Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Willy каза:

Мале Фики и Джордан вече се оляха с тия еднакви тик ток бози, особено първия.

Фики вече му загубих бройката на еднотипните простотии. "Отпусни се" беше ок, но след това прекали, особено с тия текстове .... Джордан дано разбере вече, че с клонинги не може да ти се получава вечно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ДесиСлава е станала баба. Внучката ѝ е кръстена на нея.

WWW.INSTAGRAM.COM

1,475 likes, 38 comments - desislavaofficialApril 17, 2024 on : "Дааа, вълнуващо е много! 🥰 Боже, благодаря ти, че ме дари с най-прекрасната �...".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се кефеше, че Галена е родила само момчета, но Паола да се готви, защото истинската Нова Деси Слава ще й диша във врата!

Честито и от мен на родителите и на Десс. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Какво е казвала?

Нищо, бъзикам се по принцип. :D Но нищо чудно да кръсти дъщеря си с такова изчанчено, незаето в чалгата име, за да й предаде щафетата след време. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Gerganafen каза:

Преслава се кефеше, че Галена е родила само момчета, но Паола да се готви, защото истинската Нова Деси Слава ще й диша във врата!

Честито и от мен на родителите и на Десс. :)

Едната дори е с няколко години по-малка от другата. Тъкмо когато Паола си мисли, че е седнала на трона, ще дойде новата по-млада сензация New Dess.

Мисля си обаче, че и Глория младша не е за подценяване. Имам очакването да пропука флоп проклятието от поколението на Симона и да мачка като баба си през 90те.❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, SG каза:

Едната дори е с няколко години по-малка от другата. Тъкмо когато Паола си мисли, че е седнала на трона, ще дойде новата по-млада сензация New Dess.

Мисля си обаче, че и Глория младша не е за подценяване. Имам очакването да пропука флоп проклятието от поколението на Симона и да мачка като баба си през 90те.❤️

Симона ако не беше копие на майка си по тоалети, чупки и муцуни, а вместо това беше по-разчупена и модерна, можеше и да й се получи. Има талант, но по този начин няма как изкара хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Симона ако не беше копие на майка си по тоалети, чупки и муцуни, а вместо това беше по-разчупена и модерна, можеше и да й се получи. Има талант, но по този начин няма как изкара хит. 

u3BuHeme, MagaM, moBa e moma/\eH xum (B ucnepux)

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Леля Данче се кара на хейтърите: На живо съм оше по-хубава!

 

Обаче не й липсва самочувствие.
"Аз знам, че съм СУПЕР"
А това за Българите? Чакай, ти не си ли в това число или се мислиш за Леля от Америка? Разбираме, че отдавна иска това.
Говори нормално, но това с българите - поредната простотия. Ти се радвай, че си българка, не се прави на друга. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Леля Данче се кара на хейтърите: На живо съм още по-хубава!

 

Не мога да чуя сега, но някакъв филтър който прави лицето като куб ли е ползвала? То са скули, то е нос - ръбове и ъгли да искаш. В комбинация с издутата уста - "перфектна". Пожелавам й скоро да й мине критическата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Трябваше ми секунда да разбера че говорим за Доника, а за ДонМАрия.💀

ДонМария направи на Теди една чикия. :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Забравих за съществуването на жената с брадата. Добре си й измислил името и мен не ме кефи. :D 

Вдъхновено от Доня Галина от Добрич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

На мен много повече ми харесва от "Моето слабо място". И честно казано май аз съм от малкото, които се радват, че няма клип. За мен "Нашето любов е" е много по-добра от този й стил песни, както и "На тебе не отказвам"..... Не разбирам какво се прехласвате по "МСМ" и "По моята кожа", като е имала много по-силни песни.... Даже "МСМ" стана хит на доста късен етап, не гръмна в началото, всички я оплюваха.... Но, да...... хубава е песента, просто е имала много по-силни неклипирани по мое мнение и това са "Лъган си и ти" и "Не ми говори за любов" от (Дяволско желание), "Нямаш сърце" и "Горчиви спомени" от (Преслава), "Умирам", "Не можеш да си влюбен" и "Наивница на годината" от (Пази се от приятелки)..... Например мога да кажа, че това са моите фаворити от неклипираните й песни, най-вече Лъган си и ти и Нямаш сърце, по мое мнение тябваше да намери време за тях.
Албумите "Интрига", "Не съм ангел", "Как ти стои" и "Да гори в любов" най-много ми харесва как ги разви...... но в тези трите имаше пропуск...... 

всички в тоя форум писаха, че песента е ужасна и ще е флоп, аз написах, че ще е хит още в деня на излизане и какво стана...........

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

ДесиСлава е станала баба. Внучката ѝ е кръстена на нея.

WWW.INSTAGRAM.COM

1,475 likes, 38 comments - desislavaofficialApril 17, 2024 on : "Дааа, вълнуващо е много! 🥰 Боже, благодаря ти, че ме дари с най-прекрасната �...".

Как се казва в крайна сметка? Фатмес? Фатмигюл? Фатме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Едната дори е с няколко години по-малка от другата. Тъкмо когато Паола си мисли, че е седнала на трона, ще дойде новата по-млада сензация New Dess.

Мисля си обаче, че и Глория младша не е за подценяване. Имам очакването да пропука флоп проклятието от поколението на Симона и да мачка като баба си през 90те.❤️

Гюрулту Младша, Ню Фатмес и Паола ще са лидерките на чалгата през 2040-та 😱

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

всички в тоя форум писаха, че песента е ужасна и ще е флоп, аз написах, че ще е хит още в деня на излизане и какво стана...........

Голям и траен хит се оказа. Преслава имам чувството, че много не си я харесва тази песен? Щом я е оставила без клип...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...