Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Щом се справя така, защо не пя на живо на големите концерти, а направи име на плейбек певица?

He e no-3/\e om baq, a cnpqMo HoBume e HanpaBo cynep. Qko ce gepe c/\eg 22:00 Ha 4epHume o4u 😅

QBHo c/\eg 100 /\ema ce e noHay4u/\a🤷🏻‍♂️

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ивана и Глория й наложиха вето, за да не излезе истината на яве, че Мала ги надпява и без да си отваря устата и без дори да пее. 😘 

Докато го четях това, ми мина визия през ума как Глория е права, а Малина е куче в краката й, на което заповядва "Сус!"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Зимен клип в средата на месец май. 😎

Което не попречи на Ледената кралица да регистрира №1 хит с въпросната песен, който окупира върха на класациите за почти месец или дори и за цял месец и стана един от най-големите хитове на годината. 😎

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Което не попречи на Ледената кралица да регистрира №1 хит с въпросната песен, който окупира върха на класациите за почти месец или дори и за цял месец и стана един от най-големите хитове на годината. 😎

  

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

  

image.png

Неблагодарен беше номер 1 в класацията на Сигнал, която беше с много голяма тежест тогава. Песента седя поне 2 седмици на първо място, като сякаш бяха и повече, но не помня. После вероятно "Тихо ми пази" е била номер 1, тя като излезе гръмна бясно. Тая "Палатка" стана супер популярна в разгара на лятото.

Хубаво щеше да е да се пази още архива на 50-те най, преди години го бяха пуснали за доста години назад, но сега не мога да го намеря. Щяхме да видим кога е станала номер 1 и кой я е изместил от там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Неблагодарен беше номер 1 в класацията на Сигнал, която беше с много голяма тежест тогава. Песента седя поне 2 седмици на първо място, като сякаш бяха и повече, но не помня. После вероятно "Тихо ми пази" е била номер 1, тя като излезе гръмна бясно. Тая "Палатка" стана супер популярна в разгара на лятото.

Хубаво щеше да е да се пази още архива на 50-те най, преди години го бяха пуснали за доста години назад, но сега не мога да го намеря. Щяхме да видим кога е станала номер 1 и кой я е изместил от там.

SIGNAL.BG

В края на 2010 година може да видите кои са 14-те най-желани песни в ефира на радио "Сигнал плюс".

Андреа с тази песен не е в топ 15  ☠️ Преслава с 3 песни, една от които сочена за флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

Докато го четях това, ми мина визия през ума как Глория е права, а Малина е куче в краката й, на което заповядва "Сус!"

/\uncBam makBu3 nepfopMaHcu

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:
SIGNAL.BG

В края на 2010 година може да видите кои са 14-те най-желани песни в ефира на радио "Сигнал плюс".

Андреа с тази песен не е в топ 15  ☠️ Преслава с 3 песни, една от които сочена за флоп.

Хайде, стига, не мога да повярвам! Андреа е там със "С теб да бъдем пак", но не и "Неблагодарен". "Неблагодарен" е един от най-големите хитове в кариерата й и с един от най-ефектните клипве за времето си. Не знам тая класация как са я редили, виждам, че и поздравите по радиото са играли роля... Помня, че "Неблагодарен" беше номер 1 в 50-те най.

Я виж тук какво става на тая песен, полека да не е била сред най-големите хитове на годината:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелето - фен на Малинажа, налага цензура да не бъде плюта. Браво, така трябва! И аз казвам "евала" на Малина - жената вече има внучка, уж спря активната си кариера, а още я канят по участия. Пуска нормални, усмихнати снимки, не се чекне и разголва неподходящо за възрастта си. На участия естествено танцува, затова са поканили Малина. Дори попява наживо. Нищо лошо не виждам.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преслава е на първото място в попфолк класацията 50-те най... с „Да ѝ приседне“ за втори път.

На Ванилия Сметанова й присяда втора седмица. ❤️ 
 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И след почти 20 години си е същия турбо хит!

По едно време сякаш беше качена в канала на Планета,но сега не я намирам. Както и никъде не ми излезе качена с видеоклип. Жалко че е потънала в такова забвнение като е един от най-големите хитове на Малинажа.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

И след почти 20 години си е същия турбо хит!

По едно време сякаш беше качена в канала на Планета,но сега не я намирам. Както и никъде не ми излезе качена с видеоклип. Жалко че е потънала в такова забвнение като е един от най-големите хитове на Малинажа.

 

  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...