Jump to content

Сигнално жълто - Ramania Style


Препоръчани коментари

Тва го копнах преди мнооогооо време от един форум.

Не е точно за тука ама...

В един козметичен магазин е поставено всевиждащо огледало,което поглъща всеки, който излъже.

Един ден покрай него минали Анелия, Ивана и Гергана.

- Ауу, мисля, че само авторски песни правя! - казала Анелия и огледалото веднага я глътнало.

- Ихаа, мисля, че съм отслабнала! - възкликнала Ивана и огледалото глътнало и нея.

На свой ред минава Гергана:

- Хм, мисля ... - и огледалото я глътнало.

 

Ако някой си го позна е да пише!

Link to comment
Сподели в други сайтове

МАГДА НА ВЪРХА!


magda.jpg

Българската поп - фолк икона Магда разби всички класации с тоталният си мегахит "Сажеляваш"! Русото щурченце превзе всички световни класации, като в над 207 държави завладяващото парче е в ТОП 3.
Супер успешният сингъл стана 4 пъти платинен в рамките на 1 седмица.
Сингълът е продаден в над 12 милиона копия.
25 килограмовата певица подобри и още един рекорд на "Billboard" - за най-дълъг продължителен престой на върха на чарта за сингли, постигнат от руса певачка. Неотразимата певица и хита и "Сажеляваш" има 17 седмици присъствие на N 1, след като отначало хитът му "Къде е любовта" прекара там 12 седмици, а сега и следващият сингъл - "Упраам си апратамента" пета седмица не слиза от върха.
Рекордът на Магда подобри този на Бойз Ту Мен, които на два пъти - през 1994 и през 1995/96 са пребивавали по 16 седмици на номер 1.

Абсолютен рекордьор в таази класация е Гергана(Пиги), която през 2004 прекара 29 седмици на върха с хитовете си "Губя те бавно" и "Боли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

291c1gx.jpg
IMG_0800.jpg
Джорданъ възпя Баницца "С кренвирша отзад"


Ромското славейче Джорданъ възпя мазните баници Белла с кренвирши.
Ето и текста на автобиографичната песен на нежния лалугер.

Музика - Цоцко Акатунио
Текст - Джорсанъ
Аранжимент - Цоци Майсънов

1.Как се цупиш сега с тези кренвирши пред мен ..
какво друго правят те?
А тези мили кори с мен представят си грубости.
прикрито омазнена си!
Бутер тестото как ти личи ..

пр. Готова си на пеща пред мен да си,но не да молиш.
Искам бързо,лесно,вкусно нещо да го хапна аз сегааа.
Готова си .. опечена си, не се прави!
След малко ще те видя бърза,лесна,вкусна..
искам те пред мен на масата оуо(x2)

2. Други правят секс .. ти си много пред тях,
кренвиршите от истинска тоаретна хартия ги хваща страх.
А тези нежни кашкавалчета колко пъти са тръшкани?
прикрито вкусна си!
Дебелият ми гъз как си личи ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илиян с нов албум "Циганката под вАрбата" 14iphxu.jpg

 

Тази седмица на 7 август (петък) нашият любим ромски петел ИлиАн пуска новият си мегахитов албум "Циганката под вАрбата"...Където са сАбрани само мега хитове и то само нови!Потопете се в изкушение от много страст и ромски сексапил с 12-те парчета които пее ромския петел ИлиАн...Чуйте ги и не спирайте да мечтаете....Цена на Хитовото изкушение е само 11.99 лв CD/6.99 за MC.Албумът включва:

Съръжание на Циганката под вАрбата:

 

01.Тупалка

02.За теб и мен (с Джена)

03.Не,не искам

04.3-4

05.Знам каква си(Све бих дао)

06.Честит Рожден Ден (на цигански)

07.Циганката под вАрбата

08.Циганката е малолетница

09.Циганката във водата

10.Циганката на земята

11.На циганката в устата

12.Малоумница

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Нов хит от страхотно трио!

Новият хит се казва "Водка с кюфтета и малко бира" в изпълнение на Преяла (Преслава), Дивана (Ивана) със специалното участие на Сервитьорката Орнела
!

Очаквайте премиерата на клипа и песента на 16 август 2009 по телевизия "ПлЪнета"!

Ето и текста на песента:

1.
Преяла: Гледам те, пак се редиш за кюфтета.

Правиш се, че не искаш всички.
Честно ли е? Изяде ги. Облизваш празната чиния.
А моята е пълна само със въздишки!

Припев:
Преяла: Има ли в менюто Ви водка с кюфтета?
Дивана: Порция тройна, ми дайте за негова сметка!
Сервитьорката Орнела: Водката свърши, а кюфтета няма!
Преяла: От бира сега съм пияна, падам от стола и нищо ми няма! Ама нищоооо...

2.

Дивана: Питам се защо изядох всичките кюфтета?
Гледам се и отговора зная!
Преяла: Честно ли е? Изяде ги. Облизваш празната чиния.
А моята е пълна само със въздишки!


Редактирано от gogata_93
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава посегна и на операта

Ангелският глас Деси Слава реши да се пробва и в операта. Певицата и без това е залегнала над всички музикални стилове (освен турския балдър кючек) и смята, че не трябва да ощетява оперната музика. Дебютът й ще бъде на 15-ти септември в подлеза на НДК, където ще изнесе рецитал с Росица Новева и Стойка от първия Биг Брадър. Билети ще има, но певиците ще плащат на минувачите, за да ги слушат.


Tiankov Media
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана,още по-ненаситна!

 

С много салфетки и празни стомаси завърши традиционният събор на българите в чужбина в "Еко-комплекс КлиТура",на който отново специален гост беше Ивана.Певицата била толкова уморена от дългото и уморително пътуване до мястото,че щом видяла скарите с мазни и тлъсти цвърчащи кебапи,разпръснати из цялата поляна,тя забравила,че трябва да пее и се нахвърлила моментално като освирепяло животно върху тълпата от хора,за да си проправи път до толкова апетитно ухаещите запаси от хранителния продукт.Без особен проблем тя разбуталата тълпата от зажаднели за българска музика българи,спряла се до първата скара с очи,готови да убият за парченце месо,само с един удар на дебелия си плонжиращ дирник изхвърлила скараджията настрани и без да помисли за високата температура,тя протегнала немити ръце и награбила колкото се може повече от кебапченцата,които започнала да бута в устата си!Хората били принудени да отстъпят назад,тъй като реки от слюнки и мазни пръски се разливали навсякъде около дъвчещата мегагладна звезда на Тв "Минета".След като изплющяла всичко от тази скара,Ивана без никакви усилия опустошила и останалите запаси на поляната.Тя дори обирала от земята падналите парченца от месото,защото храната не трябвало да се прахосва напразно.

За съжаление на тълпата,съборът така и не се състоял,тъй като след 15 минутно угояване,Ивана припаднала от преяждане,а бруталната й оригня повалила сцената,на която трябвало да пее...Специален тир трябвало да прибере неподвижния тлъст труп на ненаситната певица-грамада,който бил проснат по корем на токсичната трева,а самите българи в чужбина били изолирани в бг лаборатория в Лондон,за да минат няколко теста поради страх от окисляване и радиационно облъчване,предизвикани от неконтролируемата свинщина на грамадата Ивана!

Редактирано от cerveau
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа: Все повече губя равновесие

 

3826706048_a10119af94.jpg

 

- Здравей, Андреа, къде те намираме в момента?

А: В тоалетната разбира се. От няколко дни съм тук и не излизам никъде. След концерта в Румъния не се почувствах добре и от тогава постоянно залитам.

- На какво се дължи това твое неразположение.

А: Не знам, може би защото скоро ще ми идва.

- Мислила ли си, че може да си бременна?

А: Да, това ми мина през ума. Но за Бога не знам кой е бащата - дали Омуртаг, Кости, Бупи, г-н Димитров... Илиян, Коцето и Борето също са заподозрени, защото се забавлявахме покрай турнето. Дори и с Люси и Мис Бони имам някакви спомени. Просто се чувствам употребена и не знам на кой да се опра.

- Можеш да разчиташ на нашият екип винаги.

А: Надали, вие сте само жени.

- Говорим за морална подкрепа.

А: Нямам нужда от такава, аз съм киборг. Благодаря за предложението все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николета счупила джама на Андреа

Andrea%20Nikoleta%20malka.jpg

От сигурно източници разбрахме, че когато фолк бездарието било още на 17 години е загубило девствеността си (във всякакъв аспект). Виновница за това била нейната близка приятелка и нещо повече - Николета Лозанова.
Още от малки двете девойки си пълнели дупките с пясък в детската градина в Сусурлево. Николетка закачливо обещавала на Анди, че един ден ще й счупи джама. Русата патица така и не разбирала какво има предвид дружката й. Чак на един лагер, когато видяла, че Николета я приближава, облечена в "гащи с пишка", Андреа разбрала какво блаженство я очаква. Въпреки че прекарала няколко дни на легло, заради бурните си нощни преживявания, Андреа останала максимално доволна от преживяното. Днес двете манекенки с вълнение си спомнят този така ценен момент от младините им. В бъдещото видео на Андреа отново ще вземе участие и Николета. Двете ще пресъздадат този техен спомен, ръгайки се с няколко вида вибратори. Засега работното заглавие на песента е "Бургия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали ще води "Еротичен бутик" по BTV Comedy

file467.jpg

Мазен Борко получил покана да води рекламния блок "Еротичен бутик" в новата програма на GTV, която скоро става BTV Comedy. Това няма да попречи на канала да запази гейския си характер. Именно затова Борето ще води рубриката, в която ще се продават лубриканти, вибратори, мъжки прашки и всичко нужно за здравото мъжко чукане.
Очаква се в рубриката да има и ново попълнение - лайв интервюта с клиенти, които да изказват мнение за продуктите. Интервютата с тях е поканен да взима новоизгрялата чалга звезда - Павел.
За повече информация следете новините на БТВ и очаквайте стартирането на новия канал на 30 септември.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте в Открит Балкон с Ванилия Сметанова. Днес наш гост ще бъде миризливката на попфолка - Камелия. С нея ще си говорим за това как от А групата стигаш до Г класата, откъде тръгнаха прякорите и какво мисли тя за шоубизнеса в България.

 

- Здравей, Камчия. Как се чувстваш днес и защо отдавна не бе ни гостувала?

 

К:Здравей, мацка. Много сладко ме нарече... Като малка в Чипровци само Камчия си похапвах. Беше ми любимия салам. Вече като станах на 14 започнах да пробвам и от на другите саламите, но майка ми като разбра, доста ме насини. Така изгубих девствеността си, докато не обиколих саламите на цял козмополитън Чипровци.

 

- Моля ти се въздържай се от такива откровения и отговаряй на въпросите, защото пак няма да те поканим 5 години...

 

К:Извинявайте. Днес се чувствам добре, но малко вмирисана. Едва вчера завърши националното турне, на което пяхме на 20000 талпа от мангали и то безплатно, та не ми остана време да се изчипкам. А защо не съм гостувала скоро - не ме бяхте канили. Изглежда Глория ви е платила, за да ме съботира. А и аз съм обидена, че не печеля от наградите ви...

 

-Уруд, млъкни! Ние награди не раздаваме! Казваш, че си се чувствала вмирисана. Всъщност като погледнем назад в годините, ще видим, че именно на тебе ти лепнаха прякора жълтозъбата смрадливка. Как дойде той?

 

К:Ами не знам. В Чипровци са ни възпитали да използваме водата само в Неделя, а доста концерти и спектакли с колежките от Пайнер си изнасяме с петък и събота. В тези 2 дни хората не се въртят много около мен. Не знам какви са причините. Аз съм си свикнала с миризмата. Все пак в Чипровци сме си помакини всички и лесно се намираме една друга. Да когато излизах да пея, хората от първия ред се праждосваха. А зъбите са ми жълти по наследство. Наследила съм ги от пра баба си Милиджа и те са гордостта в нашата чипровска фамилия. Иначе си харесвам прякора. Не си падам по лиготиите. Аман от барбита, метреси и ангелски гласове. Аз съм по хард и...

 

-Затвори си устата, че ми залютя на очите!!! Следващ въпрос - нямаш албум от пет години... Да очакваме ли такъв изобщо...?

 

К:Ами темата с албума е много сложна... По принцип имам към 30 нови готови песни, но не съм избрала подходящото заглавие... Изчаквам нов филм на Матрицата, че да чопна заглавие от там. Новите ми песни са кавъри на най-големите балкански изъплнители. Имам само една авторска песен, която специално за мен я написа Лепа Брена преди да си отиде от този свят. Лека и пръст...

 

-Да не друсаш?

 

К:Друсам много кючеци, защото съм руса и не виждам. Ако намекваш за наркотични вещества - НЕ. Наближавам критическата и е много опасно. Но поне пристрастих Преслава, че да се покаже каква е на сцената. Аман от лицемерие. Българския шоубизнес е една помия... едно блато... Много е трудно да изплуваш над повърхността, както аз вече правя цели 13 години.

 

-Имаш ли пререкания с колеги?

 

К:Не. Те имат с мен. Глория и Азис са в заговор срещу мен. Азис ми завижда, защото няма силиконени цици, а Глория иска 13 годишна връзка като моята... Играят доста подло. Плащат на НОВ ФОЛК да не ставам певица на годината...

 

-Скоро из нета се писа, че си отнела мъжа на Преслава... Има ли нещо вярно?

 

К:Направих му само една свирка в тоалетната. Не мисля, че е нещо толкова значимо. А Десислава веднага плати на медиите да ме изкарат, че ходя с него... Обидно ми е да ме слагат като жена на разни анаболни горили. Те не получават нищо повече от една свирка. Всяка жаба да си знае гьола!

 

-Да се върнем към албума... Ако не излезе скоро част на Матрицата, какво ще правиш?

 

К:Ако не излезе част от Матрицата това значи, че Глория се е съюзила с руската мафия, за да спрат хитовата американска продукция. Няма как да си го обясня по друг начин. Аман от курвенски номера. 13 години мен изкарваха :)та, а аз просто правех свирки...

 

-Засякохме те на промоцията на Десислава. С какви впечатления остана?

 

К:Харесвам Десислава, но и тя ме копира. Не мога да простя това, че се изруси. Доколкото знам е отишла при Митьо Пайнера и се е тръшнала, че иска да прилича на Камелия... За промоцията - не отидох заради Десислава, а за да си сверя часовника.

 

-И какво ти показва часовника сега?

 

К:За тези 13 години съм се научила на шоубизнес. Пея всяка година на мангалското ни турне. Какво да ми показва. Ще очаквам тези дни среща Мадона. Решила съм да ми е подгряваща на нейния концерт, но да видим дали ще се съгласи с условията ми. Все пак съм величина на световно ниво. Хората ме сравняват с Ру Пол. Това звучи като нещо хубаво, въпреки, че не знам какво точно значи.

 

-Прекъсваме за рекламна пауза, а аз ще изляза да подишам въздух. До послеееее

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Breaking News

 

Поли Паскова ще замести Майкъл Джордан в

"Космически забивки 2"

 

mainorg.png

 

Най-спортуващата сред певиците и най-пеещата сред спортистките, Поли Паскова, получи главната роля в продължението на "Космически забивки". Освен нея филмът ще предложи още едно ново лице. Партньор този път ще й бъде не Бъгс Бъни, а кучето Мътли.

 

 

======================================================================

 

 

Константин и Светла ще се женят

 

_MG_4031.jpg

 

Новата звездна двойка на чалгата Светла и Константин ще сключат брак на 1-ви септември . Церемонията ще се състои в столичния зоопарк. Двойката обмисля съвсем скоро да си осинови и дете. Не кое да е, а именно Райна. За повече подробности следете новините в сайта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Радио "Ултра Ташак" се завръща с грандиозно интервю с РАЙНА И КОЦЬО Стефанови

 

 

УТ. Добър ден, Райна И Коцье - много сме радостни, че ви приехме поканата да ви попитаме няколко неща.

Р. - Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшт. не бяха ли достатъчно парите, че и биете барабана какво що станало.. :1000 (21):

УТ. - Извинете, но нека да започнем с интервюто - тъй като нямаме много време за вас. Първия ни въпрос който не ни интересува много, но феновете които ги интересуват искат да знаят - Разделихте ли се или никога не сте били заедно?

 

Р. - Нека аз да отговоря на този въпрос, пиуе шарено - Значи не знам от къде са дошли тези клюки, че сме разделени, но със сигурност това не е истината - Заедно сме от много време и този който е разнасял тези клюки нека да му се подкъсят краката!!!

 

УТ - Райне хайде нека да не кълнем - от къде го научи това зловещо нещо - да не си взимала урок от едно зайче?!

 

К. - :bn:

 

Р. - (смее се) Не знам за какво говориш Ултра, но искам да изясним нещата и да не се пускат такива гадни клюки за нас - Достатъчно!!!

 

УТ. - Както и да е - Ето че и получихме електронно писмо с въпроси към вас - и то е от tanya82@abv.bg - Таня от Бургас на 26 год - "Добър ден искам да попитам Райнето и Коцето кога ще се женят и искам дазнам дали е вярно това което блясък пише за тях защото вече седмица не съм спала и не мога да разбера дали е вярно или не. Моля да ми отговорите на въпроса колкото се може по конкретно, благодаря предварително и искам да кажа че много си ги обичам и ходя на всяко тяхно участие - райнето е много сладка и винаги ми бута автографи в ръцете и казва че ме обича, искам също така и да ви желая приятен ден иии бай! :) "

К. - :confused1:

 

Р. - Благодаря за въпроса Танче, амииииии кой знае - намеци много в последните 10 години ама той горкия не ме разбира както трябва, най накрая гледай ще се ожени за гърчавата Светла. О.о

 

УТ. - Нека да зададем въпрос и към Косето тъй като днеска не се обажда много - тежка вечер снощи, Конце?!

 

К. - Първото което е - казвам се КОНСТАНТИН! Второ - снощи имахме голям купон на едно мое участие - Backstage имаше цяла купчина с странна бяла прах - опитах я един път и преди да разбереш не остана нищо. И така.. :scratch: Биричка?

 

УТ. - Констартин - в студиото не разрешаваме да се пие алкохол. Сега за последно искаме да изпеете част от ваша песен.

 

К. Аз шъ ви изпея една моя уж нова песен - "Аз показвааам ти повтаряяяяш - аз затварям ти отваааряш си кракааата и гмуууррр в шундатааа..."

 

Р. - :pokey:

 

К. - :boxed:

 

УТ - :1000 (10):

 

УТ - Хайде повече време нямаме - Райне за съжаление няма да чуем твоето пеене (и без това не можеш)

Очаквайте следващото интервю с най - красивата - най - интелигентната поп фолк певица на днешно време - МАРИЯ! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

дИвана снима "Ядене всеки ден"

 

8518_125911744589_47773839589_2275501_535140_n.jpg

 

Гостува и на Ути:

 

Ути: Здравей Ивана,как си днес?Виждаш ми се напълняла.

дИвана: Оляяяя,топчо!Напълняла съм,но това е от стреса.Докъто Бог ме подкрепя и феновете ми също,аз няма от какво да се срамувам.Донесла съм и изненада,кутия бонбони от чужбина.

Ути: Но тя е празна?

дИвана: Казах кутия,не бонбони.Сега ще кажеш,че копирам Ростислава,но не е така.Достатъчно зряла и компетентна жена съм по всякакви теми.Квантовата физика ме е научила да се браня в живота.Винаги мъдростта ме е спасявала.Впрочем шапката ти ще седи по-добре на мен.

Ути: Стига толкова приказки,че вече съвсем ще ни свалят от ефир.Нека преминем към готвенето.

дИвана: Аз не съм дошла да готвя,аз съм жена с морални ценности и духовна висота.Всички да замълчат и нека,нека всеки погледне към небето и да си пожелае нещо.Аз съм сигурна,че на добрите хора им се случват само лоши неща.Междодругото харесвам интрото ви,ще направя кавър и на него.

Ути: Тъпа както всеки ден,от тук небето дори не се вижда!И къде са ми продуктите да го еба?

дИвана: О сладур мръсен,няма ги.Нуждаех се от загрявка,пък и имам да снимам клип на най-новата си песен "Ядене всеки ден".Тя е посветена на моето ежедневие от 7-8 години насам.Откраднала съм я с много чувство,това е поредният ми кавър на Индира.Този път не смятам да й плащам авторските права,още й се сърдя за дето не ме почерпи преди 35години.

Ути: Преди 42,но както и да е.Аз не знам защо изобщо поканихме теб,но тъй като няма да готвим,ще ни кажеш ли все пак нещо?

дИвана: Щом няма да готвиш-чус моето момче.Аз не съм дошла за пари,за мен те не са най-важното.Не правя всичко за слава и пари.Последно изчетох "Шифърът на Лео" и той ме научи,че ако докъто четеш ядеш и не се движив въобще,можеш да качиш изумително много,чак аз се удивих.

Ути: Твоята колежка Хyбиби е тук с приятелката си Наргиз в публиката,здравей Бибке,ще кажеш ли нещо за колежката си?

Биби: guzellere bakarsin yuregimi qkarsi soyle soyle sevgilim benden neye kacarsin gel yanima yanima seviselim can cana haydi nargiz gece gunduz gezersin kafayida cekersin mastikayi icersin beni nedenuzersin bana oyun sen yapma yuregimi sen yakma cokcapkin.

дИвана: Всичко разбрах,но няма да го споделя с вас,благодаря ти и нека,нека всички погледнат към небето..

Ути: Млъкни ма,циганкоооооо.Последен въпрос,любим спомен от детството?

дИвана: Банички,мекици,кьопало...на баба ми.

Ути: С това нашето предаване завърпва.Надяваме се да ни има и другата седмица,ако не можете да се гръмнете.

 

Турската част съм я копнал,да не си помислите,че съм турчин :mf_surrender:

Редактирано от Skruki
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана с нов разтърстващ клип към заглавната песен от албума "Пълней" + експлозивния текст и интервю кои песни ще включва албума "Пълней".

 

1048821E.jpg

 

"Пълней"

 

За кой ли път се оригваш?

 

Дали със тебе ще разпускам?

Хубаво ли ще закусвам?

Третия поднос ми го спести!

Въздух ли не ми достига,

кръвното ли ми се вдига

или храната ми спести?

 

Опасно вкусно си ми,

вече се притискам,

дай ми да се храня бе БЕЙ!

 

Сега ще си кажа пълней

за да ме искаш.

Ще си кажа пълней,

и после да ме бършеш.

Ще си кажа пълней,

нима не годуваш?

Всъщност казвам ти ПЪЛНЕЙ!(2)

 

Всяка супа е с възбуда,

всеки допир-морков удар.

Ти ми разнасяш до зори,

нещо в мен не достига,

твоя морков подозирам,

всякаш хапването ми сви.

 

Опасно вкусно си ми,

вече се притискам,

дай ми да се храня бе БЕЙ!

 

Сега ще си кажа пълней

за да ме искаш.

Ще си кажа пълней,

и после да ме бършеш.

Ще си кажа пълней,

нима не годуваш?

Всъщност казвам ти ПЪЛНЕЙ!(2)

 

Не,недей да ми казваш пълней.

Не,недей да ми казваш пълней.

Кажи ми Дивано "О gey".

Кажи ми Дивано "О gey".

 

Не,не,не,не недей ми казвай пълней.

Не,не недей ми казвай пълней.

Кажи ми Дивано "О gey".

Кажи ми Дивано "О gey".

 

Сега ще ти...

Сега ще ти...(изям моркова)

 

Припев:...

 

По-късно интервю за албума от самата Ивана!

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ултра Ташак идва с гръм и трясък към вашите домове с поредното невероятно интервю. Както ви обещахме - гост днес ще бъде една от най умните, красиви, талантливи, богати изпълнители евър - тоест МАРИЯ!

 

УТ - Добър ден Маре, благодарим че дойде въпреки натоварената ти програма за тази седмица.

 

 

М - Ми да и аз мисля, че нямаше нужда да идвам, но иначе пак ше почнете да мецате по вестниците, че Мара отварачката пак се надува. :)

 

УТ- Добре, нека направо да започнем с въпросите пратени по електронната поща от твоии фенове. Първият меил пратен за теб е от мАрИичетУ–дъ–бест от София на 14 години. И тя пише - "ХейЙйЙ СлАдУрКоВцИи :*:*:* КАк СтЕ Ккакво ПрАВиТее, ИсКаМ дА ПоПиТАм МаРиичЕтуУ ДаЛи СкОрО вРеМе Ще ПрАвИ НоВ КлИп ИииИии ДаЛи МиСлИ Да ИзДаВа АлБууМчиИи :*:*:* хАЙдЕ чАуу ЗА сЕгА МноОГо цУнКиИи ОТ мЕНнн :*:* ~~!~~ :*"

 

M - Нека да погледнем към нещата по така трезво и повърхностно и ще се осъществи всичко което искаме да се свърши за тази година - Нов албум няма да има, а за нов клип ще си помислим.

 

УТ. - Ето дойде и второ писмо към теб, нека да го прочетем - Писмото е от "Chalgata_da_mr3 - на 99 год от град: The Hell - Марио ма, мислиш ли, че устата ти може да стане по широка и сплескана от сега?! "

 

М- Такива отрепки не заслужават да им отговарям даже! Моля за следващ въпрос!

 

УТ - Маре, други въпроси за съжаление няма, но някой от редакцията със сигурност ще измисли ... Нека да почакаме минутка или две...

 

М- Само ми губите времето - знаете ли вие от къде съм започнала?! Нивото на което съм в момента е дебилно високо - Не знам даже какво правя още в България. ЕЛЕМЕНТАРНИЦИ!

 

УТ- И така дами и господа мисля, да приключа това интервю тъй като мега звездата на поп фолка още малко и ще направи студиото на прах. Очаквайте следващото ни интервю да е изненада за всички вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4860_107990122704_745742704_2173393_5028515_n.jpg

Цветарка Янева пусна "Като глист"

Цветарката на поп-фолка пусна поредното разочарование в кариерата си. Новата помия се казва "Като глист" и в него "НЕскандалната звИздЪ" блее "Ти не ме щеш, ама аз не мога без теб!". Близки до Цура шушукат, че "шедьовърът" е посветен на Митьо Пайнера. Причина за това е, че на Цецинка и било обещано след 345663 задни прашки, 125 свирки и 73 турски чекии да се превърне в звезда №2 на поп фолка ... или инъче казано - Джена №2. Наш'то мръсно цвете се ядосало много от факта, че обещанията останали само на думи от страна на чичо Митко, относно нея - тя била тип-топ в креватните си изпълненията. След празните думи /и други неща/ на ненавиждащата го певачка не и оставанал друг избор, освен да следва формулата *боза + боза = помия*.

 

- - - - - - - - - - - -

ps. - V O G U E, ВАНКО_2, the_sex_symbol и cerveau сте №1, възхищавам ви се, прекланям се пред таланта ви! (rock) 1000%20(29).gif

Редактирано от his72
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава подари песен на колежката си Ивана, но с променен текст! Ето го и него:

 

 

Супа с кюфтета

 

 

Гледам ги на масата до мене са сега

 

Усещам ги,макарони с кетчуп, честно ли е

 

Тъпча се, доливам чашата си с айран

 

А във фурната ме чака пиле с пармезан…

 

 

 

Има ли в менюто ви татарски кюфтета,

 

Луканки ми дайте и двойни мезета

 

Всичко изядох и свърших тавата,

 

Не беше безплатна дори мусаката,

 

Наполовина сега се наядох,

 

бобеца свърши всичко изядох,всичкоооооооооо

 

 

Гладна съм, започвам супата ми с кюфтета,

 

Тъпча се и отговора зная-вкусни са

 

След това, сипвам си в чинията мезета

 

А за десерт ще изям 10 парфетаааааа

 

 

 

Има ли в менюто ви татарски кюфтета,

 

Луканки ми дайте и двойни мезета

 

Всичко изядох и свърших тавата,

 

Не беше безплатна дори мусаката,

 

Наполовина сега се наядох,

 

бобеца свърши всичко изядох,всичкоооооооооо

 

 

 

 

 

 

 

По тъпо нямаше накъде1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Андреа (Univъrsela) веднъж пяла цял концерт въпреки хроничният сюргюн, които я мъчила през цялото време.

Талантливата певицата хванала сьоргюн соратлъ преди един от концертите си в Молдова, но не искала да разочарова комунистите и затова стискала яако до края на шоуто.

„Най-тежко беше на сцената в Чадър Лунга преди две години. Бях хванала сюргюн, но все пак излязох да пея. Жестоко ми се акаше през цялото време. След изявата влязох в прокопаната тоалетна и просто не можех да спра”, признава Андреа (Univъrsela) в интервю за списание "У".

„Тълпата викаше Uni - vъrsela, Uni - vъrsela ,Uni - vъrsela , искаше бис. А на мен ми беше неудобно да пратя Кобрат да излезе и да им каже: „Я млъкнете за малко, тя в момента сере!”, обаче всъщност точно това беше истината”, допълва певицата.

Андреа (Univъrsela) не е единственata музикант, пострадалa от тежки стомашни проблеми по време на концерт.

 

Гергаъна , братушедката на Pigi Д1й, се почувствала толкова зле по време на концерт на „Пайнер” в Урбрумблица, който събира 80 седящи посетители, че се изпусналa направо на сцената.

„Бях яла цял ден едро смлян пастет и хванах стомашна треска или партаклъ. В един момент скочих и докато се приземявах, си казвам: „А, това не е добре!”. Обаче се наpах преди да изляза от сцената”, признава дебелата блондинка, загубила девстеността си вчера.

След напълно неочаквания миризлив инцидент поставили от едната страна на сцената 200 литров бидон, които певицата използвал вместо тоалетна общо 2 пъти и го напълнила до неузнаваемост по време на шоуто, съобщава Панасоник.-.айдиас.-.фойлаиф.com-de.uk-usa.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Година 2009.

Месец Октомври

Действие Столично кафене

Седят си две мадами и си пият кафето. По-наблюдателните гости на заведението познаха тези фигури - те бяха на на фолк фуриите Гъзория и Иваница. Двете водиха бурен диалог. Разговора беше доста интересен за двете звезди.

- Оф тоя месец имам два много важни ангажимента - каза русенската Прима.

- Така ли, блазе ти. Какви са ти ангажиментите - попита заинтригувана айтоската Мега.

- Ами ще пея на откриването на селската баня в Каспичан и после в читалището на с. Чалгарово. - каза видимо доволаната Гъзория. - Ами ти няма ли да пееш някъде?

- Тоз месец съм в почивка. Ще ходя на откриването на Месокомбинат в Монтана. - облизвайки се каза Иваница.

Двете бяха потънали в разговор и не осъзнаваха какъв интерес предизвикаваха в посетителите на кафето. Повечето се питаха кои бяха тези важни дами. Изглежадха им познато. Само някои от тях отдавна се бяха досетили, че това са Примата на фолка, долен и отричан от интелегенцията жанр и колежката й и нейна наследница Магазвездата Иваница. През 90те Гъзория беше най-актуалната певица на българския пазар. След това стана известна с хилядите й пластични операции - нов нос, нови карака, нов гръден кош, нови зъби, нови пръсти на ръцете, първо си махна, после пак си сложи две ребра, присади си нов скалп и навсякъде парадираше с високия стандарт на живота й. Носеха се легенди за мъжете в живота на Гъзория, свързваха я с толкова мъже, че сигурно е била с по трима на ден.

Иваница бързо си спечели репутацията на новата голяма звезда на фолка, след като певеде и преиздаде дискографията на повечето сръбски изпълнители, и най-вече на любимката си КомИндира. Охулния живот се хареса на Иваница и тя силно се промени, обема й се увеличи два пъти, а апетита три. Славата на Иваница се задържа за цели 3 години, което беше добро постижение за фолк звезда.

Макар повечето почитатели да милеха, че фолк певиците се ненавиждат, това не беше истина. Гъзория и Иваница бяха доказателство за това. Всъщност те всяка неделя си пиеха кафето заедно с друга бивша голяма звезда на фолка - Корнелия. Тя често закъсняваше и това изнервяше двете й приятелки.

-Айде бе тая Корнелия няма ли да се появи вече - изпъшка Иваница.

- Е сигурно записва новия си хит - смеейки се каза Гъзория.

Тази реплика предизвика бурен смях и в двете певици. Всъщност Корнелия караше бясно към срещата. Закъсняваше, защото тъкмо си беше купила нов вибратор и нямаше търпение да го изпробва. Този път се беше престрашила и си купи най-новия ултра модерен вибратор. Корнелия беше популярна със своята свръхсексуалност, неособено големи гласови данни, два хитови албума в края на 90те и завидно дългата кариера, която специалистите във фолка опеделяха за втората най-успешна дълга кариера след тази на Гъзория. Бягайки към заведението, където я очакваха двете й дружки, Корнелия съзря на вестникарската бутка новия брой на списание Нов Фолк. На корицата му грееше поредната нова свъх звезда на фолк музиката - Мандреа. Това предизвика ядосана гримаса по вече старото лице на Корнелия.

-Е карйно време беше - възкликна Гъзория при появата на Корнелия.

-Извинявайте, ама имаше голямо задръстване в центъра - каза зачервена Корнелия, която още усещаше вибратора в утробата си. - Леле видяхте ли я тая. - изсъска Корнелия хвърляйки на масата новото списание с Мандреа.

-Ъ, коя е пък тая - зачудено каза Иваница

-Ми няква си Мандреа - злобно каза Корнелия - И тя ме имитира. Всички искат да са като мене. Ама тая е прекалила, сложила си е по-големи цици от мен. Оф, трябва да си запиша нов час при доктор Стоянов. Така де няма да се оставя на няква си пикла.

-Ма погледни я тая ма, не може да ни стъпи на дясното зърно - каза гордо Гъзория.

-Оф права си муцка - каза Мис Чипровци.

-Ми чухте ли новата песен на Простислава.- запита Иваница.

- Тая ни изяде хляба - загрижено каза Корнелия.

-Да й окапе косата дано - каза Иваница

-Дано да напълнее и да се освини, нищо лично Иваница - каза Гъзория.

-Хит да не види 3 години - допълни Корнелия.

-Отивам до ВЦто - каза Иваница - боба от обяд напира.

Докато ставаше Иваница, на другите две им се счу онзи звук на газово освобождаване на организма. Докато Иваница вървеше към тоалетната, двете и колежки не спряха да си говорят.

-Пу виж къв гъз е отпрала Иваница - подхвърли Корнелия

-Цял ТИР е станала - смеейки се каза Гъзория.

-Ми тя е вече на възраст, що не вземе да се пенсионира - каза русокосата дама.

-Е нали има още хляб в нашта музика, пък нали знаеш където има хляб там е и Иваница - каза Гъзория.

И така два часа трите гранд дами обсъждаха новостите и си припомняха миналите времена на фолка. Обсъдиха повечето си нови колежки - Къпина, Резилия, Гуцкана, Милвана, Тъпнелия и др.

По същото време край заведението минаха Простислава и Милвана.

-Виж пенсионерския клуб се е събрал - каза Простислава.

-Ами хора без вани - каза Милвана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поради огромния интерес и добрите отзиви на първия ми разказ, реших да има продължение. Наясно съм, че продълженията нямат успеха на оригинала.

 

Беше поредният слънчев ден от Октомври. Някъде по обяд откъм банята се чу румолене на водата и плискане във ваната. Както се досещате Милвана правеше любимото си занимание за релакс - плацикаше се във ваната. Меките аромати я бяха опианили и тя дори си припяваше един от хитовете на своята колежка и съперница за сърцето на вафления бос - ГдесиСлава. Внезапно телефона звънна и Милвана се разбуди.

-Ало кой йе бе-каза с типичния за Източна България акцент Милвана.

-Аз съм шуки - се чу отсреща-Къ ни ма пузна- с почти същия източно-български акцент.

-Оу, Прости ти ли си?

-Чи кой друг ма?

Двете се оговориха да се видят по-късно в София, когато новата вафлена кралица се дотъри от старата в новата столица. Милвана стана символ на българската секс-революция, тя беше срена класа фолк певица, но изневиделица, съвсем случайно в интернет изтече видео с нейното любимо занимание, за което вече споменах. Това изтреля Милвана във фолк небесата, тя стана актуална и намери принца на бяла вафла. Заедно с Простислава бяха приятелки от преди да станат много популярни. Простислава беше почти иделно копие на Мегазвездата Иваница - от дълбоката провинция, доста закръглена и за най-голямо щастие на продуцентите си с голям естествен бюст. Никой не отричаше гласовите й възможности, но Простислава далеч не беше обикновена фолк звезда, поне в началото. Тя беше свита, неразговорлива, срамежлива, с ниско самочувствие, безинтересна за жълтите медии. Това доста пречеше на ПР екипа й. Изведнъж Простислава се промени - стопи се наполовина, започна да пее песни с червени точки, промени имиджа си от обикновено момиче в истинска бляскава фолк звезда с всичките мъже, предизвикателни тоалети и скандали. Сексуалната култура на добруджанския славей коренно се подобри.

В същото време на другия край на страната, по-скоро в Македонския край, Резилия пиеше следобедното си кафе. Четеше интервю с нейната колежка Тъпнелия, която обясняваше колко е влюбена в новото си младо гадже. Тънка усмивка се прокрадна по лицето на Резилия. "Кат не може да има богат и стар, си е взела млад и беден с Москвич" - помисли си Резилия и се усмихна широко. Резилия погледна от верандата и видя как възлюбения й Чоко си игае с отрочето им. Изведнъж Резилия получи SMS. Те взе телефона и този път и отне само 3 минути за да отвори SMSa. Загрижената физиономия на фолк звездата издаваше неприятната новина. Резилия извика на Чоко:

-Заминавам за Димитровград, за среща с шефа.

Русокосата бомба запали колата и с мръсна газ отпраши към тракийския град. След няколко часово пътуване Резилия стигна до Димитровград. Пред сградата на Комбайнер студио паркинга беше пълен с коли на фолк гърли. Резилия се зачуди какво става, но този казус беше твурде сложен за нейните ментални способности. На входа Резилия се сблъска с Цицилвия. Изненадата на Резилия беше пълна - "Защо му е на шефа да говори с пропадналите му звезди?".

Всъщност Резилия не знаеше, че SMSа които беше получила и гласеше веднага да се яви в Димитровград, беше разпратен на всички звезди на Комбайнер.

В огромната зала Резилия съзря Гъзория, Иваница, Корнелия, Гуцана, Мандреа, Простислава, Милвана, Къпина, Джуна, Марджука, Соня Зимбабвска, Филена и всички останали, но погледа й се спря на Тъпнелия. "Напълняла и погрозняла е" помисли си Резилия. От своя страна Тъпнелия и хвърли най-злобния си поглед. В залата влезе Чичо Митко Комбайнера, демек шефа.

-Тъй. Дами и господа - обръщайки се към Мангалиян, Борис Пикасо и Наркостантин каза чичкото.

-Събрах ви днес да обсъдим финансовата криза и отражението й на нашия бизнес.

-Ма Чичо Митко ние нищо не разбираме от финанси - каза Вайна, която с македонския си нрав не можа да се стърпи.

-Говори за себе си - каза Вагда, която се гордееше с това,че е студентка специалност финанси.

-Спокойно момичета. Не сме се събрали за да решаваме как да спасим икономиката от кризата.- сопнато каза чичо Митко. - Просто искам да ви кажа,че ви намалявам хонорарите и ви предупрежадвам да затегнете коланите.

-Оле ма моя е на последната дупка - възмутени каза Къпина.

-Не буквално ма - смеейки се каза Мъни Дачева, побутвайки Мелина.

-Ма сига как ша ходя на любимото ми спа - промърмори Тръткяна.

-Оу, ма саламите и пастите поскъпнаха - загрижено каза Гуцана.

-Не забравяй и сланинката и мезенцата - допълни Иваница.

-Ма аз има 13 пластични операции този месец - декларира Гъзория.

-Пък и дилъра не дава на вересия - тихо промърмори Наркостантин.

-Тишина, тишина - извика шефа. - Не ме интересува от какво ще се откажете. От днес нататък няма да плащам за цици, носове, зъби и т.н., клиповете ще ги снимате с едни и същи дрехи само ще си ги разменяте, в един ден трима от вас ще снимат клип, за да намалим пътните разходи и гримьори и фризьори ги забравете, сами ще се правите. И няма да има концерт за годишнината на телевизия Спътник в зала 1 на НДК, а в Читалището на Димитровград.

-Ма как ще ни се отрази на имиджа това- изплака Простислава.

-Спокойно , нашите ПРи ще се погрижат.

На следващия ден всички медии гърмяха " Комбайнер се връща към корените си, концерта за годишнината се пренася в меката на фолка - Димитровград", "Фолк певиците се лишават от глезотиите за да са добър пример".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Рени се завръща с "Влюбих се опасно в комшията отдясно"

01.jpg
"Влюбих се опасно в комшията отдясно" е най-новата песен, с която българо-словашко-албанско-сръбската звезда Рени стартира новия музикален сезон. След като роди втория си син близо четири месеца Рени се опитваше да измисли тази песен. Най-трудното беше намирането на текста и изработването на добър аранжимент, споделят от екипа на певицата.

"Влюбих се опасно в комшията отдясно" е в типично шлагерния стил за българо-словашко-албанско-сръбската звезда, а присъствието на живи инструменти като последен модел синтезатор и монофонични семпли придават ново звучене в българския поп фолк. Текста на песента е дело на Тина Денчева и Людмила Гайтанджиева, музиката е на Борис Павлов - Бобо, аранжимента е на Горан Йекнич. "Влюбих се опасно в комшията отдясно" е записана в студиото на композитора в Узбекистан, където Рени вече е печелила 3 награди за златен албум.

"Винаги ми е било мечта да работя с такава добра певица като Рени. Радвам се, че си няма понятие точно какво иска и прави компромиси, както с текста на песента, така и с музиката и аранжимента, които са неразделна част от едно музикално произведение", сподели Горан Йекнич. Очаквайте скоро цялото интервю с него по повод работата му с Рени. Песента "Влюбих се опасно в комшията отдясно" ще излезе в сборната есенна компилация на "Кантера мюзик", а премиерата на песента ще бъде в телевизионното шоу "Ако зажалиш..." на 23 октомври, сряда!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени се завръща с "Влюбих се опасно в комшията отдясно"

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

 

 

 

А ся от мен:

 

 

12395965.jpg

 

Експлозивна новина получи nofvolk.kz преди броени минути. От PR отдела на „Оцко Мюзик" официално ни съобщиха, че условията по контракта между тях и Еймананула са предоговорени и продължават начина на работа с нея, както преди.

 

„Еймананула е имала нужда от предъвкване и преосмилане на нещата и вече е напълно убедена, че желае да работи само с Оцко Мюзик", уточняват от албано-македонската мюзикалната компания. Така турската сага около бизнес отношенията им приключва и бъдещето на певицата вече е ясно. Очаквайте и становището на Еймананула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela pinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...