Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

DJENA x DJORDAN

16.05 | 18:00

YouTube • DJENA

Според мен интереса ще е огромен, предвид последните хитове на Джордан, както и на Джена, въпреки че там винаги го е имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

DJENA x DJORDAN

16.05 | 18:00

YouTube • DJENA

Според мен интереса ще е огромен, предвид последните хитове на Джордан, както и на Джена, въпреки че там винаги го е имало.

Успех! И дано песента е голям хит! Много харесвам Джена. Дано е нещо веселяшко и да няма вече скучните драматизации.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Успех! И дано песента е голям хит! Много харесвам Джена. Дано е нещо веселяшко и да няма вече скучните драматизации.... 

Искам нещо такова.…

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DanielPiliov каза:

Искам нещо такова.…

 

Най-добрата песен на Джена сигурно в последните 5 години. Много повече ме кефи и от "Пияни нощи"! ❤️ И аз искам нещо такова..... само да е с някакъв купонджийски текст, че след седмица трябва да се избухва яко! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена идва при мен след учениците с увреден слухов апарат от нейните песни. Преди уредения час я помолих да не ми пее. Дойде за стеснение на разстоянието между предните й два зъба. Голям комплекс й било, на другите певици зъбите били хубави, каеше се Джена. Предложих да сложим шини - грозно било. Викам - Джена, ами няма друг начин. - Не, д-р Хинова, измислете нещо, вие сте факир. Забраних й да се усмихва и проблемът беше решен. 😂 В новата й песен с Джордан няма да я видите да се усмихва.

- Д-р Хинова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Из Signal.bg:

В шоуто на Преслава специални гост-звезди ще са Софи Маринова, Константин и други обичани изпълнители

------------

И кои са тия други обичани изпълнители? Тя има дуети с Тони Стораро, който очевидно няма да е там, предвид, че той не я покани на неговия. Дуети с Джена, Ваня, Елена Паришева.......................................... Галена Нали са сдобрени, няма ли да я покани, защо не обявят името й сега?

Стефан Илчев

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По въпроса с изблиците на Райна. Райна ми е много труден пациент. На няколко пъти през годините спира да си пие хапчетата и изпада в кризи. Вие това по Интернет го мислите за криза, но да я видите как се държи с майка си. Веднъж й беше отскубнала косата при домашен бой. Няколко пъти я връзваме в усмирителна риза. Сподели ми, че песента "Агресия" описвала натурата й. Сега последния срив ми сподели, че е заради сватбата с Вергил. Нямал пари момчето, трябвало да увеличи участията, за да плати тя сватбата и стресът й дошъл в повече. Увеличих дозата на "Деанксит", "Ксанакс" и "Омепразид" за стрес и нервен стомах. Райна се вкопчила в тоз Вергил като за последния влак, иска да го върже със сватба, че ми вика "Д-р Хинова на 43 ставам, а още нямам дете, до някоя и друг година сокът ще ми спре, Вергил няма да ме ще". Предписах и червени акварелни боички, за да имитира женски сок.

- Д-р Хинова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

По въпроса с изблиците на Райна. Райна ми е много труден пациент. На няколко пъти през годините спира да си пие хапчетата и изпада в кризи. Вие това по Интернет го мислите за криза, но да я видите как се държи с майка си. Веднъж й беше отскубнала косата при домашен бой. Няколко пъти я връзваме в усмирителна риза. Сподели ми, че песента "Агресия" описвала натурата й. Сега последния срив ми сподели, че е заради сватбата с Вергил. Нямал пари момчето, трябвало да увеличи участията, за да плати тя сватбата и стресът й дошъл в повече. Увеличих дозата на "Деанксит", "Ксанакс" и "Омепразид" за стрес и нервен стомах. Райна се вкопчила в тоз Вергил като за последния влак, иска да го върже със сватба, че ми вика "Д-р Хинова на 43 ставам, а още нямам дете, до някоя и друг година сокът ще ми спре, Вергил няма да ме ще". Предписах и червени акварелни боички, за да имитира женски сок.

- Д-р Хинова

Майката на Райна умря от рак така че не е нужно да се пишат такива глупости.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Майката на Райна умря от рак така че не е нужно да се пишат такива глупости.

И какво, като е умряла от рак? Те половината хора умират от рак, другата половина от сърце. Дай да не кажем нищо за никой, че все някой ден ще умре. Аман от криворазбран живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Видях че има национално възмущение от победителите.

Цял сезон бяха 1ви по вид от публиката.

Отивам да насера оня шопар Глориа Йорданова. От сигурен източник беше убедена, че печелят Натали и Димитър

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че Преса няма да пее някакъв флоп на английски с Илчев, стига глупости. То някои хитове вероятно ще бъдат пропуснати, камо ли пък извращения като "In Control".

Според мен би било още по-брутално, ако обяви не само втора дата, а и че плейлистът ще се различава и някои песни, които няма да прозвучат на първия концерт, ще ги изпее на втория. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Не е фенка на Емануела. Ема я отряза за интервю и Глориа започна от тогава да я хейти също.

Уж била близка приятелка с Галена. Разказваше на лайв такива противни и странни истории за нея, нищо чудно че и Галя ѝ се дърпа за интервю.

Hahax ce nokpaū E/\3a ga e feHka

преди 1 час, Gerganafen каза:

Естествено, че Преса няма да пее някакъв флоп на английски с Илчев, стига глупости. То някои хитове вероятно ще бъдат пропуснати, камо ли пък извращения като "In Control".

Според мен би било още по-брутално, ако обяви не само втора дата, а и че плейлистът ще се различава и някои песни, които няма да прозвучат на първия концерт, ще ги изпее на втория. :D

6a neū myū:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Ама нали тук говорят, че щели да пускат дует заедно до няколко седмици, не си ли чела?

Абе то много неща са се казвали тук, ма кое е било истина е отделен въпрос 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Глориа май беше казвала че е фенка на Галена, така че нищо изненадващо тук.

Това какво общо има?!

По тая логика, Глориата се има с Роксана..и кво? Да кажем че Роксана прай мръсно на Преса ли?

Не може ли просто Глориа да има случка с Преса и да й има зъб или просто да е злобно същество или нещо друго?

Само се чудите кви глупости да кажете за Галена, всяка втора дума ви е, аман! 🙄

А и горкичката Преса - не си е уредила правата. Жива да я ожали човек че през 2023г е чупнала песен и не я е платила! 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Това какво общо има?!

По тая логика, Глориата се има с Роксана..и кво? Да кажем че Роксана прай мръсно на Преса ли?

Не може ли просто Глориа да има случка с Преса и да й има зъб или просто да е злобно същество или нещо друго?

Само се чудите кви глупости да кажете за Галена, всяка втора дума ви е, аман! 🙄

А и горкичката Преса - не си е уредила правата. Жива да я ожали човек че през 2023г е чупнала песен и не я е платила! 🙄

Не си в този форум от вчера, и много добре знаеш, че фенствата на Преслава и Галена не са в най-гладки отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Не може ли просто Глориа да има случка с Преса и да й има зъб или просто да е злобно същество или нещо друго?

Просто Глориа се опитва да е на всяка манджа мерудия и да навлезе в българския хайлайф, за да не работи като крупие в Германия.

Предполагам като е разбрала за историята с плагиатството, е решила че трябва първа да го анонсира като някаква новина и да се изкара съвестен гражданин.

Като започна Ергенът мина под абсолютно всеки пост в страницата им във Фейсбук да напише кой е изтеклия победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.05.2024 г. от 10:25, Gerganafen каза:

Кефи ме как е написала "натурално-проста" с тире, все едно е степен. :D

Натурално-проста

Придобито-проста

Свръхестествено-проста

:roll1:

А "малумница" какво значи? Сигурно фенка на Малума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като разтърси арена София, Лейди Мария започва интернационално турне. От страх, да не изпълнява само пред себе си, Т. Суифт отложи нейната европейска обиколка за след края на Мариения тур.

 

IMG_9194.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , AysheYaneva каза:

След като разтърси арена София, Лейди Мария започва интернационално турне. От страх, да не изпълнява само пред себе си, Т. Суифт отложи нейната европейска обиколка за след края на Мариения тур.

 

IMG_9194.jpeg

Mupa nq TaM Hackopo 😛

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...