Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 час , Just_Me каза:

Остана само някоя гръцка да кавърдиса и мина Балканите 😄 и нещо турско става..

Сигурно дует с някоя от неговите 😂

Неговите не са жени, а най-обикновени труженички. Никому неизвестни тройници от народа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Just_Me каза:

Остана само някоя гръцка да кавърдиса и мина Балканите 😄 и нещо турско става..

Сигурно дует с някоя от неговите 😂

Нали Счета беше казала че за лятото подготвя трети дует с Гъбин. С нея е сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен нито едно качено стори от концерта на Стругаро от хората,които следвам в инста или имам в приятели във фб. Явно контактувам само с интелигенцията.😮‍💨💅🏻

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Беше голяма тръпка и емоция! 15 000 човека - препълнена зала Арена София! Над 4 часа концерт! От месеци се вълнувам с Тони, вълнувах се и снощи, че бях част от това...

pr на стораро. 15к зрите.и 4ч лайв. Публика има, но спи. Поне от клипа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Тони Стораро 25 години на сцена

това е. На Жалка хич не й се получава с концертната публика. Не става с подвиквания. И компромисно пеене. И опити да прехвърли на публиката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Азис - “Бог ли ме наказа” | 25 години Тони Стораро

изглежда на Азис се кефят... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на тия всичките гост звезди се чудя не им ли й е малко неудобно нито един от тях да няма подобен голям концерт в Арената,а трябва да се унижават да ходят като гости, то си е бил някъв сборен концерт,подобен на тия на Планета,щом и самостоятелните си ги е правил на дуети…  явно не е мислил,че ще напълни залата сам… 

Преси ще им покаже как се прави ноември месец… силно се надявам да подбере и правилните песни и да изнесе сама концерта си, както се очаква от феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама този концерт верно е бил голям миш-маш, не само, че е било сборен концерт с 15 гости. То се е пяло чалга, фолклор и песни на Лили Иванова? Уж е 25 години Тони Стораро? Не знам, идва ми много необмислено всичко. Иначе браво, че поне залата е била пълна, но категорично не заради Стораро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че концерта на Тони изтегавя и то доста. Сигурен съм, че едно 10-15% от изпятите песни хората ги чуваха за пръв път. Около час, час и малко в началото само пя балади, но то такива са си му песните просто.  

Първоначално Тони Стораро беше изключително притеснен и му личеше, едва след средата на концерта се поотпусна. Пеенето му беше бетон през цялото време. 

Концерта наистина бе над 4 часа, като аз лично бих го съкратил поне наполовина откъм песни. То не бяха гръцки песни, народни песни, песни на Лили Иванова, патриотични песни, направо сякаш човека знае, че това му е първия и последен такъв концерт и беше решил да изпее всичко възможно. 

По отношение на залата - пълно беше, но такива гръмки изказвания за 15 хиляди са силно преувеличени -  имаше свободни места тук и там. 

По отношение на гостите: 

  • Емилия излезе видимо ядосана и намръщена на сцената, чу се, че е е имало напрежение зад кулисите нещо с Галена. 
  • Емрах пя "2,3,4" и на места обърка песента, но беше много свеж и пеенето му беше задоволително 
  • Алисия беше топ
  • Галена - неадекватна, особено като почна да мята гюбеци и да се върти като шаврантия около Стораро. Наистина не и отива, разочарован съм. Каза, че той бил първия и повел крак и тя и нейните колеги щели да последват примера за концертна дейност. 
  • Фики - като изключим стайлинга му всичко друго беше на ниво. 
  • Софи Маринова - няма какво да я коментираме, вечната класа. Изпяха три песни на Лили Иванова, Две лъжи и Стари рани. 
  • Азис беше нелеп - излезе с рокля като от едно време и имаше интро с видеостена. 
  • Деси Слава - желязна откъм пеене, но кошмарна откъм визия. 

Усещаше се липсата на организация някак през повечето време и лек хаос. 

Доста пъти споменаваше България, българския народ и това, че се гордее с това. Тони е глас, човек и артист, с който трябва да се гордеем. 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ANGEL каза:

Емилия излезе видимо ядосана и намръщена на сцената, чу се, че е е имало напрежение зад кулисите нещо с Галена. 

Тръпнех да има селски скандал

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава не бе овършала Фикрет, още щеше да се има със Стораро и щеше да бъде поканена. Ма тъй като тя не присъства и ся концерта не ви харесва и видите ли тя щяла да покаже как се прави. Дрън-дрън та пляс. Ако беше поканена щяхте да ахкате и охкате как отдавна не са се събирали толкова много от актуалните изпълнители, че и за концерт и тн, и тн 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ви чета, изглежда Стораро си е наел най-голямата зала, но го е обърнал на освободено чалга участие. Необмислен репертоар, импровизирани дуети - някой друг се присъединява дори на соловите му песни, Лили Иванова, народно... Да наемеш Арена и да я превърнеш в кръчма.

Непопулярно мнение: за мен Софка не е особена класа. Лепнат й е етикет, че е най-големият глас, а и хората обичат да се смеят на простодушието й, това е. Аз не бих я слушал с часове. Трудно би ми било да изброя 10 нейни вечни хита, камо ли самостоятелни. Някой помни ли изобщо какво съдържа последният й албум, ароматизираният като на Мира? За мен тя е малко като чалга варианта на "известна с това, че е известна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах няколко видеа от концерта, доста нелепо и хаотично е било. И ако наистина е било 4 часа ...

Тя Евровизия беше по кратка и по интересна :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, ANGEL каза:

Емилия излезе видимо ядосана и намръщена на сцената, чу се, че е е имало напрежение зад кулисите нещо с Галена. 

Сигурно не са успели да си поделят Светослав 😂 Старата любов ръжда не хваща 🤣 Шегувам се..Но интересно кво делят 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

 

  • Галена - неадекватна, особено като почна да мята гюбеци и да се върти като шаврантия около Стораро. Наистина не и отива, разочарован съм. Каза, че той бил първия и повел крак и тя и нейните колеги щели да последват примера за концертна дейност. 
  •  

 

Интересно. Емилия и Галена уж бяха много близки.
Казала е това? Веднага два шамара през устата и зад врата!
Глория? Анелия преди години? Ако говори за сегашно време - СОФИ МАРИНОВА къде я слага? 
Глория бързо да й забие няколко шЪмара, като разбере това!

Азис с рокля! Най-накрая да бъде интересен! Разбрал е, че вече като чичка (дядка) е скучен и е решил да направи нещо по въпроса. Сега да купи червило и лак за нокти от Преслава и да се гримира!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, fengergana каза:

Със сигурност това беше последният концерт на Тонката. Най- много Фики след някоя година да направи пак такъв селски събор.

Явно истината е различна от раздутите гледания. Без Преслава е било вяло и скучно! Ноември месец вече ще се разбере коя е:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейта към Галена в този форум е доста насилен. Вече дори и на счетоводителката че издишала накриво й е виновна?

Като гост се е представила доста добре. На Шефката освен да играе какво да прави, да реве ли?! 😭

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Хейта към Галена в този форум е доста насилен. Вече дори и на счетоводителката че издишала накриво й е виновна?

Като гост се е представила доста добре. На Шефката освен да играе какво да прави, да реве ли?! 😭

 

Не мисля, че в този форум има конкретно голям хейт към Галена, в предни години може и да е имало, но не съм обърнал внимание. Естествено, че има някаква малка доза хейт и към нея, но то към коя ли няма? Щом като се говори за някой, значи той е успешен. Тези които са залязли, защо не се обсъждат според теб? :D Някои от старите кучета, например.... Примери много.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...