Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DarkChild каза:

Това не е вярно, както и да го погледнеш. Имала е някои, но да кажеш, че са били най-много, когато буквално всички кавъри бяха нелегални, си е чиста манипулация, която заслужава шЪмар.

Дай си дупето тогава? :D 
Абе, много песни й бяха взели на Глория! И даже никой не я беше потърсил за права.

преди 2 минути, Just_Me каза:

Сандра е казала че много нейни колеги са се опитвали да купят правята за песента, ма видиш ли само тя е успяла 😄

Иначе има кавър и на Цанка Урагану. Актуален си е той, Теа Таирович направи негова песен; Галена също, поне в дует с него; Галин тия дни обяви кавър на "Хавана"..евала 😅

Кой е кавърът? На мен ми допадна само Циганката и Параноя.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Дай си дупето тогава? :D 
Абе, много песни й бяха взели на Глория! И даже никой не я беше потърсил за права.

Кой е кавърът? На мен ми допадна само Циганката и Параноя.

"Ciganka", а оригиналът е "Tiganca Balcanica".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

"Ciganka", а оригиналът е "Tiganca Balcanica".

Хаха, колко интересно. Не знаех за това... Това беше единствената песен която ми хареса. :D 
Дали някой от нашите ще я вземе? 
Сега ще чуя оригинала.

А, да. Добро е. Дано и ние я направим.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Хубаво знаеш кои песни да вземеш, но слаба реализация. :D 
Единственото, което е, че нашите така и не й направиха клип на тази песен. Не знам поради каква причина след като имаше такъв успех? Трябва да си луд..... 

b1p3o cmaHa xum, kamo CuHq npa6ka, ma HqMa6e Hyjda om 3ak1cHq/\ k/\un

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Браво на Преслава, определено трябва а пусне втора дата и да направи фурор като Прийович в Сърбия. Само ако има маси долу да ги маха, стига с това махленско мислене.... направете си една сцена напред към публиката, да изглежда малко западно. Зор голям да се наредят мутрофони и кифли долу, седнали на маси с фалшив алкохол...

И както сега има жажда за концерти трябва и другите да яхнат вълната. Не знам Галена какво чака, ама определено си знае, че не е Преслава.

Абе баш Прийович не е добро сравнение, няма как да я стигне.

Иначе Галена отдавна има проблем с гласните струни и както казва в интерюто си за "Грация" - предстои й операция. Та нека мине, нека се възстанови и тогава да решава ще прави ли концерт или не. То не е шега работа с тия операции - Коцето колко пъти е разказвал че за малко да остане без глас след такава операция.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Хаха, колко интересно. Не знаех за това... Това беше единствената песен която ми хареса. :D 
Дали някой от нашите ще я вземе? 
Сега ще чуя оригинала.

А, да. Добро е. Дано и ние я направим.

Цанка има много добри попадения и явно неслучайно Теа, Галена и Галин са се насочили към негови песни 😅 + Сандрата

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хавана е направо мега хит! Знае Галин какво да вземе. Дано само се е получило добре.

Ако е и дует с Емилия ще бъде още по-успешна! Не знам като негова самостоятелна как ще се получи.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Цанка има много добри попадения и явно неслучайно Теа, Галена и Галин са се насочили към негови песни 😅 + Сандрата

Аз съм слушал само Хавана честно казано и се изненадвам колко яки песни има. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

На румънски е още по-яка тая "Циганка".

Бе, топ албум е изкарала Африка. Има и авторски песни.

 

Мен не ме грабна. Албумите на Милица и Прийович от миналата година са страхотни, но нейният...... По мое мнение 2 от 9 песни са по мой вкус. И двете кавъри, няма лошо, но Параноята ще си я слушам в изпълнение на Ваня и Меди.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Аз съм слушал само Хавана честно казано и се изненадвам колко яки песни има. 

На "Израел и Палестина" е негов оригиналът 😁

Песента му, която с Галена ще направят дуетна е била голям хит в Румъния, дано я избарат добре.

преди 14 минути, DevilWish каза:

Хавана е направо мега хит! Знае Галин какво да вземе. Дано само се е получило добре.

Ако е и дует с Емилия ще бъде още по-успешна! Не знам като негова самостоятелна как ще се получи.... 

Няма да е с нея 😃

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

На "Израел и Палестина" е негов оригиналът 😁

Песента му, която с Галена ще направят дуетна е била голям хит в Румъния, дано я избарат добре.

Няма да е с нея 😃

Песента им е от Кости, нали? Трябвало е те да вземат Хавана..... ако е била най-големия му хит :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Песента им е от Кости, нали? Трябвало е те да вземат Хавана..... ако е била най-големия му хит :D 

Е Галин и без това провали всички кавъри които подготвя той, а не Емилия, така че...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Песента им е от Кости, нали? Трябвало е те да вземат Хавана..... ако е била най-големия му хит :D 

Не, Кости няма нищо общо с оригиналната песен, но за дуетната аранжиментът е негов.

Цанка има бая хитове, там избор да искаш. Прави милиони гледания за няколко дена 😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Е Галин и без това провали всички кавъри които подготвя той, а не Емилия, така че...

Точно за това не ми се ще да му е самостоятелна.... Ела, Хабиби е най-успешната му песен в последно време според мен..... Самостоятелните му започнаха да доскучават... За това варианта е или супер много да се изложи с тази песен или да я докара прилично, но само толкова... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Не, Кости няма нищо общо с оригиналната песен, но за дуетната аранжиментът е негов. 

Когато обявиха, че ще имат песен, бях решил, че е нещо авторско от Кости.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

Дай си дупето тогава? :D 
Абе, много песни й бяха взели на Глория! И даже никой не я беше потърсил за права.

Кой е кавърът? На мен ми допадна само Циганката и Параноя.

Явно не сме се разбрали. Помислих, че Гюрулту е направила най-много нелегални кавъри.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Сърбите я насират, че няма гласа за такава песен

Gloria you will always be famous!

spacer.png

Това е заради Азис, дори на съседната ливада ,от родната й в две могили, не знаят коя е, аджеба, е Калория.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Явно не сме се разбрали. Помислих, че Гюрулту е направила най-много нелегални кавъри.

За кавъри не знам- но със сигурност води списъка по най-много кражби от цеца, представени за авторски нейни идеи.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Явно не сме се разбрали. Помислих, че Гюрулту е направила най-много нелегални кавъри.

Така е. Друго имах в предвид. Глория все пак има претенции, че прави на 99% авторска музика, освен в първия албум? С Азис са били на двете противоположности. Неговото - кавъри, нейните - авторски.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

За кавъри не знам- но със сигурност води списъка по най-много кражби от цеца, представени за авторски нейни идеи.

 

А Ивана беше луда фенка на Индира Радич, но и нашата Преслава се сдоби с кавър от нея на "Писна ми".... Иначе и "Нямаш сърце" беше кавър на известна сръбска песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...