Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 33 минути, ANGEL каза:

Единствената причина Галин да бъде в Белград е да се изчука с брата на една от Ураганките, който е фитнес-инструктор, да уреди правата на песента от Яла и Буба, и да се облажи покрай аферата на Десита с Вояж. Нали все пак е на всяка манджа мерудия. 

Той с толкова акъл, че взе смотана песен от Джала и Буба, имат къде-къде по-хубави парчета 😄

Иначе още се следва със Саня Вучич, може да го огрее 😄

Бил е в Белград и да се види с Деян Костич, беше го качвал на стори + едната негова Алфа (забрайх й името) пусна кавър на песен композирана от него. Според мен е накупил още нещица, бе пускал как в колата си слуша дуетът на Костич с Прийович.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Той и Ганев не е вадил нищо впечатляващо тази година. Въпреки че като качество е по-добър.

Реално Лудница и Улицата са на Асенов и са доста по-популярни от авторските Ганеви песни последната година.

На Емануела Свекървище също върви по-добре от Втори Дом и Първа Лига на Ганев.

,,Втори дом’’ и ,,Първа лига’’ са ми любимите песни на Емануела 😂😂 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, lucellent каза:

По-добре претоплена манджа от Ганьо отколкото каквото и да е на Асенов

Вече никой не може да си позволи претоплените манджи. Затова се пазаруват кавъри на поразия.

Както при Оцко - копи пейста си има срок на годност преди да стане неслушаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

КОГА Андра е имала някакви участия с бенд? Та тя изяви на синбек няма, камо ли с оркестър. Пак е предозирала и халюцинира. Забрави когато 2009-2010 тя самата беше фенка на "супер бързата чалга" и пускаше нови парчета не всеки месец, а на седмица-две. Точно тя доста спомогна за това разглезване на публиката, другите не можеха да й смогнат.

Няма такава двуличница и върти-опашка. Всичко ще извърти на зададен въпрос, само за да излезе тя чиста и елитарна, а фолка започна своя упадък точно, когато тя започна да се котира. Пошла, глупава, нагла и все друг й е виновен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Галин е искал Андон да го млати в дупарата и му е предлагал кариера в Алфа - сензационно!

че то кой не иска?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Обаче Галин вече чупи всички граници на лицемерие. Мазнеше се яко на Jala, Buba и дъщето на Цеца в прайма им за дуети. Даже беше няколко пъти в Белград на среща с Hurricane и след като са го отрязали или нищо не е станало, говори че балканските колаборации не били за него и искал да прави само с български имена. При Алпер е споделил и че с всеки който е искал да има дует, вече се е случило. Май забрави на кого се мазни вече 10 години, ама вече никога няма да го огрее.

на Роксана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

КОГА Андра е имала някакви участия с бенд? 

 

преди 57 минути, meleto каза:

ИзвинетИ, ама Андра кога е имала участия с бенд, че са й залипсвали?

:D 

свирила е на няколко кавала едновременно, това категоризра  като "участия" и "бенд".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

Гергана: Липсват ми самостоятелните ми концерти в НДК-тУ на културата

Лидия: Липсва ми когато издавахМЕ албуми 

Гера, ако беше направила в средата на 2004-та концерт в НДК - щеше да я ПРЕПЪЛНИ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Andrew Cunanan. каза:

Гера, ако беше направила в средата на 2004-та концерт в НДК - щеше да я ПРЕПЪЛНИ.

Неслучайно дебютантка с 1 година кариера е получила номинация за Певица на 2004:1000(19)::1000(33): Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Неслучайно дебютантка с 1 година кариера е получила номинация за Певица на 2004:1000(19)::1000(33): Кралица!

Извинявай за поправката, НО вярното е "Неслучайно дебютантка с 70 дни кариера и само 2 сингъла е получила номинация за Певица на 2003"! 💋

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Извинявай за поправката, НО вярното е "Неслучайно дебютантка с 70 дни кариера и само 2 сингъла е получила номинация за Певица на 2003"! 💋

И за 2003 ли? Още по-голяма Кралица тогава! Следя чалгата по-отблизо от 2005, но бях гледал сканове на някогашното списание "Планета" за предходната година и там ги имаше номинациите за 2004.:heart: Сега дебютантките се надпреварват коя ще постигне по-бързо външен вид на възрастта си на квадрат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господин "ама Ела, хабиби ми е първият кавър" (Гъбин), явно си е напазарувал яко от Сърбия, Румъния, Албания и тн. Качил е на стори откъс от новата си песен, кавър на:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Господин "ама Ела, хабиби ми е първият кавър" (Гъбин), явно си е напазарувал яко от Сърбия, Румъния, Албания и тн. Качил е на стори откъс от новата си песен, кавър на:

Още когато пусна дуета на Адам и Джия каза, че е купил още балкански песни за тази година.

Написал е че тази песен ще бъде дует с жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Още когато пусна дуета на Адам и Джия каза, че е купил още балкански песни за тази година.

Написал е че тази песен ще бъде дует с жена.

Остана само някоя гръцка да кавърдиса и мина Балканите 😄 и нещо турско става..

Сигурно дует с някоя от неговите 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...