като "Подарък със закъснение" за Борис Дали. "Коцето днес ще има повод да празнува, защото за него всеки ден е повод за пиене и шмъркане, а днес дозата ще е двойна заради празникът му." - споделя Илиян със светнали от щастие очи. "Дали вече и той не е надрусан" запитахме се ние. "Даже сега сме се събрали на масата и празнуваме моят и на Коцето празникът, само Борето не се вписва, рожденият му ден вече мина и все пак ще се чукне с нас, трябва да ни уважи." Коцето пак се обажда с изнежен глас - "Здравейте, здравейте, здравейте... хохо! Между другото се колебаехме дали заглавието да бъде "Трите прасета", но все пак избрахме "Тримата глупаци", защото ни описва най-добре!" Специално за феновете на Нов Фолк певците издадоха текста на новият си Хит, който ще пуснат до края на Месец Май.

"Тримата глупаци"

 

Б: Зализана, мазна коса и големи очила,

ше ме познаеш по всичко това, всичко това...

Хайде, искай автограф, ще се надуя като пуяк,

после ще науча теб, незаконно деца как се правят.

 

И: Черен и гнусен ром с мръсен панталон,

приеми ме в твоя дом, искам с твоя душ

да се изкъпя...

Хайде, дай ми халат, направи огромен обяд

после ще заплача в кенеф, запек от сандвича ме мъчи.

 

К: Дрога, цигари, алкохол и излязъл чисто гол

ще опитам от всичко това, искам с твоя питон

да поиграя.

Хайде, мушкай отзад и прави ми писинг от яд,

после ще викам от кеф, в лошо състояние как се обичам.

 

Пр (х 3): Наркоман, Мазньо и Ром - трима глупаци за еталон!

Къде ще чуеш такава шега?

Трите прасета с простотията да забележат.

Давай, наливай се, брат! Ще шмъркам чак до обяд!

После ще разкажат за мен, надрусан и неизкъпан

как са ме видели.

 

БИК: От приятелите ни един, имам който взима кокаин,

досетих се сам, галфон е голям, глупав е знам.

Ти пък си ромче, добре - вече къпеш ли се?

При мазника ще отида сега, надупван ли е

ще пробваш ли бързо?

 

 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Корицата и траклиста за новия албум на ВАЛЯ ПРОТЕЧЕ из нета!

 

4e69be0649f285b0.jpg

 

1.Интро

2.Интро 2

3.Руса

4.Нещо мръсно ми се прави с теб сега,тръгвам си и няма как да ти простя

5.Пречукана барби

6.Бал за маски

7.Давай,разплачи ме

8.Интро 1 (инструментал)

9. Аз съм главната

10. Ще ме лижеш

11.Лижеш ме

12.Не спирай

13.Киска

13.Синини

14.Целият албум караоке +Интро 2 инструментал+Китка

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛУДА СЪМ ПО КОЛЕЖКАТА СИ ЕРИК!


veselina.png


Ето и супер ексклузивно интервю на Емилия Стоянова:

ЕС: Здравей Веселина, радвам се, че успяваме да ти вземем интервю преди тия скапаняци от нов фолк!!!
В: И аз се радвам! Малко съм притеснена, но Коцето закъснява и не можа да ми даде някакви лекарства против стрес?!?
ЕС: Ето го и първия въпрос, от кога се занимаваш с музика?
В: Занимавам се от 15 годишна, защото преди това отдавах внимание на другата моя страст - копането на картофи. Ех..как само си правехме крем супа с мама...
ЕС: ...добре, а защо реши да се присъединиш към музикалното семейство на диапазон рекърдс?
В: Благодаря ти, че ме попита Емка-семка :ar: , просто харесвам клиповете на Ненчо, а и в другите компании искаха да спя с толкова много народ...бога ми опитах, но не издържах, тук бяха само 2ма 3ма (все пак фирмата ни е по-малка). Освен това съм Л-У-Д-А по Ерик, искам деца от него!
ЕС: :scratch: е..ма....как така? :scratch:
В: Да, а Дилъне проклинам те, ти си едно голямо миризливо лайно! :shit:
ЕС: :helpsmilie: ок, ок. Последен въпрос, защо избра този псевдоним?
В: Защото Люцерна (истинското име на певицата) бе заето и продуцентката ми Теодора Касъмова реши така.
ЕС: Това беше от нас, а вие не спирайте да посещавате сайта сигнал.бг, защото само там ще се ифнормирате за всички новости около любимите си селянки. Ако вашата селянка е попаднала в годишната класация за хит на годината не спирайте да гласувате за нея!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа - новата звезда на цирк "Балкански"


Туко-що фолкфурията и любимката на цяла Азия - Андреа съобщи в своят фейсбук профил, че спира да пее и се отдава на своята детска страст - да стане клоун в цирк "Балкански" (макар, че няма разлика с досегашната й кариера). Както всички знаете вече бившата наша певачка се бе върнала преди броени дни от джунглата, където Андрю издирваше специален вид маймуна за последният си проек, който ще се снима в космоса. Изпълнителката на тоталният хит "Искам теб" обещава, че този проект ще се запомни и ще остане в историята. В него ще видим потресаващи кадри като оргий с маймуни, но нека да не издаваме повече (по молба на изпълнителката). Андрю още обещава, че ще плати всички разноски на цирка за да направят първото си (и единственно) световно турне, на което Андрю ще дебютира като клоун. Какво ще се случи с Андрю ? Ще стане ли най-известният клоун в света ? Ще се върне ли пак към музиката ? - предстои да разберем.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
АНДРЕА ПРАЗНУВА ГОДИШНИНА ОТ АПРИЛСКОТО ВЪСТАНИЕ С НОВА ПЕСЕН

206589_210430478985702_133401303355287_741195_6461582_n.jpg

Националната пищна гордост Андреа, прославила България по света, празнуваше вчера двоен празник. Певицата с главно "П" пусна новата си песен с предизвикателно-тривиалното за чалгата заглавие "НА ЕКС". В песента участие взимат и башибозуците от Монтана - оркестър Кристали. Един вид са като "феатуринг" в песента. Те, разбира се, пеят на турски, който бие по-скоро на западнал кюрдски, но закърнялото българско ухо не обръща внимание на тази подробност.
Андреа поздравява всички патриоти с новата си песен по случай годишнината от Априлското въстание. "По моя идея Кристали пеят на турски в песента. И нарочно я пускам в този ден, защото така всички ще ги намразят и облагите от песента ще са само за мен" сподели Андреа в интервю за Радо Шоу. "Какво по-хубаво от това да врътнете по един гюбек на днешния празник" пошегува се кралицата на манелето преди да хване тролея по посока офиса на Планета ТВ.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Едно от предложенията как да изглежда статуята на Камелия.

 

519x389.jpg

 

Статуята на Камелия в Димитровград се смята за майката -пазителка на града. Тя ще носи здраве и плодовитост на европейските граждани от златния кът.

Самата статуя ще бъде издигната над града,като височината и ще бъде цели 117 метра.

Допълнителна изненада е,че на входа на статуята ще бъдат изписани част от текстовете на пазителката на плодородието на човека.

Сами разбирате от къде ще се влиза в нея,а в самата вътрешност ще намерите много изненади,които следва да бъдат обявени официално.

 

ПС- Идеята е тръгнала не от кого да е,а от кмета на Димитровград,който имал статуя на Ивана в имението си

http://www.flickr.com/photos/realjimbob/45...in/photostream/

1791500773_ed8b39dfdd.jpg

http://farm3.static.flickr.com/2251/248284...0f7f_z.jpg?zz=1

ивана

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Андреа е следващата звезда с Mad Secret Concert!

andrea.jpg


След първите успешни концерти на поп фолк изпълнителките Деси Слава и Анелия, покана от телевизия MAD получи тяхната хитова и не до там талантлива млада колежка Андреа. Русото сексапилно изкушение на фолка е поредната щастливка, която ще извие глас на нетрадиционно място, избрано от организаторите на събитието, изпълнявайки също нетрадиционни пени за попрището, в което се развива – поп фолка. Припомняме, че идеята на тези концерти е живи изпълнения на световно известни парчета, представени на публиката с акомпанимент на оркестър. Това разбира се е голям жест и признание за всички, които са получили покана. Освен това е и още една трибуна, на която изпълнителите могат да покажат таланта си.
Нашите репортери от bezdarnipachi.bg веднага потърсиха фолк фурият а за коментар. Въпреки трудоемката задача да открием ангажираната звезда, ние се постарахме да се свържем с нея и ето какво ни сподели тя:


Р: Здравей, Андреа! Най-накрая те открихме! Благодарим, че отдели малко от ценното си време за нашите читатели. Къде те намираме в момента?

А: Здравейте, хващате ме в малко неудобен момент. Довечера имам участие в дълбоката провинция и в момента си записвам няколко песни на мои колеги, които ще изпея в дискотеката. Времето напредва и тук в студиото е голяма лудница, защото освен че трябва най-малко 5 часа да ми обработват гласа на компютър, е необходимо да ми оставят „дупки”, където ще се включва публиката. Доста ми е притеснено и натоварено, но ние сме професионалисти и ще се справим.

Р: Сигурни сме, че ще направиш голям купон довечера, както винаги. Разбрахме, че си следващата изпълнителка, поканена от телевизия MAD за таен концерт…разкажи ни повече за това.

А: Да, точно така. Как разбрахте толкова бързо? (смее се истерично). Поканата дойде лично от шефа на телевизията преди месец. Много се зарадвах, че са избрали точно мен след Деси Слава и Анелия. Обясниха ми, че аз съм единствената от не толкова талантливите изпълнители на фирма Пайнер, която винаги успява да създаде илюзията, че пее на живо. Казаха ми също, че това е отново вид талант, уж пея на запис..но после всички казват, че се справям страхотно с живите изпълнения! Наистина за мен това е голямо признание, толкова се трудя да го постигам и е то, че хората ме забелязаха и поканата не закъсня.

Р: Браво! Каква ти беше реакцията, когато получи такава важна покана? Кубрат беше ли с теб?

А: Честно казано не се изненадах много. Аз тази покана си я очаквах и бях сигурна, че рано или късно ще се появи. Все пак имам дуети със световно известни звезди, всички на Балканите ме познават, в Румъния са луди по мен…нямаше начин да не ме поканят. Кубрат беше до мен когато ми се обадиха, много ме подкрепя, за което му благодаря. Поздрави ме. Каза ми, че е похвално как пробивам и успявам без грам мозък в русата кратуна (смее се).

Р: Супер! Кажи ни нещо повече за самия концерт…какви изненади подготвяш, какви парчета ще ипълниш, как ще си облечена?

А: Е, сега няма да ви издавам всичко! Както знаете там се пее на живо и то само евъргрийни. Аз вече си подготвям студийните лайф изпълнения, всички във фирма Пайнер в момента се занимават с моите записи, а Митко Димитров следи отблизо целия процес. Много добре се справяме засега. Инструментите звучат точно така както и на живо, все пак зад мен ще има оркестър. Всяка буква, която записвам се обработва с най-новия софтуер излязъл до сега на световния пазар. Много време отнема, хората не спят за да ми направят плейбеците и да се представя на ниво.

Р: А с английския как си?

А: Разбира се, че много добре. Аз съм завършила английската гимназия с пълен отличен. Този език ми е като роден. А и нали знаеш, че дори да объркам нещичко то после ще се поправи след обработката. Аз работя само с професионалисти!

Р: Не ни каза как ще си облечена?

А: За никой не е изненада, че няма да съм много облечена. Това е моят стил и няма да му изневеря. Имах идея да изляза само по лепенки, но тя отпадна защото вече една моя колежка го направи. Пък и ми казаха, че не било подходящо за случая. Още не мога да си обясня защо… Но не е болка за умиране. Другата ми идея е малко по-ексцентрична и нетрадиционна. Отново няма да има много дрехи, естествено. Но нека остане изненада.

Р: Едва ли може да изненадаш някой вече когато се появяваш без много дрехи, но както и да е. Благодарим ти много за интервюто. Пожелай нещо на феновете си!

А: Пожелавам им да са все така умни и да слушат моите записи. Да не обръщат внимание на всички злобни хора, които ми завиждат. Аз съм изцяло отдадена на публиката си, уважавам ги толкова много и никога няма да ги предам. Дори им обещавам, че в следващите мои студийни записи ще има повече „дупки” за да могат да се включват и те в песните ми и да пеем заедно. Обичам ви!
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева тренира упорито във фитнеса за лятото

Певицата стопи целулита и циците си за по-малко от месец и постигна завидни резултати.Тази година тя ще се бори за и за титлата Мис Олимпия.

 

2iuzvxt.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela pinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...