Jump to content



Преслава - Да й приседне


Препоръчани коментари

преди 2 часа , fengergana каза:

А татенцето в клипа как се казва? 🤪

Гло го е снимала, както и други певици де.

Заповядай 😘

WWW.INSTAGRAM.COM

16K Followers, 177 Following, 54 Posts - See Instagram photos and videos from Rumen Georgiev (@r_online8)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че ще е лековато парче, но макар да я има комерсиалната нотка, продължава линията на От утре - Спомени - Улицата.:heart: За клипа също се е постарала.:1000(33): Хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

върви като "Балканско за разкош", че май и дори по-слабо. Отново бад тайминг ще убие потенциала на песента - кой иска да слуша такива драматизми посред лято?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

върви като "Балканско за разкош", че май и дори по-слабо. Отново бад тайминг ще убие потенциала на песента - кой иска да слуша такива драматизми посред лято?!

Това е песен за пролетта. Летните хитове излизат през юли в повечето случаи :D 
Съгласен съм, че това е най-добрият й клип и има страхотни ефекти. Видеото ми надмина очакванията, защото сме свикнали не винаги толкова много да се старае. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Това е песен за пролетта. Летните хитове излизат през юли в повечето случаи :D 
Съгласен съм, че това е най-добрият й клип и има страхотни ефекти. Видеото ми надмина очакванията, защото сме свикнали не винаги толкова много да се старае. :D 

Снимала я е в началото на Януари, 100 на 100 я е гласяла за февруари, но я е забавила зараду успеха на "Улицата". :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Andrew Cunanan. каза:

върви като "Балканско за разкош", че май и дори по-слабо. Отново бад тайминг ще убие потенциала на песента - кой иска да слуша такива драматизми посред лято?!

Просто трябваше да поръча на Ганев още един вариант на “Да Гори в Любов” вместо да си дава парите за кавър. 
Наистина единствения проблем на песента е, че припева е кратък и не може да те зариби толкова бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , fengergana каза:

Клипът е изпипан, в песента има нещо недовършено

А татенцето в клипа как се казва? 🤪

 

мъжа в клипа като по млад през 2006

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, RumyanaFen каза:

 

мъжа в клипа като по млад през 2006

Край! Секирата сега пак ще избухне в нейния блог, че това е конспирация на пайнер срещу дъщеря й и Преслава ще е на прицел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната кавърдисана боза която ще стане хит....
Това е оригинала е на песнта на Преслава.

В също така тази песен я слишахме и 2017г с малко по различен
аранжимента от Ганев за Тони Стораро и Емилия 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Bunn каза:

278К за 24 часа - какво мислите? Малко ми се вижда...

Този мегахит стартира с толкова

мисля, че Вресислава си прецака алгоритъма на канала и предстоящите й проекти ще страдат от това - както знаем алгоритъма предлага повече клиповете от даден канал, ако предните качени имат висока гледаемост. Преслава имаше няколко доста слабо гледани като "Мълчете си" и "Балканското", което се отрази на степента, в която "Спомени" се показваше отстрани. Реално песента можеше да има 15 милиона сега, ако беше пусната след други големи хитове и 9,6 милиона са малко за нейната хитовост. Преди 2 семици е качила клип с 7,5 хиляди показвания, това й е бъзикнало надолу алгоритъма. Просто трябва като Галена да качва само синглите с клипове в канала си и тогава дори по-малките хитове ще трупат гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Bunn каза:

278К за 24 часа - какво мислите? Малко ми се вижда...

И на мен.  "В твоето легло" почна със 100К отгоре и 3 години по-късно има 14 млн.

Има го и момента при Преслава в стил "Беден в сърцето" - да почне слабо, но след това да се гледа дълго. Мисля, че новата песен ще последва съдбата на "В твоето легло" и ще направи едно 10-12 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

И на мен.  "В твоето легло" почна със 100К отгоре и 3 години по-късно има 14 млн.

Има го и момента при Преслава в стил "Беден в сърцето" - да почне слабо, но след това да се гледа дълго. Мисля, че новата песен ще последва съдбата на "В твоето легло" и ще направи едно 10-12 млн.

И аз мисля, че максималното й разгръщане ще бъде до около 10 млн. Лично за мен песента е странна, само припевът ми влиза в главата. Но и песента е по-умерена, ще се види как ще я възприемат хората. "Беден в сърцето" и "В твоето легло" са типични Ганеви дискотечни комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

И на мен.  "В твоето легло" почна със 100К отгоре и 3 години по-късно има 14 млн.

Има го и момента при Преслава в стил "Беден в сърцето" - да почне слабо, но след това да се гледа дълго. Мисля, че новата песен ще последва съдбата на "В твоето легло" и ще направи едно 10-12 млн.

А "Спомени" имаше към 200 000 и пак навъртя 12 милиона (9,6 - клип, 1 милион топик, 1.3 - спотифай).💋

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...