Jump to content



Евровизия 2024 - Финал - 11 май, 22:00


Препоръчани коментари

Много съм доволен Франция е реалният №3! А Ирландия №4. 

От години не бях познавал победителя. Казах ви, че Хърватия е по-слаба. И тъпите буукита не познаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

И така съм съгласен. Остердал да си подава оставката до понеделник. 

Ами наистина заслужена победа. Перформънса беше ТОП изпълни перфектно песента. получи рекорден брой точки от журито

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

В шок съм

 

52% - 14%

Screenshot_20240512_002527_Opera.jpg

Реално на телевот познаха, но хърватите пропуснаха, че сценично трябва да са бетон за победа. Все едно гледах БГ през 2013. Твърде балканско, евтино. И леко към Монескин вайб.

Швейцарецът бе много по-идеен, богато вокално и сцениично. Да не говорим колко брутален въздух има, за да звучи като на запис. Песента пък съчетава няколко жанра, така че да се хареса на млади и стари. 

А тия шарани - тв зрители - как всяка година се връзват еднакво? Ще ми дават по 300 точки на У и И. Голямо съжаление. Като им дадат победата какво ще стане? Ето защо се радвам, че има жури. Дано го върнат и на полуфиналите.

И все пак се оцени и истинската музика и пеене. Франция не я брояхте за нищо, а реално е №3. Дори на телевот се оказа по-силна от Швейцария (май) Хахах

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

 

И все пак се оцени и истинската музика и пеене. Франция не я брояхте за нищо, а реално е №3. Дори на телевот се оказа по-силна от Швейцария (май) Хахах

 

Да, с една точка 😀

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Semi-Final 2 results:

Israel: 194
Netherlands: 182
Armenia: 137
Switzerland: 132
Greece: 86
Estonia: 79
Latvia: 72
Georgia: 54
Austria: 46
Norway: 43

Czechia: 38
Denmark: 36
Belgium: 18
San Marino: 16
Albania: 14
Malta: 13

Semi-Final 1 results:

Croatia: 177
Ukraine: 173
Ireland: 124
Lithuania: 119
Luxembourg: 117
Cyprus: 67
Finland: 59
Portugal: 58
Slovenia: 51
Serbia: 47

Australia: 41
Poland: 35
Moldova: 20
Azerbaijan: 11
Iceland: 3

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелеп победител. 

И Хърватия, и Украйна заслужаваха. Украинките ми бяха на репийт тия дни, а Лазанята направи страхотна песен. 

Евровизия настъпва една и съща мотика. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже... 20 години по-късно от Азис това ли е модерно сега в Юръп?

Поне Азис го правеше с блясък и пайети, а този е като парцалена кукла, намерена в Припят до Чернобил....

В какво се превърна тоя конкурс. Добре че не участваме вече.

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Швейцария! Абсолютно заслужена победа! Радвам се, че букмейкърите не познаха.

Много напрегната Евровизия, нямах търпение да свърши...

Догодина се надявам нещата да са по друг начин. Ако трябва да участват 30 държави, но да е като хората. Швейцария е богата държава, не е печелила от много години и мисля, че ще се постараят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , FikLena каза:

@meleto познаа. Цюрих 2025

 

 

за първи път слушам и гледам и ще кажа, че песента е много яка с тези 2-ри и трети гласове в нея, а изпълнителят е много добър и техничен вокалист. Розовата поличка е топ.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FikLena каза:

Това ли?

 

Същата.

Да не говорим, че публиката избухна както никога на финала. Пееха по-силно и от Мери. Други я имитираха и се опитваха да накарат публиката да пее с тях (Латвия, Армения и т.н.) но приема далеч не беше като техния. 

Няма да лъжа, очаквах повече вот от публиката. 11 точки е твърде малко за такъв хит. Тя е и от най-гледаните видеа в канала на Евровизия.

пс: А ти нали беше гурото на Евровизия и от 10 дни повтаряш, че печели Хърватия ? Никакво гуро не си!

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...