Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 4 минути, DevilWish каза:

Имаш ли линкове? :D 

WWW.INSTAGRAM.COM

7,539 likes, 112 comments - sandraafrika on April 19, 2024: "Uskoro 💥💥💥 #DRUGARICESPAVAJTESNJIM".

и

WWW.INSTAGRAM.COM

2,025 likes, 28 comments - sandraafrika on May 7, 2024: "🔜🔜🔜 #KOMA".
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

7,539 likes, 112 comments - sandraafrika on April 19, 2024: "Uskoro 💥💥💥 #DRUGARICESPAVAJTESNJIM".

и

WWW.INSTAGRAM.COM

2,025 likes, 28 comments - sandraafrika on May 7, 2024: "🔜🔜🔜 #KOMA".

 

 

Коментар за Името ти:
 

Kakav debilan Text …

:D :D :D 
Какъв ДЕБИЛЕН текст. По-точно глупав, но наистина - дебилно е, че е взела ОТНОВО толкова наши песни. :D Сандра Дебила.
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

И на Меди и на Коцето песните не гърмят никъде, пък правят някакви хитови гледания.

На Фики цифрите пък абсурд да са реални.

Покрай нескопосаното пазаруване на Галин и други намазаха да купуват и да им се разминава. Вече не можеш да разбереш кое е хит и кое не е.

Само песента на Стораро според мен е реална в тази класация.

Е, "Пуши, пуши" си е стабилен хит?

и в тик-ток и от коли си гърми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Коментар за Името ти:
 

Kakav debilan Text …

:D :D :D 
Какъв ДЕБИЛЕН текст. По-точно глупав, но наистина - дебилно е, че е взела ОТНОВО толкова наши песни. :D Сандра Дебила.

Фенка си е на българската музика и тва си е 😄 Само не знам защо вместо да купува права, не плати на Ганев за една авторска песен, както Теа направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Фенка си е на българската музика и тва си е 😄 Само не знам защо вместо да купува права, не плати на Ганев за една авторска песен, както Теа направи.

Явно е фенка и на Галена... :D Може да е чула "Името ти" в нейно изпълнение и да е казала "ще й взема две песни".... То не бяха Зле разпределени, то не беше Неблагодарен..... От Илия Загоров, трябва да е на Глория? Сигурно и пред нея се прекланя. "Ох, кралицата майка".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Jouey каза:

Е, "Пуши, пуши" си е стабилен хит?

и в тик-ток и от коли си гърми...

Не ми е излизала никъде в Тикток, за разлика от Топ Топ където по едно време не можеше да скролваш без да я чуеш.

За коли също не съм я чувал, ще се разходя по магистралата.

преди 6 минути, Just_Me каза:

Фенка си е на българската музика и тва си е 😄 Само не знам защо вместо да купува права, не плати на Ганев за една авторска песен, както Теа направи.

Коя песен на Теа е авторска от Ганев? За “Една Порода” знаем че Димана е била първа, но се е съгласила да я забави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Не ми е излизала никъде в Тикток, за разлика от Топ Топ където по едно време не можеше да скролваш без да я чуеш.

За коли също не съм я чувал, ще се разходя по магистралата.

Коя песен на Теа е авторска от Ганев? За “Една Порода” знаем че Димана е била първа, но се е съгласила да я забави.

На Данна и Коцето си стана хит, само под този саунд има над 15К клипчета, а има и още няколко. Най вероятно са над 20К клипчета. И в стрийминга беше стигнала първо място

VM.TIKTOK.COM

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Гальо каза:

На Данна и Коцето си стана хит, само под този саунд има над 15К клипчета, а има и още няколко. Най вероятно са над 20К клипчета. И в стрийминга беше стигнала първо място

VM.TIKTOK.COM

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Не ми е излизала никъде в Тикток, за разлика от Топ Топ където по едно време не можеше да скролваш без да я чуеш.

За коли също не съм я чувал, ще се разходя по магистралата.

Коя песен на Теа е авторска от Ганев? За “Една Порода” знаем че Димана е била първа, но се е съгласила да я забави.

Абе аз на Димана от девета глуха нямам доверие 😃

Теа изскочи с бая снимки от студиото на Ганев и се говори че освен някой др кавър си е платила за авторска песен.

Иначе няколко наши песни е откупила, въпросът е ще успее ли да смести всичко в новия албум или ще са за по-нататък.

Чакам с нетърпение албума, да видим 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , adorable каза:

Миро има хитове, и още как - не са като от времето на Каризма, но последно с "Повече" преди 2 г. разби. Не знам как не си разбрал, но тази песен беше навсякъде.

За Графа съм съгласен, аз не съм му фен, но фактите са такива - и на него му се подиграват като на Веско за баладите и сантименталността, но хората си пълнят зали и не им пука. Същото важи и за Любо Киров - на мен вече ми е скучен, но знам какво прави на сцената и че ги трогва, главно женките. Хората уважават тези изпълнители, както и Ритон и Лила и дават пари за тях. Ще кажа само, че концертни зали и стадиони и театри не се пълнят с публика нито само от деца, нито само от бабички. Хората имат репертоар, който не е срамен. Виж, за стария поп-фолк много хора биха напълнили зали, стига да има добър маркетинг и подбор - не за Сашо Роман и двата му хита отпреди 100 г. Има си хора и места за всичко, просто чалгата изгуби влияние над масите и се върна обратно главно в кръчмите. Виновните са ясни, не знам защо още се дъвчи този казус.

Lunna ще напълни Медисън Скуер Гардън, ако пресъздаде клипа на "Чики, чики" 1:1 директно на сцената!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Lunna ще напълни Медисън Скуер Гардън, ако пресъздаде клипа на "Чики, чики" 1:1 директно на сцената!

Новата ми любима песен от няколко дни!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Кулагин пак напада Галена на лайв.

"Има 40 песни и нито един хит"

Не знам каква им е предисторията да я хейти толкова, освен Андреа.

  Свий скритото съдържание

 

А преди казваше, че Галена има повече хитове от Преслава ❤️ Но най-бруталното ще си остане, където заяви на Дион в национален ефир - да ходи да се е б е с не гъ р

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Хората си дерат гърлата на истински хитове!

 

Графа, Дара Екимова и Любо Киров с такъв ку рвенско-клеветен ХИТ 

images?q=tbn:ANd9GcRslrT_m62Dfl7K6Nfm3cm

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

И на Меди и на Коцето песните не гърмят никъде, пък правят някакви хитови гледания.

На Фики цифрите пък абсурд да са реални.

Покрай нескопосаното пазаруване на Галин и други намазаха да купуват и да им се разминава. Вече не можеш да разбереш кое е хит и кое не е.

Само песента на Стораро според мен е реална в тази класация.

И песента на Преси, която с всеки изминал ден пада повече и повече ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

На вашето внимание №1 хит от 2021 година:

 

Извън бъзиците - една от най-добрите песни на преслава в последните години. Много ме кефи градацията в аранжимента на куплетите. Абсолютен оргазъм, ударните са топ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Извън бъзиците - една от най-добрите песни на преслава в последните години. Много ме кефи градацията в аранжимента на куплетите. Абсолютен оргазъм, ударните са топ!

Съответно заради тематиката песента беше подтисната от youtube, иначе е от тези, които заслужават по 20 млн.,  а цикли на 14.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

топ хит за лято 2009, който щеше да бъде може би най-големият хит, ако Добричлийката бе пуснала клипа.

Не е ли най-големият хит? Беше зверило тая песен, голям фурор. С "Употребена" ли е съревнованието?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Не е ли най-големият хит? Беше зверило тая песен, голям фурор. С "Употребена" ли е съревнованието?

Употребена, Още, Тупалка....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...