Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , DevilWish каза:
SIGNAL.BG

Диона се изправи пред съда в раиран костюм. Софийският районен съд гледа делото на попфолк певицата, чието истинско име е Денислава Сашова, за шофиране след

Диона се изправи пред съда в раиран костюм. 
Какво е това? Как може да пишат за това как е била облечена? Много са тъпи..... И СМЕШНИ и елементарни! За решението на съда ли става дума или за РАИРАНИЯ КОСТЮМ ? Егати селските пръчки!!!

Травят препратка към затворническите униформи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, fengergana каза:

Гледам мис Дачева при Алпер, та някой знае ли Найден Милков как изглежда към момента?

Не знам, но сега потърсих и синът му го е закъсал здравата.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:
SIGNAL.BG

Диона се изправи пред съда в раиран костюм. Софийският районен съд гледа делото на попфолк певицата, чието истинско име е Денислава Сашова, за шофиране след

Диона се изправи пред съда в раиран костюм. 
Какво е това? Как може да пишат за това как е била облечена? Много са тъпи..... И СМЕШНИ и елементарни! За решението на съда ли става дума или за РАИРАНИЯ КОСТЮМ ? Егати селските пръчки!!!

PETEL.BG

Снимка Пик Режисьорът Люси Иларионов е готов да бъде заведен в затворническите регистри за клевета по адрес на Моника Валериева. Днес следобед той пристигна облечен с оранжеви затворнически дрехи и с белезници на китките пред Софийския районен съд на Римската стена за поредното заседание по делото, което моделката заведе срещу него...

много и се иска да бъде пЛюси, но не може да изяде толкова.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

 

Никак не купува. 7.4к лайка на 330к гледания. Но дори "лайковете" да ги приемем, тия лафчета - сърбите еди-какво си - коментарите не са мръднали. А и по-сериозно, мислите ли, че сърбите ще генерират по 70к гледания вече втори ден.

Когато Галин купува - мяц мяц. Когато е Яница - НЕ, НЕ МОЖЕ, НИКОГА! ТЯ НЕ КУПУВА. Айде стига двоен аршин.

Дано и Графа заработи с ПУТ кА някакви пари, за да си напазарува гледания и да се миряса.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Дано и Графа заработи с ПУТ кА някакви пари, за да си напазарува гледания и да се миряса.

Някои са заработили да бъдат КЛЕОПАТРА!
Sofi-Marinova-24-04-24.jpg.webp

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Откога си сложил цензура във форума? Вече не мога да обиждам Гъбин и гадната Счетоводителка🥺

Но можеш да я прокълнеш - от НАП да ѝ върнат счетоводния доклад за годината за несъответствия на законовите разпоредби, а на Галин - да му се разтегне като дъвка сфинктера.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Чак пък нула. - Къртиш, Лудница, новата песен на Тони Стораро...... 

Някаква истерия ли има по тях? Това не са хитове, а сезонни опити да покажат, че ги има. Дали до месец ще ги помни някой? Просто няма продукция, още по-малко хитова. Ако тия трите са пример за "хит", значи съм прав. Неспасяеми сте. 

преди 43 минути, xroflx9 каза:

Откога си сложил цензура във форума? Вече не мога да обиждам Гъбин и гадната Счетоводителка🥺

Радвай се, че тези прякори не са цензурирани. Ако не ограничите нецензурния език, ще почна да филтрирам коментарите. И просто няма да се публикуват. Тук е заприличало на махленско сборище. Малко по-авторитетно, моля! Сериозни форумци сме.

  • Ooo 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, fengergana каза:

Новият на Александра Богданска.... 

аз само дупка🫣

Screenshot_20240424_183832_Instagram.jpg

От гащите ако извади парите, ще е много по-ценно и хубаво! ❤️ 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаш го че е с мене тука и си мислиш “много ми пука!”,а аз си мисля-егати боклука!

От налагането на “текстописци” като Гурманов с точно 0 талант и само желание за известност,подобни catchy фрази изчезнаха от повечето песни🥹

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Някаква истерия ли има по тях? Това не са хитове, а сезонни опити да покажат, че ги има. Дали до месец ще ги помни някой? Просто няма продукция, още по-малко хитова. Ако тия трите са пример за "хит", значи съм прав. Неспасяеми сте. 

Ама никой не ги сравнява със старите хитове от периода на 2003-2008 или другите песни до 2021 по които е имало истерия. В началото на годината така стоят нещата в последните две години....
Не говорим за след време. В момента това са хитовете. Иначе на Джордан песента я чувам доста често...... няма какво да се лъжем, хит е. Да, не е на нивото на Къв съм як, но не може да се отрече, че на фона на всичко останало от Март - Къртиш, Лудница и Топ, топ, топ са хитове. Сега от този месец очаквам само песента на Преслава да е хит. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ама никой не ги сравнява със старите хитове от периода на 2003-2008 или другите песни до 2021 по които е имало истерия. В началото на годината така стоят нещата в последните две години....
Не говорим за след време. В момента това са хитовете. Иначе на Джордан песента я чувам доста често...... няма какво да се лъжем, хит е. Да, не е на нивото на Къв съм як, но не може да се отрече, че на фона на всичко останало от Март - Къртиш, Лудница и Топ, топ, топ са хитове. Сега от този месец очаквам само песента на Преслава да е хит. 

Аз също не ги сравнявам със стари хитове. Просто тия трите изобщо не са никакви хитове. Популярни песни, които нямат потенциал да останат и един сезон. От трите Къртиш е най-успешното, ама като гледам приемите - никак не става за нищо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи Дачева - отварят въпрос за ретро концерта в Арена, дето имаше 100 души и на въпроса "Как беше?" тя вика.

-Добре беши, мен ми хареса. :roll1:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Това един и същ човек ли са? :D 

HOTARENA.NET

Настоящият приятел на Александра Богданска започна да драпа за слава. Мачото се казва Мартин Иванов и от няколко седмици има профил в Ютюб, където качва как пее популярни парчета, пише „Уикенд”. Явно мъжът се е насочил да гради кариера на изпълнител.

Ами като постнахте и написах в гугъл и ми излезе това.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

 

Радвай се, че тези прякори не са цензурирани. Ако не ограничите нецензурния език, ще почна да филтрирам коментарите. И просто няма да се публикуват. Тук е заприличало на махленско сборище. Малко по-авторитетно, моля! Сериозни форумци сме.

Ако цензурираш Гъбин,Маман,Счетоводилка,Дион,Доник и подобни iconic прякори-напускам!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ако цензурираш Гъбин,Маман,Счетоводилка,Дион,Доник и подобни iconic прякори-напускам!

 

Най-накрая ще спреш да постваш Маноля :D А аз ще си продължа с 

 

 

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Аз също не ги сравнявам със стари хитове. Просто тия трите изобщо не са никакви хитове. Популярни песни, които нямат потенциал да останат и един сезон. От трите Къртиш е най-успешното, ама като гледам приемите - никак не става за нищо.

Така е, Къртиш е най-успешната от трите.
Не твърдя, че тези песни ще останат във времето, но в момента от това което виждам са харесвани и хитове. Като аз съм чул Лудницата точно един път, не съм фен на нея като песен. Другите две песни много рядко ги слушам. Немислимо ми е да сравня песните в периода на 2022-2023 с хитове от предни години, защото има рязко спадане на нивото. Особено въпросната 2022, която ми се струва по-слаба и от миналата година.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:
HOTARENA.NET

Настоящият приятел на Александра Богданска започна да драпа за слава. Мачото се казва Мартин Иванов и от няколко седмици има профил в Ютюб, където качва как пее популярни парчета, пише „Уикенд”. Явно мъжът се е насочил да гради кариера на изпълнител.

Ами като постнахте и написах в гугъл и ми излезе това.

Не знам дали драпа да е певец, но си пее човекът...
Да, същият е. Има още три клипчета на които изпълнява песни, една от които на Любо Киров. Определено пее добре.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...