Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

Радвам се, че никога не съм чувал това "Шефката" в живота си!

 

Песента, която стана най-гледаната песен в България за 2018 на 31 декември в 22:30 ли? Нещо ми подсказва, че лъжеш. :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Много песни има в които има адрес, но тази е най-добрата поп-фолк песен за мен! Любимата ми! ❤️ 
За мен Преслава е певицата с най-силна и хитова дискография от началото до края! 

а това е тази с най-дебилна

 

Току що, Balkandji1 каза:

Песента, която стана най-гледаната песен в България за 2018 на 31 декември в 22:30 ли? Нещо ми подсказва, че лъжеш. :3fdb8960598fa63e:

Заклевам се в кариерата на Галена, ако лъжа - хит да не види повече 🤡

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

а това е тази с най-дебилна

 

Нейната беше много яка и хитова в периода на.... 2003 до 2007.... Но никоя не е като нашата Петя от самото начало, 2004 е тръгнала с хитове, та 20 години властва. За това и аз не съм съгласен много с това за последното десетилетие, защото гледам от самото начало до днес какво е актуално. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Оф,тая пак с моралните и лигави песни. Искаме палав хит като това!

 

Аз искам нещо като това:

То май даже е най-големия хит на Лияна. Нали? Поне по мои наблюдения.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Нейната беше много яка и хитова в периода на.... 2003 до 2007.... Но никоя не е като нашата Петя от самото начало, 2004 е тръгнала с хитове, та 20 години властва. За това и аз не съм съгласен много с това за последното десетилетие, защото гледам от самото начало до днес какво е актуално. 

защото изгълта всички добри кавъри и Митю й даваше най-добрите песни. Сама без гърба на фирмата я видяхме колко струва - Течен шоколад и 18 имаш ли?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, AysheYaneva каза:

Когато си организираме среща на форума @meleto

 

EC80613B-A9F7-4699-AD3B-7BB36399EB04.jpeg

Графа е романтичен певец с чувствени балади. Не виждам нищо лошо млади господа да го слушат. :3fdb8960598fa63e:

Аз бих отишъл на срещата. Нямам търпение, като тръгне да спори с абсурдните си аргументи, да го накарам да млъкне. Тогава, победен, ще вика - Дай да пием по една бира и да не се занимаваме с фолк.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

защото изгълта всички добри кавъри и Митю й даваше най-добрите песни. Сама без гърба на фирмата я видяхме колко струва - Течен шоколад и 18 имаш ли?!

Между другото знам, че и преди 2003 е имала хитове като Грешна нощ, 100 патрона и други, просто аз следя от 2004 и тъй като съм се интересувал и от година преди това от песните и за това казвам за тогава, но да... вярно, че бяха кавъри. Обаче сега като се замислиш по-добре с тях и хитови песни отколкото авторските Течни шоколади, Миризми на любов и не знам още какво....
Стриптийз авторска ли е? Това е брутална песен! Обожавам я! И Това е парчето. Те май са авторски? Само за Не е Ваша работа една приятелка ми беше казала, че бил цигански оригинала, но не съм сигурен?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji1 каза:

Темата беше за Пайнер и техните награди. Как ще сравняваш песните на Преслава с брутално дълга хитова поредица на Галена, в която са едни от най-големите хитове в жанра - "Кой" (с Фики), "Хавана Тропикана", "Пантера", "В твоите очи" (с Деси Слава) "Пей, сърце", "Феноменален", "Добре ли си" (с Миле Китич), "Шефката" (с Тони Стораро), "100 живота", "ВНЛ", "Ти не си за мен"?

Преслава с колко мега хита може да се похвали в този период - "Моето слабо място"? "Не се изтриваш", Да гори в любов" и "Пиян" са по времето, когато нямаше награди. Галена е ненадмината по хитове, доказва го интересът в тубата, най-слушаната певица от сума ти години.

Къде сравнявам хитове? Сравнявам имена. Така както навремето Галена беше най-заслужила, но Пресито й взимаше наградите, а за най-добрата оставаха титли като Мис Секси :D 

100 пъти го казвам - едно е да си име, друго е да имаш хитове. Има много с тупалки, които не останаха във времето. 

Галена е име, но в никакъв случай не е над Преслава и Азис. Смятам, че и тримата са най-успешните чалгари за всички времена. Задържаха се извънредно много.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Графа е романтичен певец с чувствени балади. Не виждам нищо лошо млади господа да го слушат. :3fdb8960598fa63e:

Аз бих отишъл на срещата. Нямам търпение, като тръгне да спори с абсурдните си аргументи, да го накарам да млъкне. Тогава, победен, ще вика - Дай да пием по една бира и да не се занимаваме с фолк.

не е романтичен, а банален, скучен и безинтересен. За един тек еб а не става, за повече - не мисля.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Къде сравнявам хитове? Сравнявам имена. Така както навремето Галена беше най-заслужила, но Пресито й взимаше наградите, а за най-добрата оставаха титли като Мис Секси :D 

100 пъти го казвам - едно е да си име, друго е да имаш хитове. Има много с тупалки, които не останаха във времето. 

Галена е име, но в никакъв случай не е над Преслава и Азис. Смятам, че и тримата са най-успешните чалгари за всички времена. Задържаха се извънредно много.

Тогава да не се обръщаме към теб с прозвището "мелето", а с прозвището "калкулатора"?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Къде сравнявам хитове? Сравнявам имена. Така както навремето Галена беше най-заслужила, но Пресито й взимаше наградите, а за най-добрата оставаха титли като Мис Секси :D 

100 пъти го казвам - едно е да си име, друго е да имаш хитове. Има много с тупалки, които не останаха във времето. 

Галена е име, но в никакъв случай не е над Преслава и Азис. Смятам, че и тримата са най-успешните чалгари за всички времена. Задържаха се извънредно много.

Към днешна дата и за мен най-големите имена в поп-фолка си остават Преслава и Азис..... но сега, колкото и да се подиграваме.... Глория, Ивана.... Камелия, Десислава....  Анелия....това също са имена които ще се помнят..... От периода 2011-2020 трайно се затвърди и Галена.... но друга чак..... Емилия продължава да е актуално име, няма как да не го признаем.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Истината е, че Гюрулту Пенева никога не е била лидерка. И дори Биляна е по-успешна от нея. 

златен хит!

Gürültü e

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Оф,тая пак с моралните и лигави песни. Искаме палав хит като това!

 

u kamo

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Да, да, има 5 милиона. Всеки жител на България е с по 2-3 нейни албума в дома си.

За да те впишат с българско гражданство в личната карта от всяко РПУ проверят подалите заявление дали имат цялата дискография на Руми минимум по веднъж. В случай, че не установят нейното наличие - отказват да издадат ЛК на тези шимпанзета. 😎

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Към днешна дата и за мен най-големите имена в поп-фолка си остават Преслава и Азис..... но сега, колкото и да се подиграваме.... Глория, Ивана.... Камелия, Десислава....  Анелия....това също са имена които ще се помнят..... От периода 2011-2020 трайно се затвърди и Галена.... но друга чак..... Емилия продължава да е актуално име, няма как да не го признаем.

uMe e caMo u eguHcmBeHo

To4ka!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1 запри се малко с наборката на Господ - Гюрултия Пенева и сподели какво мислиш за тази лидерка:

 

Тук сменихме А с Е. 
@Balkandji1 тази песен си заслужава твоя коментар от Д-р. Хинова. Госпожа Обонянието на поп-фолка.... и като психоложка ни кажете, на какво точно й мирише на жената?

На времето когато Юнона каза, че песента 100% й мирише на хит, ние си бяхме помислили, че покрай нея й мирише единствено задника. :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...